Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Jöhetne már pc-re is az nfs.

 

Oldie: Ki vagy rúgva a figyelőállásból. :lol: Ember, nem vetted észre hogy 17.-én azaz múlt szerdán kikerült ncore-a az nfs: hp? :D :D Csak úgy kiváncsiságból nézegettem mik jelentek meg az utóbbi időben, hát ott volt a kicsike. Bocs hogy téged csesztetlek ezzel ,de te vagy a leggyorsabb hírforrás. Na de akkor szedem is le. Már 6 napja nyomhanám a francba. :D

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel kapcsolatban? :lol:

Erre vártam. :D

 

Karácsony közeledtével, az amúgy elég jó, de második szülinapjához érkező PC-men kezdem kicsit érezni, hogy már nem csúcsmminőségű. Itthon van még a Wii-m, ami néha jó szórakozás, de kevesebb mint havonta vesszük elő, még Guitar Heroval eggyütt is... Gyakorlatilag mindent a PC-n végzek tehát, ami kezd egy kicsit lesínyleni. (Najó, azért ez kicsit erős, de már nem hozza a maximumot.) De imádom a Wii-t is (meg az egész Nintendot), ha többen összejövünk mindig tudunk rajta játszani egy jót. De én azért csak hardcore játékos vagyok...

 

Na és itt a kérdés: szerintetek Megéri-e elcserélni a Wiimet egy Xbox360-ra? (Az unokatósóimnak van Xboxuk, de azt hiszik, hogy karaoke gép, velük lehetne elcserélni...) A másik kérdés pedig, hogy a Guitar Hero szettet eladván megéri-e már Kinectet venni XBox-hoz?

 

Érdekelne, hogy az XBoxon mennyire lehet letölöltöttet játszani, meg hogy ha ki van kódolva, lehet-e az eredetivel online játszani? Érdemes-e egyáltalán kikódolni?* A Kinectes játékok futnak-e másoltan? Illetve, hogy a zsidó Microsoft hol, és mennyiket húz még le rólad a LIVE! szolgáltatásával?

 

Meg minden egyéb is érdekel, ha tudja valaki.

 

* (Én szeretek játékot venni, mert annak azért van egy fílingje, meg akkor többször kijátszod a megvásárolt játékot, de hát drága, no.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Like Palpatine's representative, Anakin? :lol:

 

Amúgy, még mindig nem értem miért kérdezte. :D Lehet, hogy csak én vagyok ennyire hülye, de még mindig nem vágom. :D

Ja, bocsi, csak giga-mega fogalmazást írtam....

 

 

És az NFS: HP, nekem PC-re van lenn, ncoreról, már egész rég...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre vártam. :D

 

Karácsony közeledtével, az amúgy elég jó, de második szülinapjához érkező PC-men kezdem kicsit érezni, hogy már nem csúcsmminőségű. Itthon van még a Wii-m, ami néha jó szórakozás, de kevesebb mint havonta vesszük elő, még Guitar Heroval eggyütt is... Gyakorlatilag mindent a PC-n végzek tehát, ami kezd egy kicsit lesínyleni. (Najó, azért ez kicsit erős, de már nem hozza a maximumot.) De imádom a Wii-t is (meg az egész Nintendot), ha többen összejövünk mindig tudunk rajta játszani egy jót. De én azért csak hardcore játékos vagyok...

 

Na és itt a kérdés: szerintetek Megéri-e elcserélni a Wiimet egy Xbox360-ra? (Az unokatósóimnak van Xboxuk, de azt hiszik, hogy karaoke gép, velük lehetne elcserélni...) A másik kérdés pedig, hogy a Guitar Hero szettet eladván megéri-e már Kinectet venni XBox-hoz?

 

Érdekelne, hogy az XBoxon mennyire lehet letölöltöttet játszani, meg hogy ha ki van kódolva, lehet-e az eredetivel online játszani? Érdemes-e egyáltalán kikódolni?* A Kinectes játékok futnak-e másoltan? Illetve, hogy a zsidó Microsoft hol, és mennyiket húz még le rólad a LIVE! szolgáltatásával?

 

Meg minden egyéb is érdekel, ha tudja valaki.

 

* (Én szeretek játékot venni, mert annak azért van egy fílingje, meg akkor többször kijátszod a megvásárolt játékot, de hát drága, no.)

