Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Dragon Age 2 játékteszt.

Hát, jobb lett volna, ha a Crysis 2-t kapom meg, de azt sajnos egy kolléga kapta. Hát... több, mint harminc óra játékidő (ami ennél a játéknál negatívum, mert az első része 90 óra volt), full angolul, mindig tök ugyanazokkal a pályákkal. Fárasztó volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már elég rég van. :) Valóban gyorsan megcsinálta, ráadásul, mikor szóltam neki, hogy az EAstore-os változattal nem működik, több órán át szórakozott vele, hogy arra is megcsinálja (mindig küldte át az aktuális verziót, és csak nem akart működni).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dragon Age 2 játékteszt.

Hát, jobb lett volna, ha a Crysis 2-t kapom meg, de azt sajnos egy kolléga kapta. Hát... több, mint harminc óra játékidő (ami ennél a játéknál negatívum, mert az első része 90 óra volt), full angolul, mindig tök ugyanazokkal a pályákkal. Fárasztó volt.

 

De jó a kollégádnak. :D Nem hiszem el hogy nem bírnak már cracket csinálni hozzá. Bármely nagy névvel a megjelenés elött már *-4 nappal játszottam, erre ezzel szivatnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De jó a kollégádnak. :D Nem hiszem el hogy nem bírnak már cracket csinálni hozzá. Bármely nagy névvel a megjelenés elött már *-4 nappal játszottam, erre ezzel szivatnak.

Ne hidd, 25-éig ő sem játszhat, csak akkor aktiválódik a játék. :) A Dead Space 2-vel és a Dragon Age 2-vel is így voltam. Bár telepítettem már, amíg nem ütött éjfelet az óra, az EA manager kiírta, hogy nem lehet vele játszani. Hozzá teszem, a DS2-t csak 25 perccel éjfél után tudtam elindítani. A DA2 viszont pontosan indult.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne hidd, 25-éig ő sem játszhat, csak akkor aktiválódik a játék. :) A Dead Space 2-vel és a Dragon Age 2-vel is így voltam. Bár telepítettem már, amíg nem ütött éjfelet az óra, az EA manager kiírta, hogy nem lehet vele játszani. Hozzá teszem, a DS2-t csak 25 perccel éjfél után tudtam elindítani. A DA2 viszont pontosan indult.

 

 

Hivatalosan stimmel, illetve havernak holnap már lehet aktiválni. De a törés pont azért törés, hogy az ilyen dolgokat is kiszedjék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem érdekes kísérlet, bár szó mi szó, én sem szeretném, ha a dobozos játékok kimennének a divatból. Bár hozzáteszem, hogy most, hogy van két digitális játékom eredetiben, ennek is megvan a maga előnye. Két kattintással telepíthetem, nem kell bajlódni DVD-vel, dobozzal, de még kulcsokkal sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem pont ezért. Még nem volt eléggé elterjedt a megfelelő internet kapcsolat ahhoz, hogy megérje. Elvégre ez elég globális megoldás lesz, nem lehet csak egyetlen országra/kontinensre korlátozni. És van egy olyan sanda gyanúm, hogy a sávszélesség még így is okozhat gondokat, ha megnő a forgalom. Plusz a játékosoknak is át kell szoknia a digitálisan megvásárolt játékokra, ezt pedig az EAstore, a Steam és társaik érvényesülése hozta el. Szóval valószínűleg leginkább azért csak most vágtak bele, mert most jutottunk arra a szintre technikailag és játékos részről is, hogy üzletileg van esély a sikerre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem meg egy nagy marhaság. Mi van ha elakad a net? Mi van ha a szolgáltató pont akkor nem szolgáltat? Sokkal tisztább saját gépre telepíteni a játékot. Ott én döntök mikor törlöm stb.

Az hogy új gépet kell venni az nem baj. 4 évente szerintem nem akkora gáz, másrészt akkor ki fejlesztene hardvert ha ez a megoldás elterjedne? Senki nem venne új gépet. Ez senkinek sem jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az hogy új gépet kell venni az nem baj. 4 évente szerintem nem akkora gáz, másrészt akkor ki fejlesztene hardvert ha ez a megoldás elterjedne? Senki nem venne új gépet. Ez senkinek sem jó.

