Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Nem kell már sokat aludni hozzá.

 

http://www.gametrailers.com/video/laguna-seca-need-for/54312

 

Merem remélni, hogy normális, elfogadható fizikát társítanak mellé. Se nem túl szimulátoros, se nem "kettőhússzal-fékezésnélkülveszembe a kilencvenfokoskanyart". Sajna a Grid túl arcados lett, pedig a grafikája pöpec. Nincs egyensúly benne, hiába rázz a rázókő, de valami iszonyú gagyi a vezetés fizikája. Remélem itt jobb lesz, kábé mint a nagy kedvenc Forzánál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kell már sokat aludni hozzá.

 

http://www.gametrailers.com/video/laguna-seca-need-for/54312

 

Merem remélni, hogy normális, elfogadható fizikát társítanak mellé. Se nem túl szimulátoros, se nem "kettőhússzal-fékezésnélkülveszembe a kilencvenfokoskanyart". Sajna a Grid túl arcados lett, pedig a grafikája pöpec. Nincs egyensúly benne, hiába rázz a rázókő, de valami iszonyú gagyi a vezetés fizikája. Remélem itt jobb lesz, kábé mint a nagy kedvenc Forzánál.

 

Én is ezt remélem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Wolfenstein: fröcsög a vér, szakadnak a végtagok, hullanak a nácik, parázs tűzharcok, misztikum, ejjj... a jó öreg Wolfenstein életérzés :) Ráadásul a grafika is szerintem szép (ahhoz képest, hogy ez a motor döcögött anno a Doom 3 alatt még finoman fogalmaztam), a gépigény rendkívül baráti. A fegyverek talán lehetnének kicsit erőteljesebbek, mikor ropognak, akárcsak a robbanások, és a hullák, no meg a csonkok is igazán a pályán maradhatnának (nem tudom, hogy 2009-ben mi szükség van még az eltűnő hullákra). De úgy első blikre, bár csak fél órát játszottam vele, nagyon bejövős, mint az elődje.

 

Tron 2.0: ezt is befejeztem, nem egy rövid, és pláne nem egy egyszerű játék. Szokatlan, minden téren, de főleg grafika szempontjából. Jó sztorija is van, bőven nyújt kihívást is (néha idegeskedést is), és még RPG is jutott bele, bár az nem sok. Szóval remekül szórakoztam vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Diablo 3 GamePlay videok, Wizard férfi:

http://www.gametrailers.com/player/54519.html

http://www.gametrailers.com/player/54516.html

 

A Barbár játékos a sivatagban, Sundered Pass-ben jár és Alcarnus városába tart, a küldetést lady Asheara-tól kapta.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó ez a Wolfeinstein.A grafikája nagyon tetszik, nem is igazán látni, hogy Doom 3 motoros.A fegyverek hangjai is élethűek.A játék elején lévő animáció pedig nagyon jól néz ki.Edig nem láttam még ilyen élethűet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fegyverek hangjai is élethűek.

A valóságban azért erélyesebb hangjuk van. De eddig ez talán a legnagyobb baja. Na jó, meg az, hogy Doom 3-as grafika ellenére a templomnál nálam beszaggatott, néha elég erőteljesen (lehetett játszani, de azért már kezdett a játék rovására menni).

Tetszik, hogy el lehet téblábolni a városban, bár jó lenne, ha korábbi helyszínekre is vissza lehetne térni, mint pl. a vasútállomás, hogy összeszedjem a hátra maradt aranyat, jegyzeteket és műtárgyakat.

Ami viszont a legjobban tetszik, az a valóságok közti váltás. Marha hangulatos, és jó, hogy rákényszerítenek a használatára is. Viszont arra még nem jöttem rá, hogy mik azok a kis démonok a másik térben. Le lehet őket lőni, de nem láttam, hogy ez jelentene-e valamit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.