Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Marha nagy amikor pl a kaftános ott felejti a karabélyát a fa tövénél és visszamegy érte :)

Én meg merem remélni, hogy a scriptek változatossága túlmegy az 1-en. Mert eddig ez a hátránya ezeknek a játékoknak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Á bazz, alig lehet letenni ezt a Singularityt. Marha jó atmoszférája van. :D Van egy-két szívatos boss harc, de szerencsére odáig még nem jutottam, hogy a vége előtt uninstallni kelljen :D A lövedékreptetős részek a kedvenceim. :D F*szán be lehet küldeni két szem közé, a homlok közepébe az áldást :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A lövedékreptetős részek a kedvenceim. :D F*szán be lehet küldeni két szem közé, a homlok közepébe az áldást :D

Én azt bírtam, mikor fedezék mögé bújtak a g*cik. Olyan szépen meg lehetett őket szivatni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aligha, nekem 8800GTS-em van, még mindig :D Miért?

Csak felmérem a helyzetet. A kártyád 2008-as évjárat nem igaz? És még most is teljesen jó, szóval minden jatek azért gond nélkül fut rajta?

Ha most év vége fele vennék kártyát akkor egy Geforce GTX 460-as kártya kb egyszinten lenne az akkori 8800GTS-sel, szóval jó választásnak bizonyulna... Nem? :D

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát azért gond nélkül már nem, az újabbak már nem futnak maxon, és olykor már visszafogottabb grafika mellett is meg-megröccen a vas. Inkább vegyél ennél jobbat, ne ezzel egy szintűt. Ár-érték arányban már nem érné meg (igazság szerint, én is le akarom már cserélni egy 9000-es szériásra).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak felmérem a helyzetet. A kártyád 2008-as évjárat nem igaz? És még most is teljesen jó, szóval minden jatek azért gond nélkül fut rajta?

Ha most év vége fele vennék kártyát akkor egy Geforce GTX 460-as kártya kb egyszinten lenne az akkori 8800GTS-sel, szóval jó választásnak bizonyulna... Nem? :D

 

Mennyi lóvéd van a kártyára? Mert az én 8800 GT-m egy fokkal jobb mint a GTS, de már ez is elavult. 2007-es évjárat különben a 8800-asok. Most 30 körül lehet venni ATI HD 5750-et. Persze ha régi a többi alkatrész is akkor nincs értelme.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rage és Crysis 2 márciusban. Ez egyfelől jó, mert el leszünk látva FPS-ekkel (másfelől rossz, mert hol van még március), harmadfelől az egyik nagyon meg fogja szívni üzletileg. És szerintem az az új fiú lesz. Márpedig ha a Rage anyagilag bukik és még a motort sem licencelik, akkor jól pofára esnek ezek az ID-s arcok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rage és Crysis 2 márciusban. Ez egyfelől jó, mert el leszünk látva FPS-ekkel (másfelől rossz, mert hol van még március), harmadfelől az egyik nagyon meg fogja szívni üzletileg. És szerintem az az új fiú lesz. Márpedig ha a Rage anyagilag bukik és még a motort sem licencelik, akkor jól pofára esnek ezek az ID-s arcok.

 

 

Valamit benéztél. A Rage 2011 szeptemberében jelenik meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.