Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Fenéket fejhallgatóval. Lenne madzagom, kötném az erősítőre, oszt hagyj szóljon minimum500 Watt-on :D
Hidd el, sokkal jobb ha közvetlenül a füledben hallod. A legjobb az agymasszírozós lenne, de mivel nekem rendes nagy Philips gyártmányú fejhallgatóm van, így azt tudom, hogy azzal bevállt :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintetek egy ezrest megért a FEAR meg a hozzá való kieg. lemez? ;)

 

Simán.

 

Viszont döbbenetes dolgot olvastam. Hogy mennének abba a büdös jó ************* anyjukba.

 

http://www.sg.hu/cikkek/76132/kesik_a_fabl...i_es_a_crysis_2

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy ezrest megér a FEAR, nálunk apám nagy rajongója. Nekem mondjuk baromira nem tetszett, unalmasnak találtam. De apám eredetiben begyűjtötte az egész FEAR 1 kollekciót, neki marhán bejön. Viszont Vista alatt volt vele némi felbontásbeli problémánk (akármire állítottuk, mindig kilógott a kép fele a képernyőről). Win 7 alatt még nem próbáltam.

 

Viszont döbbenetes dolgot olvastam. Hogy mennének abba a büdös jó ************* anyjukba.

 

http://www.sg.hu/cikkek/76132/kesik_a_fabl...i_es_a_crysis_2

Tegnap olvastam az EA üzleti listáját a következő három negyedévre. Kár, hogy eltolták, de ez legyen a legnagyobb baja ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg lassan végére érek a Starcraft második hadjáratával, amiben a (bi)zergek raját kell irányítani. Na Frenkie, megtaláltam azt a játéktípust, amit nem négy óra alatt viszek végig. RTS. Lassan két hete játszom, és még csak most érek a kétharmada végére. De azt hiszem, hogy ha kijátszom a Starcraftot, a kiegészítőt és a második részt, száz évre megint felhagyok a stratégiázással.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg lassan végére érek a Starcraft második hadjáratával, amiben a (bi)zergek raját kell irányítani. Na Frenkie, megtaláltam azt a játéktípust, amit nem négy óra alatt viszek végig. RTS. Lassan két hete játszom, és még csak most érek a kétharmada végére. De azt hiszem, hogy ha kijátszom a Starcraftot, a kiegészítőt és a második részt, száz évre megint felhagyok a stratégiázással.

 

Le vagy lassulva. :D Neked 1 óra alatt végig kellett volna vinni 3 dlc-vel együtt. ;)

A Crysis 2 csússzással tudod mi a baj? Az hogy ha januárban jelenik meg akkor az eladási számokra rendkivűl hátrányos lesz. Hogy miért? Mert a január azt jelenti hogy az emberek vegetálnak anyagilag , mert karácsonyra az összes pénzüket elköltötték. A kereskedelemben a január a halál hónapja. Senki nem fog pénzt áldozni rá. Egy ilyen kaliberü játékot(hogy üzletileg sikeres legyen), alap hogy december elején kell megjelentetni. Persze a Crytek tulajdonosa ott fogv sírni-ríni, hogy a gonosz pc-sek töltik le és nincs bevétel. Azaz üzleti öngyilkosságot követtek el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na kinyomoztam kinél volt a StarCraftom, már ki is tapostam a belső tartalmát, hogy nem volt képes visszaadni. Közben pedig nagyban üdvözöltem az anyukáját :)

Már megy is fel, este zergeket írtok :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát úgy hogy ember vagy aki írtja a robotokat. :)

Aha, kis emberrel azokat a benga robotokat? Furcsa elképzelés, mint az, hogy Transformers játékban embert akarsz irányítani (mintha Batman játéktól azt várnád, hogy rendőrt játszhass). :D Legfeljebb egy mechben ülve lenne szemernyi esélyed :)

 

Na kinyomoztam kinél volt a StarCraftom, már ki is tapostam a belső tartalmát, hogy nem volt képes visszaadni. Közben pedig nagyban üdvözöltem az anyukáját :D

Már megy is fel, este zergeket írtok :D

Én most fejeztem be a zerg kampányt. Tetű nehéz volt, rohadt protossok. De most az ő kampányuk jön, már dörzsölöm a kezem :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most fejeztem be a zerg kampányt. Tetű nehéz volt, rohadt protossok. De most az ő kampányuk jön, már dörzsölöm a kezem :D
Nekem a protosokk a kedvenceim :) Főleg a Dark Archon-ok :)

En Taro Adun!

