Ugrás a kommentre

DVD kiadás


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Na akkor már minden biztos a specifikációkat illetően. Még a magyar szinkron is. :( Vajon hogy fog majd mutatni a "language" menüben? "magyar dolby digital 5.1 EX". :lol:

 

Valahogy így!

 

Lehet h meglesz nemsokara a SAMPLE a dvdről ha meg van berakom ide!

 

Gondolom sample-re kivancsiak vagytok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azért kíváncsi lennék egy kis mintára. Most úgyis egész nyugisan várom a DVD-t, mert december elejére összejött egy csomó jó program: Az operaház fantomja, a Potter 4 és természesen a DVD. Ezek elég sűrű két hetet csinálnak, talán jobb is lenne, ha kicsit jobban el lennének osztva. De persze egyiket sem lennék képes nagyon messzire tolni. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy értettem a csíkkal együtt és hátlappal.

 

Ejnye-bejnye... csak nem a másolt lemezhez kell a boritó? :lol: A hátoldalon egyébként az űrcsata lesz látható, meg egy kis képen Yoda, amint az egyik klón-parancsnokkal beszél. Sajna most hirtelen nem tudom, hogy hol láttam :(.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy értettem a csíkkal együtt és hátlappal.

 

Ejnye-bejnye... csak nem a másolt lemezhez kell a boritó? :lol: A hátoldalon egyébként az űrcsata lesz látható, meg egy kis képen Yoda, amint az egyik klón-parancsnokkal beszél. Sajna most hirtelen nem tudom, hogy hol láttam :(.

 

Szerintem a SimonZ oldalán láttad ő is valami iesmit csinált.

De igen megkaptam ma a Névnapomra a filmet dvd-n csak nincs bóritója.Tokja az van csak bóritó nincs.De csak a film semmi más.Még a szinkron is szar,Felirat szintén.A hang az meg a film felénél egészen az Obi-Ani párbaig csúszik kb:5 mp-et de nem vészes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos nem SimonZ oldalán láttam, hanem az egyik német fan oldalon, amit még Tibur linkelt be... de a cimre nem emlékszem (véletlenül nem ezen az oldalon linkelte be?).

 

Egyébként meg mégegyszer ejnye-bejnye a másolt cuccért... ráadásul még rossz is. Na ezért kell megvenni eredetiben. Mert Lucasék megérdemlik :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A jedi tanács "beválaszja" Anakint tagnak,de nem kap mesteri címet.

 

Elegem van már a nyálcsorgatásból. :shock:

 

Egyébbként nekem alapból a Power dvd játsza.

 

Sajna nekem nincs olyanom, mert csak demo verziót töltöttem le, ami már lejárt. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.