Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Dzséjttel értek egyet. Igaz ,hogy letöltik a nyugati országokban, de sokan meg is veszik. Merthogy nem Kelet-Európában veszik meg a több mint egymillió db játékot az holtziher. :D

Dzséjt: Már rég akartam kérdezni. Mi a baja a gépednek és hogyhogy ennyi ideig tart rendbehozni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: Mesélj az nfs: worldról. Minden esetben "igazi" ellenféllel kell játszani vagy pedig botokkal építhetem a karrierem?
Választhatsz. Vagy gépi ellenfelekkel, vagy multiban mindazokkal akiket kisorsol a gép melléd, illetve lehet privátban, meghívott barátokkal :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Már rég akartam kérdezni. Mi a baja a gépednek és hogyhogy ennyi ideig tart rendbehozni?

Folyton leállt. Kezdetben csak nagyobb játékok közben (Rainbow Six: Vegas 2, Far Cry 2, Mass Effect 2, Metro 2033), aztán egyszer szétszedtem, hogy kipucoljam, utána már a Windows betöltése után, majd közben is leállt. Kezdetben azt hittem, hogy a táp szált el. Sajnos decemberben már egyszer bekrepált egy, és akkor apám egy használtat vett bele (nem voltam itthon, éppen veletek voltam az Avataron :)). Úgyhogy gyanítottam, hogy az krepált be. Kipróbáltuk más gépen, azon sem működött, szóval elég egyértelműnek tűnt (a videókártyám miatt nem találtam olyan tápot, amit a gépembe bele lehetett volna szuszakolni). Megvettük az új tápot, beszereltem, erre azzal csak bekapcsolni lehetett, de a monitor nem kapott jelet és a vinyó sem pörgött föl (se a DVD meghajtók). Szóval most már nem tudom, mi a baja. Attól félek, hogy a táp lehet megölte az alaplapot (vagy még rosszabb).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Folyton leállt. Kezdetben csak nagyobb játékok közben (Rainbow Six: Vegas 2, Far Cry 2, Mass Effect 2, Metro 2033), aztán egyszer szétszedtem, hogy kipucoljam, utána már a Windows betöltése után, majd közben is leállt. Kezdetben azt hittem, hogy a táp szált el. Sajnos decemberben már egyszer bekrepált egy, és akkor apám egy használtat vett bele (nem voltam itthon, éppen veletek voltam az Avataron :)). Úgyhogy gyanítottam, hogy az krepált be. Kipróbáltuk más gépen, azon sem működött, szóval elég egyértelműnek tűnt (a videókártyám miatt nem találtam olyan tápot, amit a gépembe bele lehetett volna szuszakolni). Megvettük az új tápot, beszereltem, erre azzal csak bekapcsolni lehetett, de a monitor nem kapott jelet és a vinyó sem pörgött föl (se a DVD meghajtók). Szóval most már nem tudom, mi a baja. Attól félek, hogy a táp lehet megölte az alaplapot (vagy még rosszabb).

 

Jaja itt szerintemn táp gond van. Vagy kevés az energia ,vagy vitt magával mindent. Ha nem hallottál nagy durranást és nem éreztél égett szagot akkor(jó esetben a táp a ludas) elvileg nincs gáz. Próbáld ki egy 450-es márkás táppal. Merrt ugye a Codegen 450 w-os az nulla. Csak a márkás tápok adnak le annyit amennyi rájuk van írvan.

Azaz sose spórolj a tápon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja itt szerintemn táp gond van. Vagy kevés az energia ,vagy vitt magával mindent. Ha nem hallottál nagy durranást és nem éreztél égett szagot akkor(jó esetben a táp a ludas) elvileg nincs gáz. Próbáld ki egy 450-es márkás táppal. Merrt ugye a Codegen 450 w-os az nulla. Csak a márkás tápok adnak le annyit amennyi rájuk van írvan.

Azaz sose spórolj a tápon.

Eleve 550-es tápom volt (Power, az eredeti, meg a használt is) és most egy 600-as Chieftecet vettünk bele, ami azért már minőségi kategória, de ezzel sem hajlandó elindulni.

Az a baj, hogy éreztem füstszagot, bár nem a megálláskor, hanem a nyár folyamán néha napján. Igazság szerint, ennél a gépnél baromi sokszor éreztem füst szagát, de meghalni még nem halt meg... bár lehet, most érkezett el az ideje.

