Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Frenkienek, igaz még nem próbáltam.

+1

Megauploados

 

Ez már működő.

 

Köszi, most láttam hogy ncore-on fent van a JÁTÉK. Most akartam lefeküdni de azt hiszem elhalasztom. :D El sem hiszem. Holnap péntek, hazajövök melóból pár sört behűtök, aztán irány New York. Mi kell még egy szép péntek délutánhoz/estéhez? :D

 

Kipróbáltam. Készíteni a lapátot amire az állatokat teszitek. :D Soha nem láttam még ilyen gyönyörű grafikát játékban mozgásban. A csótány tényleg az. nem valami piszok. Leguggoltam megnézni. A kezdés is nagyon kemény. De a meglepi most jön. Na és nem lesz ám vicc. Simán(akadás nélkül) fut a legdurvább beállításokkal 1280x1024-ben. meg sem rezzen. Ősszehasonlításképpen a Homefront néha megrezzen. Ebben semmi, kicsit a harcot is kipróbáltam emiatt. Nagyon jól van optimalizálva. Tényleg mindent a legmagasabbra raktam. Dzséjt megnyugodhatsz.

Az flt változathoz tökéletes a törés. A Homefront felfüggesztve. :D

Oldie, itt már remélem nem lesz kifogásod. Mire hazajövök írj véleményt. :D

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mérföldekkel jobb a grafika és az irányítás is , nem beszélve a hangról. Nehogy végigjátszd az elsővel. Nekem abban dobozhangok voltak. A Skidrow viszont tökéletes. Sajnos utólag tudtam meg hogy az első változatnak rossz a crack-je.

Köszi szépen, akkor le fogom.....be fogom szerezni :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Khm, khm..... :D Én megvárom még a "működik" nagyobb számban fog előfordulni mint az "el se indul batya meg" :D

 

A Fairlight ugyanolyan mint a Razor911. Simán megy gyönyörű hanggal, grafikával. Nincs kifogás. :D Ez most tényleg nem a Homefront itt egy komoly release csapat csinálta. Öregszel már, tavaly még te kezdted őket először. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie ,Dzséjt: Gondolom azért nem vagytok fent mert a Crysis 2-öt nyomjátok. :D

Helyhiánnyal küszködöm, így sajnos most nem tudom telepíteni. Mi több, letölteni sem. Majd ha kijátszottam a Metro 2033-at, meg végre kiírom a Bones 4. évadát, akkor lesz helyem és neki is esek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Fairlight ugyanolyan mint a Razor911. Simán megy gyönyörű hanggal, grafikával. Nincs kifogás. :D Ez most tényleg nem a Homefront itt egy komoly release csapat csinálta. Öregszel már, tavaly még te kezdted őket először. :D

Én annyira öregszek, hogy már azt se tudom, hogy tegnap Csütörtök volt :D Megvárom még vagy csinálnak hozzá egy autosplittert vagy automatice felrakják DVD5-ösbe, hogy ki tudjam majd írni :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van Nintendo 3DS-em! ;)

 

A Splinter Cell 3D olyan, hogy attól egyszerűen befosol. :D Nagyon durván király!

 

 

Nem az én szokásom, több oldalas tesztet írni ilyenekről, de ha valakit konkrétan érdekel valami a dologgal kapcsolatban, szívesen válaszolok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én annyira öregszek, hogy már azt se tudom, hogy tegnap Csütörtök volt :D Megvárom még vagy csinálnak hozzá egy autosplittert vagy automatice felrakják DVD5-ösbe, hogy ki tudjam majd írni :)

 

 

Csaknem hagy békén a kötekedő kisördög. :D Miért kell kiírni? Letölt, mountol, telepít ,végigjátszik, töröl.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csaknem hagy békén a kötekedő kisördög. :D Miért kell kiírni? Letölt, mountol, telepít ,végigjátszik, töröl.

Letölt, telepít, belenéz, kiír, végigjátszik, töröl, újra kedvet kap rá, telepít.....

 

De már meg van oldva a dolog, elkészült hozzá :D Homefront, Lego SW III, Crysis2 :D Itt a Shift 2 is mindjárt :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Letölt, telepít, belenéz, kiír, végigjátszik, töröl, újra kedvet kap rá, telepít.....

