Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Bár a Half Life széria a kedvenc FPS-em, a Valve távolról sem a kedvenc fejlesztőcsapatom.

 

Három és fél évvel a második epizód megjelenése után a Valve még mindig nem hajlandó beszélni az Episode 3-ról, csak viccelődni.

 

Régóta -- sokak szerint túl régóta -- várunk már a Half-Life 2-saga záró epizódjára, ám mindhiába. A Valve hol a Team Fortress 2 következő frissítését kalapálja, hol egy újabb zombirohamra készül, hol pedig a portáltechnológiával kísérleteznek. És habár ezek mind kiváló játékok lettek, azért jobban örülnénk kedvenc elméleti fizikusunk legújabb kalandjának, kár, hogy a cég erről semmit sem hajlandó elárulni, csupán viccelődnek.

 

A fejlesztők vezető írója, Chet Faliszek a news.com.au stábjának azt mondta, hogy a játék főhőse egy időutazó, s a G-Man valójában Gordon Freeman, aki egyben Alyx dédnagyapja is, majd az ezt követő telefonbeszélgetés során, mikor a játék megjelenése került szóba, Faliszek azt színlelte, hogy szakadozik a vonal, ami csodálatos módon megjavult, mikor a Portal 2-re terelődött a téma.

 

A Valve tehát továbbra is kerüli ezt a kényes témát, de talán a Portal 2 premierje után már nyitottabbak lesznek, elvégre Gabe Newell három nagy meglepetést ígért; az egyik talán pont a játék megjelenési dátuma lesz. - PCGuru

 

Én meg viccből inkább letöltöm, remélem azt is poénosnak fogják venni :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár a Half Life széria a kedvenc FPS-em, a Valve távolról sem a kedvenc fejlesztőcsapatom.

 

Három és fél évvel a második epizód megjelenése után a Valve még mindig nem hajlandó beszélni az Episode 3-ról, csak viccelődni.

 

Régóta -- sokak szerint túl régóta -- várunk már a Half-Life 2-saga záró epizódjára, ám mindhiába. A Valve hol a Team Fortress 2 következő frissítését kalapálja, hol egy újabb zombirohamra készül, hol pedig a portáltechnológiával kísérleteznek. És habár ezek mind kiváló játékok lettek, azért jobban örülnénk kedvenc elméleti fizikusunk legújabb kalandjának, kár, hogy a cég erről semmit sem hajlandó elárulni, csupán viccelődnek.

 

A fejlesztők vezető írója, Chet Faliszek a news.com.au stábjának azt mondta, hogy a játék főhőse egy időutazó, s a G-Man valójában Gordon Freeman, aki egyben Alyx dédnagyapja is, majd az ezt követő telefonbeszélgetés során, mikor a játék megjelenése került szóba, Faliszek azt színlelte, hogy szakadozik a vonal, ami csodálatos módon megjavult, mikor a Portal 2-re terelődött a téma.

 

A Valve tehát továbbra is kerüli ezt a kényes témát, de talán a Portal 2 premierje után már nyitottabbak lesznek, elvégre Gabe Newell három nagy meglepetést ígért; az egyik talán pont a játék megjelenési dátuma lesz. - PCGuru

 

Én meg viccből inkább letöltöm, remélem azt is poénosnak fogják venni :roll:

 

Én ezt a Hl-rajongók megalázásának és lenézésének tartom. Holnap veszek pár töltényt a shotihoz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megmondom engem miben érdekel a multi:

 

Team Fortress 2 valamint Left 4 Dead 1-2. Ez a két abszolút!

 

Aztán még LAN partykon előjön néha: Unreal Tournament (az első)

Quake 3

Jedi Academy

Worms Armageddon

Serious Sam Co-op - ban

FlatOut 2

meg hasonlók.

 

Alapjában én is inkább a Single részért lelkesedem.

 

Dzséjt... én is úgy vagyok mint te... a Half-Life 2 Episode III kapcsán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a Bullettstorm very f*cking jó. Hasonló a Gears of Warhoz. Eszméletlenül jól összehozták a hentelést a storyval. A grafika meg gyönyörű. Alig bírtam abbahagyni. Az érdekes az, hogy ezt úgy reklámozták hogy hasonló lesz a Painkillerhez(azaz megjelenik 80 ellenfél kapuk lezáródnak és csak írtás), de nem. Rendes storyja van. Jó értelemben csalódtam benne.

Dzséjtnek biztos bejön hisz hozzám hasonlóan neki is bejött a Gears of War, ha jól tudom.