 

No akkor el is kezdeném, de figyelmeztetlek, hogy hosszú írás lesz. :D

 

Xboxon szinte megjelenés óta lehet másolt játékokat pörgetni. Talán ez az egyik ok a magas eladási rátákra. Természetesen, ha ki van flashelve a géped, akkor is játszhatsz eredeti játékkal online (számolj azzal, hogy az eredeti gémek ára megjelenéskor kb. 12-14 ezer forintba fog fájni).

Érdemes kiflashelni, ha okosan csinálod. Ezalatt azt értem, ha egy blockbuster játék (pl. CoD MW3) hamarabb jelenik meg, akkor egy ideig érdemes kihúzni a netkábelt a boxból.

A Kinectes játékok futnak másoltan, nekem csak 1 eredeti kinectes játék van a 8-ból, igaz nekem mákom van, mert tudniillik a Kinectes játékokban és a most megjelent játékokban AP25-ös védelem van, de mivel nekem még elég régi boxom van samsung meghajtóval, ezért az új védelem nem hat rá. Addig is a többieknek vannak egész hatékony módjai (pl. itt). Összességében nem rossz cucc ez az Xbox 360. De ha az unokatestvéreid megtudják mondani, hogy mikori a gépük be lehet határolni a dolgokat, esetleg egy jobb konzolszaküzletben tudnak segíteni.

 

Megjegyzés: Az AP25-ös elleni védelem elleni firmware (flash) neve LT+ lesz. Kb. 1-2 hét a megjelenéséig.

 

Kinect

 

Én a megjelenés utáni napon jutottam hozzá. Az újdonság élményével hatott, és sok kétségemet eloszlatta, nem annyira lagos, mint amennyire mondják, hatékony. Minél több helyed van, annál jobb (egy személynél elég neki 1,8 méter, 2 személynél ez már 2,5-3 méter). A technológia nagyon menő, tisztára, mint ha az ember a jövőben lenne. A kezdő játékok is egész jók, bár nem kimondottan a hardcore rétegnek szólnak (remélem egy Kinect Gears of War változtat ezen :D). A jövőben egész jó játékok érkeznek rá, lásd Forza Motorsport 4, Kinect Star Wars, stb...

A jövőben bizakodó vagyok, mert nem hiszem, hogy a Microsoft egy akkora ziccert kitudna hagyni, mint a hardcore gémek kinectesítése.

Személyes vélemény: Állati jó cucc, nekem nagyon bejött. Szerintem ha valahol kitudod próbálni, tedd meg.

 

Xbox LIVE!

 

Na ez már egy becsapósabb rész. Bár az Xboxhoz jóval közelebb áll a szívem, mint a PS-hez, sajnos azt kell mondjam, hogy a PS Home network előnyösebb.

Ha Gold membershipet akarsz egy évre, akkor 15 ezer forintot kell fizetned. Silver meg alapból jár, csak akkor nem tudsz multizni, de viszont DLC-ket, meg demókat letölthetsz.

 

Nos én mindent leírtam, amit tudtam, ha valamit ködösen fogalmaztam, akkor szólj.

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Király vagy!!! :D :D Köszi!

 

A Live!nál az online azt jelenti amire gondolok? Tehát mind az x millió embernek, aki tolja online a Black Opsot, vagy a HALO-t, van Gold membershipje, amiért fizet évi 15k-t? :D (A mocskos zs'dó anyjukat! :D )

 

Ja, és a Kinecten ilyen, hogy filmnézés?

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Király vagy!!! :D :D Köszi!

 

A Live!nál az online azt jelenti amire gondolok? Tehát mind az x millió embernek, aki tolja online a Black Opsot, vagy a HALO-t, van Gold membershipje, amiért fizet évi 15k-t? :D (A mocskos zs'dó anyjukat! :D )

 

Ja, és a Kinecten ilyen, hogy filmnézés?

 

Szívesen, semmiség. :D

 

Igen, tehát fizetned kell azért, hogy játsszál online. Ezért is haragszok nagyon a(z) M$-ra.

