Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Sajnos nálam akadt két bug is, ami miatt újra kellett kezdenem pályákat. Az egyik, hogy nem rakta le a páncélöklöt, amikor tankok ellen mentem, a másik, amikor a gát felrobbantásakor eltűnt a detonátor...

Amúgy tényleg rohadt bugos volt, az elején napi rendszerességgel jöttek a patchek, de még most is érkezik egy-két hetente egy-egy. A DICE nem győzött bocsánatot kérni. Mondjuk főleg a multi részt érintette, így mi azért nem kaptunk annyit a jóból (ezért nem kell multizni :evil: ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A tavalyi Tomb Raider játékot nyúzom, és valami fantasztikus.

Hihetetlenül jól van optimalizálva, szép a grafika és nem szaggat egyáltalán.

Ráadásul egy olyan laptop konfigon (Asus X550cc), ami messziről súrolja a gamer kategóriát, és mégis mennek rajta szépen a mai játékok.

i3-as 1.8 GHZ proci

Geforce GT 720m 2GB

 

Tomb Raider

 

De kíváncsi vagyok, kik lehetnek azok a böszme ősi japán óriások, akik válogatás nélkül gyilkolnak mindenkit.

Nagyon hangulatos az egész sziget..

Eszembe jutott játék közben, micsoda jó filmet lehetne erről készíteni... Az új Lara dizájn is nagyon tetszik, a lehető legjobb paraméterekkel ruházták fel a kislányt :D:P

Húha, most épp Sam kiszabadításért indulok az ősi japán városba, de utamat állja egy őrült szomáliai és bandája :para:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami Lara paramétereit illeti, kis érdekesség: Camilla Luddington (True Blood, Grace klinika, Kaliforgia, mindegyikben több epizódban/évadban szerepelt) az első színésznő, aki nem csak a hangját, de az arcát is adta Larának (korábban másról mintázták, más volt a hivatalos Lara-modell és más adta a hangját is). És hát, na... Khm...

 

camilla-luddington-lara-croft.jpg?w=1024

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tomb Raider

 

De kíváncsi vagyok, kik lehetnek azok a böszme ősi japán óriások, akik válogatás nélkül gyilkolnak mindenkit.

Nagyon hangulatos az egész sziget..

Eszembe jutott játék közben, micsoda jó filmet lehetne erről készíteni... Az új Lara dizájn is nagyon tetszik, a lehető legjobb paraméterekkel ruházták fel a kislányt :D:P

Húha, most épp Sam kiszabadításért indulok az ősi japán városba, de utamat állja egy őrült szomáliai és bandája :para:

 

 

Sok érdekesség lesz még a játékban, jó pár dologra fény fog derülni :D Játék utolsó képkockáinál pedig érdemes lesz figyelni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sok érdekesség lesz még a játékban, jó pár dologra fény fog derülni :D Játék utolsó képkockáinál pedig érdemes lesz figyelni :)

Eddig nekem egész hosszúnak tűnik a játék, (ami pozitívum!) de én mellék küldetéseket is csinálom :)

Már-már azt hittem, hogy a végkifejletnél tartok, mikor

Tomb Raider

 

Kiszabadítottam a társaimat, és próbáltam a mentőhelikoptert elérni, közben szétesett alattam az egész épület. Ennek tetejébe még gépágyús kóklerek is megizzasztottak :D Hogy ennek a Mathias atyának mennyi pribékje van atyagatya, nem akarnak elfogyni :D

Na...most megint szétvált a csapat, a többiek bütykölik a parton a csónakot, én meg nekiálltam feltérképezni a sziget eddigi rejtett zugait :) Koránt sincs még vége Lara kalandozásának.. Igazi Rambo lesz a történet végén, egy egész hadosztályt likvidál egymaga :D:evil:

 

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig nekem egész hosszúnak tűnik a játék, (ami pozitívum!) de én mellék küldetéseket is csinálom :)

Már-már azt hittem, hogy a végkifejletnél tartok, mikor

Tomb Raider

 

Kiszabadítottam a társaimat, és próbáltam a mentőhelikoptert elérni, közben szétesett alattam az egész épület. Ennek tetejébe még gépágyús kóklerek is megizzasztottak :D Hogy ennek a Mathias atyának mennyi pribékje van atyagatya, nem akarnak elfogyni :D

