Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Legalább 10-12 lövés elhangzott. Ha jól tudom egy mesterlövészpuskába csak 5 töltény van. Töltésidő viszont nincs, mert pontosan ugyanolyan időközönként lő.

Mesterlövész puskája válogatja, hogy hány töltény van benne. A Dragunovba 10 lőszer fér, és olyan gyorsan lehet vele lőni, amilyen gyorsan húzogatni tudod az elsütőn az ujjad, mivel félautomata. Az M1 Gepárdba viszont csak öt golyót tehetsz és nagyjából egy perc alatt lehet vele négy golyót ellőni. Persze kategóriában nem ugyanaz a két fegyver. De ott az FN SCAR - SSR Mk.20 Mod.0, ami a hagyományos SCAR mesterlövész puskává alakított változata, és abba húsz golyó megy és szintén félautomata, szóval viszonylag gyorsan lehet vele tüzelni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mesterlövész puskája válogatja, hogy hány töltény van benne. A Dragunovba 10 lőszer fér, és olyan gyorsan lehet vele lőni, amilyen gyorsan húzogatni tudod az elsütőn az ujjad, mivel félautomata. Az M1 Gepárdba viszont csak öt golyót tehetsz és nagyjából egy perc alatt lehet vele négy golyót ellőni. Persze kategóriában nem ugyanaz a két fegyver. De ott az FN SCAR - SSR Mk.20 Mod.0, ami a hagyományos SCAR mesterlövész puskává alakított változata, és abba húsz golyó megy és szintén félautomata, szóval viszonylag gyorsan lehet vele tüzelni.

 

 

Tehát akkor hihető hogy Irakban egy fazonnak ilyen gyorstüzelésüje legyen? Az M1-ről meg eszembe jutott valami. Kolléga látott a Discoveryn egy doksifilmet ahol amerikai tengerészgyalaogos-mesterlövészek ezzel a fegyverrel Afganisztánban lődözték a tálibokat. De ez magyar fegyver(ahogy olvasom a neten). Az azért hatalmas megtiszteltetés hogy egy magyar fegyvert amcsik használnak. Különben a srácot elöször hülyének néztem merthoghy az M1 még a második világháborúban az amcsik alap puskája volt. :D

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tehát akkor hihető hogy Irakban egy fazonnak ilyen gyorstüzelésüje legyen? Az M1-ről meg eszembe jutott valami. Kolléga látott a Discoveryn egy doksifilmet ahol amerikai tengerészgyalaogos-mesterlövészek ezzel a fegyverrel Afganisztánban lődözték a tálibokat. De ez magyar fegyver(ahogy olvasom a neten). Az azért hatalmas megtiszteltetés hogy egy magyar fegyvert amcsik használnak. Különben a srácot elöször hülyének néztem merthoghy az M1 még a második világháborúban az amcsik alap puskája volt. :D

Teljesen hihető. Valószínűleg Dragunovval lőtt, az meg képes erre (még tárat cserélni sem nehezebb benne, mint egy AK-47-esben).

Egen, az M1 Gepárd és családjának tagjai (a legújabb az M6 Hiúz) az amcsik egyik kedvenc mesterlövész puskája. A szomorú, hogy ők sokkal előbb rendszeresítették, mint mi. Ráadásul a Gepárd család tagjai a világ egyik legjobb mesterlövészpuskái. A Hiúz meg talán kategóriájának jelenlegi csúcstartója.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Teljesen hihető. Valószínűleg Dragunovval lőtt, az meg képes erre (még tárat cserélni sem nehezebb benne, mint egy AK-47-esben).

Egen, az M1 Gepárd és családjának tagjai (a legújabb az M6 Hiúz) az amcsik egyik kedvenc mesterlövész puskája. A szomorú, hogy ők sokkal előbb rendszeresítették, mint mi. Ráadásul a Gepárd család tagjai a világ egyik legjobb mesterlövészpuskái. A Hiúz meg talán kategóriájának jelenlegi csúcstartója.

 

 

Az volt a doksiban hogy 800 méterről átment a jármű oldalán a lövedék és kinyírta a két bennülőt. Hát ez azért nem semmi. A fegyvert magát filmekből már láttam, ugye a jellegzetes téglalap alak a cső elején könnyen felismerhető. A Gepárdról is hallottam innen -onnan csak azt hittem hogy ez amcsi találmány és mi lemásoltuk. Végre valami amire büszkék lehetünk.

