Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Ezek a kis vágottszemű, sárga Vietkongok....ízé, akarom mondani, a HŐS Honvédő Észak-Vietnami Szabadságharcosok nem adják ám könnyen magukat :D

 

Amúgy nem vagyok túlságosan elragadtatva a játéktól, főleg ezektől a flashbackelt jelenetektől mert már nem egyszer okozott kisebb epilepsziás rohamokat nálam :angry: De minimum a fejem robban szét má' tőlük. Bővebben majd a játék végeztével :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek a kis vágottszemű, sárga Vietkongok....ízé, akarom mondani, a HŐS Honvédő Észak-Vietnami Szabadságharcosok nem adják ám könnyen magukat :D

 

Amúgy nem vagyok túlságosan elragadtatva a játéktól, főleg ezektől a flashbackelt jelenetektől mert már nem egyszer okozott kisebb epilepsziás rohamokat nálam :D De minimum a fejem robban szét má' tőlük. Bővebben majd a játék végeztével :angry:

 

Szórd meg őket napalmmal. :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Öregem, ezekbe minél több ólmot adagolok, annál jobban szaporodnak :D Mint a nyulak. Mint a nyulak.... :D

 

 

Nekem mondod? Nem bírtam ki újraindítottam és már túl vagyok Vietnámon. Viszont a mentési rendszere nagyon szívás. Csak blokkoként ment. Ha kilépsz a játékből egy blokk közepén kezdheted előlről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes volt ez a Budapest Game Show. Még nem egy E3 - és még évekig nem is lesz az -, de szerintem pár év múlva, mikor a szervezők igazán belejönnek, egész jó kis játékshow lesz. Ami még hiányzik: pörgés és jelmezes hostes lányok (lányok voltak, szép számmal, csak nem jelmezesek, "csak" alulöltözöttek :D). Plusz szerintem rossz a műsorkiosztás, nem hiszem, hogy egy Internet Expoler 9 vagy egy levelező program előadása a főszínpadra kívánkozva, mivel nagyjából a kutya sem volt rájuk kíváncsi. Ezeket lehetne tolni valami kis mellékszínpadon. Ja, és kellenének ülőhelyek, olyanok, amik nem tűnnek dísznek, nincsenek eldugva és lehet róluk látni a főszínpadot.

 

Ami jó volt: volt sok-sok szép hostes lány, két pöpec kocsi, és a vége felé jöttek azok a játékok is, amiknek már érdekes volt az előadása. Több játékot is ki lehetett próbálni. A Halo Reach még ha megjelenne PC-n is, akkor is kihagynám, ez a széria még mindig egy uncsi játékot takar. Az NFS: Hot Pursuit nagyon oda fog verni. Pár percet játszottam vele, de hozta a Most Wanted szintjét! Főleg a rendőrös csihi-puhi lesz jó. A CoD és a MoH pedig rémes konzolon. Hogy a francba lehet FPS-t kontrollerrel irányítani, súgja már meg nekem valaki? A sztár a Kinect volt, de nem próbáltam ki, kicsit sem vonz a képernyő előtti ugra-bugra. Volt Wii is eldugva, de az nem örvendett nagy népszerűségnek. Összességében jó volt, de nem egy nagy durranás.

 