Na...most megint szétvált a csapat, a többiek bütykölik a parton a csónakot, én meg nekiálltam feltérképezni a sziget eddigi rejtett zugait :) Koránt sincs még vége Lara kalandozásának.. Igazi Rambo lesz a történet végén, egy egész hadosztályt likvidál egymaga :D:evil:

 

 

Én csak a fő-sztori vonalat játszottam mivel az érdekelt elsősorban, de még abba is beleöltem minimum 30 órát. Főleg a vége lesz izzasztó, ahhoz képest Mátyás atya emberei lószerszámok :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Élnék vele, de már megvan dobozosan, amit ráadásul tudtam regelni az Originen (ami annyiból vicces, hogy amikor megvettem, Origin még nem is létezett :)). De nagyon jó játék, csak ajánlani tudom, éljen vele, akinek még nincs meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom elő fogom-e valaha szedni, de megvan, köszi!

Ehhez kapcsolódóan lenne egy kérdésem. Használt-e mostanában valaki közületek Origint XP-n? Mert itt nem jutok el a belépésig sem. Más gépen (csak épp az otthon van, a tenger másik oldalán) a 7-esen megy tökéletesen minden, viszont itt, XP-n nem tudok belépni, ha meg az Origin.com indítja a klienst, akkor sem működik semmi rajta (letölteni nem tud, mert folyamatosan készülődik). Valami ötlet?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom elő fogom-e valaha szedni, de megvan, köszi!

Ehhez kapcsolódóan lenne egy kérdésem. Használt-e mostanában valaki közületek Origint XP-n? Mert itt nem jutok el a belépésig sem. Más gépen (csak épp az otthon van, a tenger másik oldalán) a 7-esen megy tökéletesen minden, viszont itt, XP-n nem tudok belépni, ha meg az Origin.com indítja a klienst, akkor sem működik semmi rajta (letölteni nem tud, mert folyamatosan készülődik). Valami ötlet?

 

 

Felejtsd el az XP-t. Ősrégi már.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ősrégi, mint a gép is. :D De csak májusig használom ezt a gépet, nem fogom tákolgatni (hacsak nem sikerül tönkrevágni). Az otthoni gépen tökéletesen megy az Origin, azon már elfelejtettem az XP-t. Csak épp nehéz lenne TeamVieweren keresztül játszani. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újra kijátszottam a Max Payne 3-at (hála az égnek, a Social Network elvesztette a mentéseimet, így minden achievementet szerezhettem meg újra). Ez az akciójátékok királya. Ilyen pörgős akciók semmilyen más játékban nincsenek, ráadásul a történet is nagyon jó, a karakterek is remekek. És hát na, Max Payne viszi a hátán a sztorit. Egyes jeleneteknek meg még az akciófilmek is a csodájára járhatnának.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Black Mesa.

 

Igaz még tavaly év végén vittem végig de ha a lustaság fájna én ordítanék. :D

 

Ez a játék tulajdonképpen a Half-Life Source-motoros változata. De csak ha ennyi lenne a változás a '98-as őshöz képest nem koptatnám a billentyűzetet. Mindjárt feltünt a modernebb és jóval szebb grafika bámulása közben hogy valami nem stimmel a pályák felépítésével. Mintha az eredetiben nem ilyenek lettek volna a rejtett kutatóközpont termei és folyosói. Nekem minden idők legjobb FPS-e a Half-Life 1 , számtalanszor végigvittem már, szinte fejből megvan mikor mi következik.

Szóval a srácok akik ezt a gyöngyszemet elkövették nem csak "egyszerűen" átírták egy másik grafikus motorra a játékot. Jóval többet tettek. Újabb modernebb köntösbe burkolták a jól ismert pályákat. Pl néhol több iroda van, a külső helyszíneken Humweek parkolnak. Valahogy logikusabban helyezkednek el a katonai ellenőrzőpontok, néhol máshogy juthatunk el oda ahogy eddig megszokhattuk.

A Source- motor tulajdonságai is maximálisan ki vannak használva annyira hogy a Half-Life 2-ben megszokott továbbjutás itt is integrálásra került. Azaz néha a tárgyak fizikai tulajdonságainak a kihasználásával juthatunk előre a régebben megszokotthoz képest.

Én mikor játszottam vele végig úgy éreztem hogy egy olyan csapat újította meg aki teljes alázattal tekint az ős Half-Life-ra. Minden pillanatát élveztem, és tudott annyi újdonságot nyújtani hogy én mint öreg róka még mindig újat fedezzek fel kedvenc univerzumomban.

Maga játék ingyenesen letölthető innen

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.