Emiatt szerintem nem kell aggódni, mert a csúcsgépek, már amelyek komoly teljesítményre gyártanak, nem játékokra készülnek. Másrészről kevesebb szemét, még kevesebb környezetszennyezés. :) Az újrahasznosítás még nem divat sajnos.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Több mint 12 évet vártál, ez az 1 hónap csak nem lesz már olyan szörnyű ;)

 

De az. Pont a 12 év miatt. Ugyanaz a hazugság mint amit Newell csinált 2003 májusában. Váltig állította hogy az év szeptemberben megjelenik a Half-Life 2. Beleéltük magunkat számoltuk a heteket. Erre szeptember elején kiderül hogy mégse és 15 hónappal késöbb jelenik meg.

A másik hogy ne nézzen már hülyének. Mi a francnak kellett a május 6.-át konrétizálni? Beleéltem magam erre semmi. Valaki annyira csalódott hogy visszamondta a megrendelését(nagyon helyesen). Miért kell állandóan hazudni? A videón meg még az a gyökér vigyorog is, még jobban alázva a játékosokat. Tudod hányszor halasztották már el? Kiváncsi vagyok mit szólna vigyori, ha mondanák neki hogy jön az autód ekkorra és késöbb felhívnák hogy ja egy hónap múlva. Én azonnal visszamondanám mert a megbeszélt idpőpontra kértem. Nem érdekel semmilyen kifogás, az adott szó legyen már egyszer szent.

Annyira undorodom már ettől hogy nem tudom elmondani. ha valaki igért valamit akkor tartsa is be időben.

Mondjuk most Crysis 2 is bosszant nagyon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: Fent van a Skidrow a Homefrontból. Én is leszedem mert egy bugba akadtam, kezdem előlről. Végül is neked volt igazad hogy meg kell várni a jót.

 

Akkor a Crysis 2-ről bennfentestől. A haverom aki megvette ma aktiválta és a következőket írta róla. A felbontás a monitora miatt 1440x900.

 

"na megy. egészen elképesztően gyönyörű. még a hátam is borsódzott. de szó szerint. extreme-ra raktam a grafikát."

"hihetelenül részletes, a földön mászkálnak a csótányok stb.. "

 

Ami még jó hír hogy ncore-on olvastam hogy a csávó 8800 gt-vel szintén Extreme-re rakta és simán ment neki.

 

Ma meg nézem Tesco reklámújságban hogy a Crysis 2 és a Crysis: maximum edition egyben 9900 ft. Hát ez nagyon megéri.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Menjenek abba a jó.....

Csatlakozom bölcs kollégámhoz. Azt a jó ősi foglalkozást végző édes anyukájukat. Azért van, ami után már pofátlanság, mi több, szemétség a dolog. :angry: Én nagyon toleráns vagyok ezen a téren, de a DNF túlmegy az én határaimon is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma meg nézem Tesco reklámújságban hogy a Crysis 2 és a Crysis: maximum edition egyben 9900 ft. Hát ez nagyon megéri.

Most jöttem haza Tescoból. Egy darab Crysis 2 nem volt kint. Maximum edition akadt, de csak simán, magában. A vicc, hogy többe kerül, mint mikor külön-külön megvettem a Crysist és a Warheadet. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Noh, belekezdtem a Homefrontbe ( nem a Skidrow-os) de a grafika és a mozgások nagyon pocsék. :S A hangulattal nincs baj.

Frenkie majd mond meg milyen az újabb változat. Ha jobb mint a korábbi, cserélem.

 

Mérföldekkel jobb a grafika és az irányítás is , nem beszélve a hangról. Nehogy végigjátszd az elsővel. Nekem abban dobozhangok voltak. A Skidrow viszont tökéletes. Sajnos utólag tudtam meg hogy az első változatnak rossz a crack-je.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most jöttem haza Tescoból. Egy darab Crysis 2 nem volt kint. Maximum edition akadt, de csak simán, magában. A vicc, hogy többe kerül, mint mikor külön-külön megvettem a Crysist és a Warheadet. :roll:

 

 

Hát azért nem láttad mert csak holnaptól él az akció. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.