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, azért ha a filmeket vesszük alapul, akkor ott is volt olyan, hogy a gránátokkal földre kényszerítettek robotokat :D Sőt, mi több, ha pedig azt a átalakított C-130-ast nézzük a tarack-al..... :D

Ha a filmeket nézzük, egy szakasznyi katona tudott leszedni úgy egy decepticont, hogy két autobot először alaposan elgyepálta, majd Bumblebee erősen besegített a katonáknak. Ha a filmeket nézzük, úgy tudtak csak robotokat irtani, ha leszőnyegbombázták őket a csuda tudja mivel. Ha a filmeket nézzük, még tankkal sem volt túl sok sanszuk. Sőt, ha a filmet nézted, az első tíz percben egy komplett katonai bázist tarolt le egy szem ilyen kis apróság :P Szóval, ha a filmeket vesszük alapul, a katonáknak rohadtul nincs esélyük. Hány katona is halt meg a két film alatt? Ehhez képest hány decepticon? :) Kicsit egyoldalú játék lenne ez emberi szemszögből.

No meg, gőzöm sincs, milyen átalakított C-130-asról beszélsz, de amennyiben az AC-130-asra gondolsz (ami baromira nem átalakított, így jönnek le a futószalagról :)), az kb egy mechnek felel meg, de mintha ezt írtam is volna, hogy megfelelő háttértámogatással (mech) már esélyes a dolog. Viszont, ha ilyennel puffogtatsz, már az sem FPS.

 

Dzséjt: Nézd meg a Crysis 2 egyik videóját ahol a pályaudvar van. Ott is baromi nagy gépeket kell lőni.

Melyik videóját, mert ez kicsit tág fogalom volt. Eddig nem néztem meg túl sok videót róla, nem akarom elrontani a szórakozásom, de azért kíváncsi lennék, mekkora dögök másznak ezúttal elő. De már a Crysis egyben is szép méretes dögök voltak. De ott azért a fegyverek már elég sci-fisek (pláne azok, amikkel a nagyokra szokás lőni), plusz az irányított karaktert védi az a nanoruha. Azért az nagy előny :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudtok ajánlani valami jó westernes, vagy jó szerepjátékos (esetleg mindkettő :D ) játékot? Kezdem unni a mostani játékaimat... Néztem egy párat, de mind ugyanolyannak tűnik, nem tudom melyik a legjobb... Meg nem tudom érdemes-e belekezdeni egy trilógiába, amikor az első rész a 20. században készült... (Fallout, meg ilyenek)

 

Valami jó tipp?

 

PS.: A Drakensang megvan az előző PCGURUból, de azt sem tudom, hogy elég jó-e...

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Drakensang nekem is megvan, de még nem játszottam vele.

RPG ajánlatom: Neverwinter Nights, Baldur's Gate 1-2, Icewind Dale. Igaz, hogy kissé régiek, de ezek a csúcsok. Főleg a BG2. Nagyon sok hónapot bele tettem, de nem tudtam kijátszani, baromi hosszú :D

 

Vagy esetleg a Blizzard játékok: a Warcraft 3, Starcraft 1-2, Diablo 2

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg nem tudom érdemes-e belekezdeni egy trilógiába, amikor az első rész a 20. században készült... (Fallout, meg ilyenek)

Miért is gond az, hogy egyik-másik része egy trilógiának a XX. században készült. Azért nem volt olyan régen, hogy lenézés tárgyává tegyük, ami onnan származik :D

A Fallout-oknál meg nem is számít annyira, ha nem játszod ki valamelyik korábbi részt. Nem kötődnek egymáshoz, legfeljebb néhány apró utalás van korábbi részekre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem a régisége a baj, hanem a játékmenete/stílusa. A régebbiek között nincs olyan ME, KotOR stílusú. Én olyasmit keresek...

 

Tehát nekem nem ez a Baldur's Gate szerű kell, hanem valami akció RPG.

 

Fallout? Borderlands?

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.