Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Szerintem csak az Infinity Ward-os COD-ok érnek valamit (COD1-2, Modern Warfare 1-2). A Treyarch (COD3, COD - World at War) már kevésbé volt jó.... sőt!

Bár ennek a Black Ops-nak adok egy esélyt, de 100%, hogy nem éri el az Infinity Ward színvonalat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Simán megvan az Infinity Ward szint, ne aggódjatok.

 

Gyakorlatilag minden másolva van az MW2-ből, egy új storyval, más időben, és egy két extra effektel (bevillanó számok).

 

A multi rész is nagyon király, de nagyjából ez is egy MW2 2.0, vagy MW 3.0...

 

De K'RVA JÓ!!!!!!!!! :rock::love:

 

 

És a CoD Points eszméletlen ötlet!

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nyertem 2 jegyet rá, a bejárat előtt majd várlak és akkor ingyen be tudlak vinni :rock:

Köszi, de engem az SFportal juttat be :D Már ha Jun visszaír még az idén...

 

Gyakorlatilag minden másolva van az MW2-ből

De jó, rövid is és még újat sem ad. Nem is tudom, miért nem veszem meg :love:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugye viccelsz? A nap mottója: Löjj még ma. :D :D

Ma már lőttem a koreai népköztársaság nanoruhás milicistáira, a tálib felszabadítási front turbános önkénteseire, sőt, még az egybesült földi tanács tengerészgyalogosaira és zerg szövetségeseikre is. Úgyhogy, a hidegháborús elvtársak, elvtársnők, távárisok és vietkingkongok holnapra maradnak. Úgyis, ha folytatják a jó CoD hagyományokat, kettőkor elkezdem és szerintem hatra pont be is fejezem :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyomom a CoD:BO-t, fél tizenkettőkor kezdtem, most nyomok egy órácska szünetet. Szerintem már nemsokára a végén vagyok :D Nem rossz, nem rossz, de akárcsak a Modern Warfare első része után a World at War, úgy az Modern Warfare 2 után ez a Black Ops sem jön be igazán. A Treyarch srácok nem tudnak játékot rendezni, se történetet írni, se pályát tervezni. Az MW1-2 pörgősebb, gördülékenyebb és nem ilyen zavaros. De attól még jó játék, csak nem ugorja át az MW-k által magasra tett mércét (sőt, eddig a Medal of Honor is jobban tetszett). Kicsit olyan, mint egy Lamborgini után beülni egy Ferrariba. Mindkettő jó kocsi, de nekem a Lamborgini jobban tetszik :D

 

És van egy kis technikai problema is: nálatok nem villog a kép? Nálam, ahogy forgatom a karaktert, villog a kép. Ilyen kis vörös-kék köd jön-megy pillanatról pillanatra. Elég zavaró tud lenni, ha epilepsziás lennék, már rángatóznék :D Tipp megoldásra?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt letudtam. Kicsivel volt hosszabb a két MW-nél. Ezt négy helyett hét óra volt kijátszani :D A véleményem nem nagyon változott, nem egy nagy durranás. Hiába no, az Infinity Ward a CoD királya, a Treyarch meg csak tisztességes iparos. :D Viszont impozáns a szereplők hanglistája.

 

Alex Mason - Sam Worthington (Avatar: Jake Sully)

Sgt. Reznov - Gary Oldman (The Dark Knight: Gordon felügyelő)

Jason Hudson ügynök - Ed Harris (The Rock: Hummel tábornok)

Harris ügynök - Topher Grace (Predators: Edwin)

Bowman tizedes - Ice Cube (XXX 2: Darius Stone)

Kratvchenko - Oleg Taktarov (Predators: Nikolai)

Weaver - David Conrad (Szellemekkel suttogó: Jim)

McNamara védelmi miniszter - Robert Picardo (Star Trek - Voyager: Doktor)

Brooks - Eddie Cahill (CSI:NY: Don Flack nyomozó)

 

És úgy tűnik, megvan Price százados helyettese. Reznov (szintén Gary Oldman volt a hangja) már szerepelt a World at Warban is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Kösz, bár nekem csak a videóknál akad meg néha.

 

Különben iszonyú jó játék. Most vagyok Vietnamban, hihetetlen jó megoldások vannak benne A ruszki börtönből való szökésnél az államat kerestem anyira hangulatos. Nem értek egyet Dzséjttel, ez simán üti az MW 1-2 szintjét. Sőt. Tulajdonképpen nem is venni észre hogy a Treyarch készítette.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.