Igen, Kinect segítségével lehet filmet nézni (kézzel+hangvezérelve). Továbbá vannak játékok, amiben lehet hangvezérelni (pl. Kinectanimals-ben parancsolgathatsz, elnevezheted az állatodat, majd az hallgat a nevére). Szóval vannak király cuccok benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ÖÖööö, én eddig úgy tudtam, hogy sorozatfelelős vagyok :D :D :D

 

Te mindenért felelős vagy. :D :D Gondolom már nyúzod vagy 5 napja. Különben a játék fantasztikus. Gyönyörű grafika(a vizes aszfalt tényleg az), baromi jó helyek ,szuperkocsik és hamísítatlan nfs hangulat. Nagyon hasonlít a Most Wantedhez, de lazább annál. Pl ha felszabadulnak a kocsik bármelyikkel mehetsz, nincs vásárlás. Na meg a jó öreg szívatás, hogy szögesakadály a zsaru elé aztán borul is.

Nagyon tetszik. A Msot Wanted után az eddigi legjobb nfs. Gamepaddal játszol vele? A billentyűket szívás beállítani, hogy kézre essen mindegyik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jinx: Na nehogymár évi 15000 ft sok legyen a multiért. Az havi 1250 ft. nehogy beleszakadj. :D Nyilván pénzt kérnek érte, hisz egy szerver - és üzemeltetése - nem olcsó mulatság.

A chippelt xboxokkal vigyázz, állitólag csak két évig bírják utána. Viszont simán veri bármelyik konzolt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jinx: Na nehogymár évi 15000 ft sok legyen a multiért. Az havi 1250 ft. nehogy beleszakadj. :D Nyilván pénzt kérnek érte, hisz egy szerver - és üzemeltetése - nem olcsó mulatság.

A chippelt xboxokkal vigyázz, állitólag csak két évig bírják utána. Viszont simán veri bármelyik konzolt.

Jól van, így átszámolva tényleg nem sok, de azért a 14k-s játék árában is benne van szerintem az a szerver üzemeltetés.

 

Unokatesómék XBox-a tavaly karácsonyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te mindenért felelős vagy. :D :D Gondolom már nyúzod vagy 5 napja. Különben a játék fantasztikus. Gyönyörű grafika(a vizes aszfalt tényleg az), baromi jó helyek ,szuperkocsik és hamísítatlan nfs hangulat. Nagyon hasonlít a Most Wantedhez, de lazább annál. Pl ha felszabadulnak a kocsik bármelyikkel mehetsz, nincs vásárlás. Na meg a jó öreg szívatás, hogy szögesakadály a zsaru elé aztán borul is.

Nagyon tetszik. A Msot Wanted után az eddigi legjobb nfs. Gamepaddal játszol vele? A billentyűket szívás beállítani, hogy kézre essen mindegyik.

Ízé......még nem telepítettem :D:D Most elvoltam a Black Ops-al, meg az NFS World-el.......Meg aztán nem csak videójátékok vannak a világon. ( Na, ezt se én mondtam :P :P :D )
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon kemény az nfs:hp. A régebbi nfs-ekben ha megelőztél valaki akkor biztos lehettél abban hogy ha nem szúrsz el semmit nem ér utol. Itt nem. Hiába előzöd meg nem csinálsz hibát, visszaelőznek. Csak a nitró ügyes felhasználásával tudsz nyerni. Az első kocsit meg vért izzadva lehet beérni. De ennek ellenére most már kijelenthetem hogy egyértelműen a Most Wanted után a legjobb nfs.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na de Dzséjt hol van? Ő nem játszik vele?

Dehogy nem, tegnap én is elkezdtem. De ezt nem fogom gyorsan végigjátszani. Sőt, nálam lassabban senki sem fogja :) Ha azt veszem, hogy a Most Wantedet 2005-ben kezdtem el és idén értem el a lista harmadik helyére (és ezalatt végig ugyanazt a felmentést használtam, egyszer sem kezdtem előlről), ezt a HP-t úgy 2015-re fogom befejezni :D Már ha idén befejezem az MW-t...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dehogy nem, tegnap én is elkezdtem. De ezt nem fogom gyorsan végigjátszani. Sőt, nálam lassabban senki sem fogja :) Ha azt veszem, hogy a Most Wantedet 2005-ben kezdtem el és idén értem el a lista harmadik helyére (és ezalatt végig ugyanazt a felmentést használtam, egyszer sem kezdtem előlről), ezt a HP-t úgy 2015-re fogom befejezni :D Már ha idén befejezem az MW-t...

De 2012-ben világvége...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.