 

De már meg van oldva a dolog, elkészült hozzá :D Homefront, Lego SW III, Crysis2 :D Itt a Shift 2 is mindjárt :D

 

Megmentetted magadat az akasztófától. :D Bocsi újra kötekedés. Ha kedved van újra végigvinni, leszeded újból nem? Lergalábbis nálam annyira gyors a net hogy ha kedvem van bármely játékhoz akkor gyorsabb letölteni mint elővenni a dvd-t. :D Teljesen értelmetlennek tartom ma a kiírást. Vagy ha nagyon gáz akkor az iso-t megtartom.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Óriási hiba a Crysis 2-ben. Nem lehet menteni. Automata mentés. A tököm kivan vele. És még mindig nem derült ki hogy mi a lópikuláért kell nekem embereket írtani. :D Első rész . Nomád vagyok én. Előjönnek az ufok és anyahajón vagyok a végén.

A másodikban proféta átadja egy mezei marine-nek a nanosuitot. és fejbe lövi magát.

Miért kell embereket írtani? Hát nem egy faj vagyunk? Még mindig nincs magyarázat. Annyit kihámoztam hogy az a cég akar kinyírni aki a nanosuit-ot létrehozta. De miért? Együttesen kéne Írtani az ufokat.

 

Dzséjt, Oldie: Hát pont ennél szivattok? Végre megjelent, pedig decemberre vártuk és semmi csak én nyomom :D ? Kifordult a világ önmagából?

 

Bezzeg az összes többi játékot a megjelenés ELÖTT játszottátok, pont ezt nem? Na mars tölteni és játszani. Engem baromira nem érdekel hogy kinek van helye és nincs. CSINÁLJATOK HELYET! NE ERRE HIVATKOZZATOK. Vagy engem rugdaltok a föld alá? Ismétlem minden játékot nyomtátok megjelenés után. Most meg mint egy fürdősk**rva kelletitek magatokat?: Ok játszhatok mással de hol van mindegyik a Crysis 2-höz?

Beszélne az ember róla de csak egyedül van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hé, ki kezdte előbb a Bullettstormot? És ki fejezte be előbb? :P

Mondjuk azt a csekélységet örültem volna, ha a játékból tudom meg... :roll: Elhiszem, hogy írni akarsz róla, de a spoiler gombot attól még hasznosíthatnád! :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hé, ki kezdte előbb a Bullettstormot? És ki fejezte be előbb? :P

Mondjuk azt a csekélységet örültem volna, ha a játékból tudom meg... :roll: Elhiszem, hogy írni akarsz róla, de a spoiler gombot attól még hasznosíthatnád! :angry:

 

 

Nem irtam semmi olyat ami eddig nem volt tudható. Tényleg a főkérdés az hogy miért kell azon cég embereit kinyírni akik a nanoruhát kifejlesztették?

Ja és nekte is már réhg játszanotzok kéne vele. Elmúlt december mikorra igérték, itt van március erre csak én játszok vele.

Akkor már csak engem érdekel az fps múűaj csúcsa?

 

Ok Dzséjt király csávó vagy 10 perc minden játék, de nem mindenki ilyen, Én legalább játszom a megjelenés napján és nem kifogásokat keresek. ;)

Azért azt nem bírtad kihagyni hogy milyen balfasz vagyok mi? Ok te vagy a király.

Na eddig írtam ebbe a topicba. Éljenezzétek egymást Oldie-val ki játsza a végig hamarabb.

Valaha azt gondoltam, hogy egyenrangúnak tekintjük egymást. ha nem nem,. Akkor beszélgessetek Oldie-val. Persze ha valaha leszeditek ezt a játékot.

Na most van k*rvára elegem az egészböl.

Minden nyomorult semmi játékról megy a vita a megjelenés napján(Mass effect), de erről semmi.

Konkluzió: megutáltátok az fps műfajt.

Nagyot csalódtam,.Alig vártam erre csak én játszok vele.

 

Összefoglalva, már csak én tartom a frontot. Ne játszátok végig a Rage-t sem isten őrizz, hisz nincs dvd 5 változat.