Gondolom ennek a lövedéke ha eltalál egy fejet azt szétrobbantja. Mekkora kaliberü már a lőszer.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Homefront: Nagyon jó. Nem is gondoltam volna. Kőkemény harcok vannak nem egyszerü kinyírni a koreaiakat. Már az ekején kapsz egy töltetet, hogy alig várd hogy fegyvert fogj és nyírd ki őket. Hasonlit az egész az mw2 azon pályájára amikor Amerikában harcoltunk a ruszkik ellen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az volt a doksiban hogy 800 méterről átment a jármű oldalán a lövedék és kinyírta a két bennülőt. Hát ez azért nem semmi. A fegyvert magát filmekből már láttam, ugye a jellegzetes téglalap alak a cső elején könnyen felismerhető. A Gepárdról is hallottam innen -onnan csak azt hittem hogy ez amcsi találmány és mi lemásoltuk. Végre valami amire büszkék lehetünk.

Gondolom ennek a lövedéke ha eltalál egy fejet azt szétrobbantja. Mekkora kaliberü már a lőszer.

Á, nem törik magukat a fejlövésért. Azzal nem kell. :) Ha testet talál, esélyes, hogy ketté tép.

És igen, kevés kivétellel (PA-63) büszkék lehetünk a magyar hadiiparra (már amíg létezett olyan, mert most már inkább hadi iparocska), mert nagyon sok jó cuccot gyártottunk. Például ott az AMD-65, mely nevezhető akár az AK-47 továbbfejlesztett változatának is. Mi csináltuk, és Kalasnyikov elvtárs maga ismerte el, hogy jobb lett, mint a jó öreg AK elvtárs, hiszen kisebb, könnyebb, és pontosabb (és bizony, még ilyennel is lövöldöznek az amikra odakünn, mert adtunk el Afganisztánnak, Panamának, Jemennek, Grúziának és Libanonnak is, sőt, a palesztinok is vettek belőle. Szóval ezen a ponton a Medal of Honor, a Call of Duty, de van egy olyan sanda gyanúm, hogy a Battlefield is hiányos, mert én még egyikben sem vettem fel AMD-65-öst, de még AK-63-ast sem (pedig az utóbbiból Iraknak és Iránnak is adtunk el). Csak sajnos, mint annyi mindent, ezt is szétb*zerálták :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom nehezet kérdeztem. Na mind1, fő a segítőkészség. Ezért is tart itt Magyszararorszég...

Ja, igen, végül is, biztos, hogy mindenki egy szar szemét görény, és fel se merüljön még véletlenül sem, hogy esetleg nem tudunk neked ilyet adni. :roll: Elmehetsz ám a büdös tudodmibe! :fuckoff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak én írtom a koreaiakat? :D Pedig valami iszonyíú jó játék, és olyan dolgok vannak benne amiket meglepő hogy játékban be mertek vállani. Akinek tetszett az mw2 ne hagyja ki. Oldie, Dzséjt: Nektek kötelező. Tetszeni fog.

Majd kipróbálom, de még mindig a Dragon Age 2-n próbálok átvergődni. Mert az nekem tényleg kötelező. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na emberek eljött a NAGY hét. Nagyon régóta vártam de eljött. Szerdán vagy csütrötökön már tuti fent lesz a Crysis 2 torrenten. És akkor mindennek vége. :D

 

Már fent is van. Igaz crack még nincs de szerintem holnapra lesz.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még azért megvárom a normális változatot, ahol nem kell kismillió update.et leszedni hozzá, hogy játszható legyen ;) Szaby nevezetű egyén jókat szokott "árulni".

 

 

Oldie-kám, én már játszok vele kb másfél hete. Csak crackelni kell és simán játszható. Különben én hogy játszanék vele? Én aztán tényleg rühellem ha nagyon kell buherálni, de ezzel semmi gond nincs. Mars tölteni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie-kám, én már játszok vele kb másfél hete. Csak crackelni kell és simán játszható. Különben én hogy játszanék vele? Én aztán tényleg rühellem ha nagyon kell buherálni, de ezzel semmi gond nincs. Mars tölteni. :D

Igenisértettemengedélytkérekmeghunyászkodni :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma vette meg haverom 10000 ft-ért a Limited Editiont, a sima 9000 ft. Nem is drága. Viszont csak 24.-étől játszhat vele.

Respect a haverodnak! az én komám is mindent eredetiben vett meg. Igényes volt, na és persze megtehette.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon durva ez a Homefront. Simán befogadjuk az MW-k közé. :D Olyan háborús jelenetek vannak benne hogy az eszem megáll. A levegőben sok vadászgép helikopter harcol, miközben egy híres amerikai építményt foglalunk vissza a maradék amerikai hadsereggel karöltve. Brutál feelingje van. Ja és tele van olyan jelenetekkel amiket eddig játékban nem láttam. Különben nehéz is. Pár lövés és annyi, az MI meg kiváló. Összedolgoznak az ellenfelek. Simén 10/10 de még nem vagyok a végén.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.