Ja, és megismerhettem Phobos egy új oldalát. Mikor kézbe vette a géppuskák, beindult nála a rejtett Darth Phobos Killing Program. Hát az a metamorfózis, amin átment, ahhoz képest Hulk átalakulása ovis zsúrra való bűvészmutatvány. A szemei összeszűkültek, az izmai úgy megdagadtak, hogy a felsőruházata leszakadt, és még egy piros pánt is megjelent a homlokán! Itt a Game Show átment túlélőshowba. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, és megismerhettem Phobos egy új oldalát. Mikor kézbe vette a géppuskák, beindult nála a rejtett Darth Phobos Killing Program. Hát az a metamorfózis, amin átment, ahhoz képest Hulk átalakulása ovis zsúrra való bűvészmutatvány. A szemei összeszűkültek, az izmai úgy megdagadtak, hogy a felsőruházata leszakadt, és még egy piros pánt is megjelent a homlokán! Itt a Game Show átment túlélőshowba. :D
Hát igen, ezek után kő kövön nem maradt semmi a díszletekből. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na tegnapi napon belevetettem magamat a Kinectbe. A hardver nagyon jó, és a játékok is szórakoztatóak. Nekem összességében nagyon bejön. Kb. 2-3 órát játszottam, és kifárasztott, megizzasztott. Az érzékelőhöz kaptam egy Kinect Advantures-t, és pluszba beszereztem mellé a Kinect Sports-ot (favorit) és a Dance Centralt. Remélem azért jönnek majd hamarosan rá hardcore címek is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi Dzséjttel megállapítottuk, hogy nem a mi világunk a Kinect eddig, bár ha csajokat adnak hozzá, akkor eléggé megfontalandó a beszerzése, mert hát amit a hostess csajok csináltak tegnap a játékkal, az a vizuális élmény nagyon megéri a Kinect árát :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aztamindenit, hogy micsoda jó nők voltak kint azon a kiáltáson :D Azt a két NFS "rendőrcsajt" tuti felkértem volna egy alapos motozásra :D Most néztem a videót róluk a gamestaron :D

Ezek a rendőrlányok? :)

149539_165703113462571_100000686495194_363179_5196458_n.jpg

 

Bár nekem a Halos csajok is bejöttek. Behalozhattak volna :D

149083_165703226795893_100000686495194_363186_543608_n.jpg

 

A videóban hosszú sorok álltak a jegyekért :D

Hát, a mi sorunk nagyon rövid volt. De persze ez a nyertesek és VIP-k részlege volt :D

 

Mi Dzséjttel megállapítottuk, hogy nem a mi világunk a Kinect eddig, bár ha csajokat adnak hozzá, akkor eléggé megfontalandó a beszerzése, mert hát amit a hostess csajok csináltak tegnap a játékkal, az a vizuális élmény nagyon megéri a Kinect árát :D

Na igen. Hogy is mondtad? Ha olyan háttértáncosok lennének, akkor beruháznánk a Kinectre :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a te holdkóros fejed, Dzséjt? :D Fura vagy te nekem szakáll nélkül :D

 

Jaj, ezekre a gyönyörűségekre amúgy :D Simán lebuktattam volna magam előttük azzal, hogy rejtett holmi van nálam és rögtön olyan terpeszbe vágtam magam volna, hogy mindent kényelmesen elérjenek :D:):D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a te holdkóros fejed, Dzséjt? :D Fura vagy te nekem szakáll nélkül :D

Igen, ez az én holdkóros képem :D De inkább ne engem nézz, hanem a lányokat :)

Mondjuk szegényeket sajnáltam. Végig csak ott álltak - néha elmentek szünetre azért -, és a show végén láttam, mikor elvonultak. Olyan csizmákban voltak, ami látványra baromi - a szó erotikus jelentésében - jól néz ki, de alig tudtak benne rendesen járni. Képzelem, milyen lehetett nekik végigácsorogni azokban az egészet két napon keresztül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom azért ment a bóközön nekik, már ha elvonatkoztatunk a láma gamer és a "de megd*gnálak" típusú emberektől. :D Bezzeg a házimozi showk mostanság nincsenek így eleresztve. Pedig még a kezdetekkor olyan de olyan hosstesek ólálkodtak ott, hogy....Nyami, no :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen, Dzséjtet beazaonosították a sok Wanted-es plakát miatt és elkapták a rendőrök. De nem csak, hogy elkapták úgy elagyabugyálták, hogy csak úgy tudták elvinni a yardra, ha megtámasztják két oldalról :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah Dzséjt, most ismét egy pozitív oldaladat ismerhettem meg. Nem csak azért mentél erre a Game showra, hogy kockulj a többi droiddal, mert azok előtt meztelen nők is táncolhatnak, az ő nyáluk a monitorra folyik, amint nyomják a COD multit.

Te legalább végigtaperoltál pár lányt. :):D Így kell ezt csinálni kérem szépen! :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.