De meg ne haljam hogy mw 3-at játszotok.Majd 10 év múlva. Hátha lesz olyan változat ami a ti kényes izléseteknek is megfelel. Hisz úriemberek vagytok nem? AÍkkor miért nem veszítek meg?

 

Mégegyszer Dzséjt. ÉN VAGYOK A BALFASZ KIRÁLY. Élvezd a sikert. De ha nem viszed végig 10 perc alatt hard-on akkor bukta van ember. Ellenörzöm.

TE VAGY A JÁTÉKOK KIRÁLYa. Leboruljunk elötted?

Nem tudom miért kell bunkóskodni.

Elhiszed hogy van amiben jobb vagyok mint te? Tudod mit? Ne hidd el. Menj te a p*csába b*zdmeg.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, mi az isten bajod van már megint? (Költői kérdés volt!) Elnézést, hogy egy k*rva játék nem előbbre való az életemnél :roll: A viccet meg próbáld meg viccnek érteni... Úgy csinálsz, mintha emberellenes bűnt követnék el, mert nem játszunk a játék megjelenése előtti 365. napon a játékkal. Hát nem játszunk. És légy erős, még egy pár napig valószínűleg nem is fogok vele, mert van jobb dolgom is! Tudod, csak ez az élet. Ha neked ez kifogás, sorry, nekem sajnos jobb most nem akad a tarsolyomban.

Egy főszereplő sorsának elárulása pedig elég nagy spoiler. Lehet, hogy tudható volt, de én nem vagyok te. Én nem tudtam.

Kiabálni meg nem kell. Az utolsó mondatodat meg inkább elfelejtem, oké ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igaz hogy ittas voltam(péntek este volt :D ), de Dzséjtnek azért nem kell beszólni. ;) Na meg az is igaz, hogy csak a Crysis 2-nél és a Homefrontnál van az hogy nem kezdtétek el azonnal. Már vagy 3 éve tuti hogyha egy fps megjelenik akkor aznap kezditek is. Persze semmi közöm hozzá, csak furcsa. Lehet hogy én jobban vártam mint ti.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még jó, hogy beszólok, azután, ami az utolsó mondatodban szerepelt. Mit hittél, majd legyintek rá? Mindezt minden ok nélkül! Bocs, hogy sértésnek vettem a sértést. :angry:

Az meg enyhe túlzás, hogy minden FPS-t azonnal elkezdtem az elmúlt három évben, mert van olyan, amit még máig nem is játszottam. Például itt van a Metro 2033. Pár hónapja kezdtem el először, majd álltam neki ezen a héten komolyabban, holott már több, mint egy éves játék. Ezen felül ott a Bulletstorm, a Homefront, a Crysis 2, hopp, ezek csak az elmúlt hónapok termései. Az utolsó két S.T.A.L.K.E.R. játékot még csak nem is telepítettem, sőt, bár nem FPS, de kedvenc játékom a Mass Effect 2, az utolsó két DLC-jét mégis csak pár hónapja játszottam ki. Összességében, az utolsó két CoD, a Medal of Honor és a Timeshift voltak csak azok a játékok, amiknek őrülten neki estem. Ja, meg a Dead Space 2 és a Mass Effect 2. És majd ilyen lesz az ME3, a Duke Nukem Forever és a Half Life 2 ep3... már ha az utóbbi kettő megjelennék még az életemben. :) De azok is csak akkor, ha éppen nem fog más jobban érdekelni, lesz helyem és időm is rá. Ha ezek nem teljesülnek, még a Mass Effect 3 is el lesz napolva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na akkor én kérek elnézést. Nem kéne nekem sem úgy viselkednem mint egy gyereknek.

El van nézve :D:peace:

 

Szerk.: Mi az istenért csomagolják még mindig be a játékokat? A halálom, mikor van egy hat gigás játék, azt még csomagoljam ki újabb hat gigára, majd telepítsem jó esetben újabb hat gigára. Így lesz egy hat gigás letöltésből 18 gigát elfoglaló program. :angry: Ja, és persze seedeljem vissza, bár ez utóbbival szerencsére nincs gondom. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.