Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Én 3 hónapig húztam, aztán kész voltam. (alap+a kártya miatt eddig)

Nem szeretem az MMO játékokat, mert ha egy ideig nem játszol, akkor a csapatod (klánod) megválik tőled és lemaradsz a fejlődésben is. Meg hát ha ismerősökkel tolod, akkor meg a többiekre kell várni meg hasonló.

Volt olyan barátom, aki a Burning Crusade és a Lich King premierjén ott állt sorba éjfélkor a boltba és akkor vette meg, aztán vagy egy hétig nem láttuk a suliba, mert "beteg" volt. Na ilyenkor gondolatm azt, hogy jól döntöttem :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"beteg" :). Hát már régebb óta játszom egy éve kb. nem folyamatosan, túlestem egy szerverváltáson, nem fizettem még érte, más fizette, most meg ingyenes szerveren játszunk. A klánban van egy szabály most, nem véletlenül hozták, hogy aki 20 napig off és nincs indokolva note-ban azt kick.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A WoW-val nekem egy nagyon nagy bajom van: fizetek a játékért, majd fizetek azért, hogy játszhassak vele. Még mit nem? Inkább végigviszem a The Witchert vagy a Mass Effectet 20x, és semennyibe sem került, csak annyiba, amennyit kiköhögte értük a boltban (s mivel mindkettő extraváltozatos díszdobozos, bőven megérték az árukat, miközben alig volt drágább, mint a natúr csomagolás). Ráadásul 20 év múlva is levehetem a polcról, ám ha tíz év múlva leállnak a WoW szerverek, akkor hogy lehet majd WoWozni? Na, ez a wow :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez 100, hogy kipróbálom, jónak tűnik :D

Úgy kb. féle éve nyomon követtem a LEGO Universe történéseit, de mivel nem mondtak semmi konkrétot, én le is mondtam róla... Mégis lesz valami :D

 

Ez lesz jobb vagy a ToR :D:)

 

Ne idézd be a videót - Dzséjt

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megunva, hogy állandóan elakadtam a Batmanos játékban, újratelepítettem. Remélem immár nem fogok többé azzal a hibával találkozni, hogy nem jelőli ki a játék a magasban lévő pontokat ahová fel lehet húzni Batmant.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örök hiba, 2009 legjobb TPS akció játéka.
Én csak ámulok és bámulok. Ez a játék úgy leveri bármely batmanes filmet, mint....mint csak na :D

Éppen most kezdtem neki bepótolni a Tim Burtonos, Joel Schumacheres Batman filmeket is. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az emberrel fogom elsőre végigcsinálni. Az a tökéletes AVP élmény. De remélem, nem szúrják el. A Rebellion mostani játékára, a Rogue Warriorra ugyanis csak azt a jót tudták eddig elmondani, hogy ha nem vesszük meg, akkor spórolunk rajta... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elkezdtem az Avatart.Az eleje elég unalmas(mint majdnem minden mai játéknak), ide-oda járkáláson és pár fekete farkas kilövésn túl eddig nem igazán történt semmi érdemleges.Grafika jól néz ki bár nem eget rengető, de simán megy nem szaggat még 8X-os Anitaliasing-al sem.Holnap még folytatom, remélem majd a lépegetőbe is be lehet szállni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.