Az Unreal 3 engine(pedig már ezeréves), még mindig üt. Simán fut úgy hogy full-ra állítottam mindent és még 4-szeresen szűrök is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a Bullettstorm very f*cking jó. Hasonló a Gears of Warhoz. Eszméletlenül jól összehozták a hentelést a storyval. A grafika meg gyönyörű. Alig bírtam abbahagyni. Az érdekes az, hogy ezt úgy reklámozták hogy hasonló lesz a Painkillerhez(azaz megjelenik 80 ellenfél kapuk lezáródnak és csak írtás), de nem. Rendes storyja van. Jó értelemben csalódtam benne.

Egen, van neki sztorija? Direkt azért nem töltöttem le, amit írtál, hogy úgy reklámozták, mint a Painkillert, csak hentelés, semmi más. De ha van neki sztorija, már megyek is érte a diszkontba, pláne, ha olyan, mint a GoW. Mert az nagyon bejött :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg a GoW-ra hajaz. Durva szövegek, hentelés több féleképpen... :D Kicsit a fedezékrendszert hiányolom, de a kettős lábbal való becsúszás és úgy kibillenteni az ellenfelet mindent kárpótol. :)

 

 

Vagy amikor mellbetalpalod és szétdurrantod a fejét. :D Én meg a shotit hiányolom. Még nincs nálam.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, azt hiszem, amint kijátszottam a Starcraft 2-t, ez következik (vagy a Dragon Age 2, attól függ, mikor végzek az SC2-vel).

 

 

Ne hagyd ki. Egyre jobb. Nagyon jó megoldások vannak benne. Igaz vannak ötletek más játékokból de nem zavaró. Megtaláltam a shotit. :D

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lúzerek, kivégeztétek már ugye ti is a Bulletstormot? :D :D :D:P

 

Gyerekek, EPIC. :) Nálam veri a COD, MOH játékokat. Örömlány jó a grafika, a hentelés élvezetes, szövegek jók ( már amennyit megértettem belőlük, de majd ha kész a magyar felirat ebből úgyis újrajátszás lesz ), közepes szinten a Boss harcok se mennek az ember agyára, de mégis van kihívás bennük... Szóval idei év első remek játéka az tuti. :) Jöhet a Krízis kettő :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lúzerek, kivégeztétek már ugye ti is a Bulletstormot? :D :D :D:P

 

Gyerekek, EPIC. :) Nálam veri a COD, MOH játékokat. Örömlány jó a grafika, a hentelés élvezetes, szövegek jók ( már amennyit megértettem belőlük, de majd ha kész a magyar felirat ebből úgyis újrajátszás lesz ), közepes szinten a Boss harcok se mennek az ember agyára, de mégis van kihívás bennük... Szóval idei év első remek játéka az tuti. :) Jöhet a Krízis kettő :D

 

Most hagytam abba. nagyon rég volt olyan hogy én éjjel egyig nyomok egy játékot.

De azért ne essünk túlzásba. A Cod-ot és Moohat meg sem közelíti de nem baj mert nem azok ellen készült. Ami zseniális benne hogy az agyatlan hentelést storyba csavarták. Azért a Cod mérföldekkel jobb. Gondold el hogy ott amcsi katona vagy. Az meg maga a mennyország. :D

 

Dzséjt: Húzzál bele öregem, mert ha én hamarabb végzek vele mint te akkor vége a világnak ,ugyanis az az abszolút lehetetlen. :D

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Húzzál bele öregem, mert ha én hamarabb végzek vele mint te akkor vége a világnak ,ugyanis az az abszolút lehetetlen. :D

Most gondold el, ha 2012-ben fejezed be, és én addig nem jutok a végére, akkor a maja jövendölés rólunk szólt! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvettem az első XBox játékomat.

 

Több közül válogattam, az ár/érték arány szerint. A Red Dead volt amit még drágán is megvettem volna, 13k-ért, illetve a Halo Reach azonos áron, mert úgy tudom az XBoxosoknak az az alap játékuk. ;)

 

Ezután inkább az olcsóbb kategória felé néztem, valami régebbi játékért, itt a Fable II, és a Dragon Age: Origins Awekening. A Feble II magyar volt, de mégis úgy gondoltam, hogy valaminek a második része, és hogy nem jó úgy belekezdeni. Na meg a Dragon Age olcsóbb is volt egy ezressel. Aztán észrevettem, hogy nem mindegy, hogy az Origins-t veszem vagy az Origins Awekening-et. Úgyhogy gyorsan megfogtam a simát, megláttam rajta a "From the maker of MASS EFFECT..." Ez egyértelműen meggyőzőtt.

 

Szóval, DRAGON AGE, here I come! :D

 

(A BFBC-t már korábban kijátszottam, mert bátyám kölcsön kérte oszt.társától.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.