Tápon én sem spórolok, minimum 10 ezer, amit ráköltök, de szeretek annál is feljebb menni. Csak hát a pénztárca ugye nem feneketlen, ezért is volt kényszerből a használt táp véve. Akkor éppen nem volt jobbra pénzünk. Most viszont apámat lebeszéltem egy ingyen tápról, ami hiába volt szünetmentes, de használt volt és az adományozót én nem ismertem. Ilyenre a franc se tegye rá a gépemet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eleve 550-es tápom volt (Power, az eredeti, meg a használt is) és most egy 600-as Chieftecet vettünk bele, ami azért már minőségi kategória, de ezzel sem hajlandó elindulni.

Az a baj, hogy éreztem füstszagot, bár nem a megálláskor, hanem a nyár folyamán néha napján. Igazság szerint, ennél a gépnél baromi sokszor éreztem füst szagát, de meghalni még nem halt meg... bár lehet, most érkezett el az ideje.

Tápon én sem spórolok, minimum 10 ezer, amit ráköltök, de szeretek annál is feljebb menni. Csak hát a pénztárca ugye nem feneketlen, ezért is volt kényszerből a használt táp véve. Akkor éppen nem volt jobbra pénzünk. Most viszont apámat lebeszéltem egy ingyen tápról, ami hiába volt szünetmentes, de használt volt és az adományozót én nem ismertem. Ilyenre a franc se tegye rá a gépemet.

 

Diagnózis(szerintem): rákötöttétek valami noname tápra amit édesapád szerzett. Néha füstölt. Majd meglett a 600-as Chieftec ami nagyon baró táp(ugye a Chieftec, olyan mint az Adidas vagy a BMW). De már késő volt. A noname táp vitt mindent.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Diagnózis(szerintem): rákötöttétek valami noname tápra amit édesapád szerzett. Néha füstölt. Majd meglett a 600-as Chieftec ami nagyon baró táp(ugye a Chieftec, olyan mint az Adidas vagy a BMW). De már késő volt. A noname táp vitt mindent.

Én is erre jutottam, kolléga :) És sajnos a diagnózisunk helyes. Ma volt apám bent, a táp megette reggelire az alaplapom, jól átsütve. Szerencse a szerencsétlenségben, hogy apám volt kollégája a bolt tulaja, így olcsóbban jutunk jó alaplaphoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is erre jutottam, kolléga :) És sajnos a diagnózisunk helyes. Ma volt apám bent, a táp megette reggelire az alaplapom, jól átsütve. Szerencse a szerencsétlenségben, hogy apám volt kollégája a bolt tulaja, így olcsóbban jutunk jó alaplaphoz.

 

Az a lényeg, hopgy megoldódik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg jó ez az nfs:world. A grafika lenyügöző, nagyon szép. A játék is ok, bár furcsák a szellemautók a városban főelg akkor ha elöttem teleportálódik egy. :)
No tessék szépen gyakorolni, oszt majd összegyüvünk pár privát körversenyre :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megyek én is ha toltok valami NFS bulit online :o
Az tök jó lenne. Minél többen összegyűlnénk innen. Merem remélni, hogy még sokat fejlesztenek a játékon mert van mit. De kikapcsolódásnak simán elmegy így is :o
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap este?
Oks, nekem megfelel :D

 

 

Nagyon pöpec ez a MOH. :D Piszok jó a MI abból a szempontból, hogy az ellenség nem rögtön szúr ki téged, hanem még körbe is néz, plusz botladozik ezerrel az egyenletlen talajon :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szép-szép ez a MoH, csak attól félek, hogy ezen is végigszaladhatok majd négy óra alatt :D

 

 

Ne degradáld le ennyire magad. :D Neked két óra, Oldie esetleg 2 és fél. :D Na nekem mint öreg alkesznak 3 hét. :D :D

Viccet félretéve remélem nem olyan rövid lesz mint az MW 1-2.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elárulok egy titkot. A MOOHA holt ugyanaz lesz mint a Modern Warfare.

Ami azért vicces, mert eredendően a Call of Duty volt hót ugyanaz, mint a Medal of Honor. Fordult a kocka :D

 

Ne degradáld le ennyire magad. :D Neked két óra, Oldie esetleg 2 és fél. :D Na nekem mint öreg alkesznak 3 hét. :D :D

Az első végigjátszás még hosszabb, tudod, körül kell nézni a pályákon :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.