Ugrás a kommentre

A Celebration V programja


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A Celebration V programja!

 

Közzétették a hivatalos oldalon a jövő heti amerikai Celebration V programját. Eszméletlen kínálat lesz, és ráadásul a legnagyobb nevekkel. Érdemes átnézni, mert csak úgy csorog az ember nyála. Tényleg az minden SW rajongó álma, hogy egy ilyenre eljusson. Azért valljuk be, Európában sose lesz ekkora dzsembori. A TCW -s eseményeken túl legjobban Lucas szereplése ígér izgalmakat. Nagy valószínűséggel a BR kiadásról, és/vagy az élőszereplős sorozatról fog mondani híreket. A másik számunkra kedves esemény pedig a "Why we love the prequels" című egy óra lehet, ahol többek között Kyle Newman (Fanboys), James Arnold Taylor (Star Wars: The Clone Wars), Dave Filoni (Star Wars: The Clone Wars) beszélgetnek pozitív értelemben az első három filmről, és elemezgetik az azokban felmerülő témákat.

 

A Celebration V programja

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár Lucas fellépéséhez nincs írva semmi konkrét a bejelentéseket illetően, mégis annyira klisésnek tűnik a műsora, hogy tuti van valami a háttérben. :( Ilyen interjú már vagy százszor készült az öreggel, nem hinném, hogy csak ezért elmenne a CV -re. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahogy nem tud az egész felvillanyozódni. Messze is van, nuku magyar vonatkozás.......Lucasról meg ugye tudjuk már, hogy konkrétumait csak az elkészítés után lehet elhinni neki :( Picit számomra már hiteltelen. :)
Az SW -ről beszélünk. Milyen magyar vonatkozásra vágysz ezzel kapcsolatban? És ha ez nem tud felvillanyozni akkor mi? Egy rajongónak szerintem ez maga a Kánaán. Én simán kimennék ha tehetném. Egyszer el is fog jönni az ideje.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magyarul sehol sem lehet olvasni róla. Nuku hírriport. Aki nem keni vágja profin az angolt annak ez nem mond sokat, hacsak nem elégszik meg annyival, hogy vigyorog amikor egy ismert színész feltűnik valamelyik youtubeos videón.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is mennék, ha lenne lehetőségem, ami nincs, több okból is. Az angol tudásról meg csak annyit, hogy ott a helyszínen élőben hallva szerintem nagyon sok mindent meg lehet érteni annak is, aki nem perfekt angolból. Nem olyan, mintha TV-ben néznéd ugyanazt.

 

De ez persze csak elméleti bíztatás - az USA sajnos olyan messze van, hogy gyakorlatilag nulla az esélye annak, hogy innen valaki is kijusson. Kellene Európába még egy Cel a közeljövőben, oda közösen megszerveznénk a kijutást. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is mennék, ha lenne lehetőségem, ami nincs, több okból is. Az angol tudásról meg csak annyit, hogy ott a helyszínen élőben hallva szerintem nagyon sok mindent meg lehet érteni annak is, aki nem perfekt angolból. Nem olyan, mintha TV-ben néznéd ugyanazt.

 

De ez persze csak elméleti bíztatás - az USA sajnos olyan messze van, hogy gyakorlatilag nulla az esélye annak, hogy innen valaki is kijusson. Kellene Európába még egy Cel a közeljövőben, oda közösen megszerveznénk a kijutást. :)

 

Ez is mint majdnem minden pénz kérdése. Meg sem merem nézni mennyi egy repülőjegy retúrban Los Angelesbe. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az angol tudásról meg csak annyit, hogy ott a helyszínen élőben hallva szerintem nagyon sok mindent meg lehet érteni annak is, aki nem perfekt angolból. Nem olyan, mintha TV-ben néznéd ugyanazt.

Ezt így van.

 

Ez is mint majdnem minden pénz kérdése. Meg sem merem nézni mennyi egy repülőjegy retúrban Los Angelesbe. :D

A repülőjegy szerintem még az "olcsóbb" része. De a kint tartózkodás... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De most arról van szó, hogy látni akarod a Celebrationt és nincs sok pénzed. Nem városnézésről van szó meg hassüttetésről Palm Beach-en. :) Az Usaban az egyik legolcsóbb kaja a Mcdonalds.

USA-s viszonylatban, de nekünk ott is drága lenne :D Persze, ha csak a Celebre vagyok kíváncsi, akkor talán, de ha már kimennék, én tuti nem csak a Celebre lennék kíváncsi. Sőt, tartok attól, hogy ha egyszer eljutnék Los Angelesbe, arra lennék a legkevésbé kíváncsi (persze ki nem hagynám) :D De sajnos álmodik a nyomor :D:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

USA-s viszonylatban, de nekünk ott is drága lenne :D Persze, ha csak a Celebre vagyok kíváncsi, akkor talán, de ha már kimennék, én tuti nem csak a Celebre lennék kíváncsi. Sőt, tartok attól, hogy ha egyszer eljutnék Los Angelesbe, arra lennék a legkevésbé kíváncsi (persze ki nem hagynám) :) De sajnos álmodik a nyomor :D:)

 

Ezzel én is így vagyok. ha már kimegyek akkor minimum 2 hétre, hogy lássak is valamit a városból és környékéről. Érdekes, hogy a Meckit magyar viszonylatban is olcsónak mondják akik kint voltak.. De végülis mindegy, lehet szendvicset is enni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

de ha már kimennék, én tuti nem csak a Celebre lennék kíváncsi.

Valahogy így, ha már ott lennék, megnéznék mást is, mert fene tudja, eljutok-e még valaha. Akkor már ki kell használni a lehetőséget.

 

Nah, ti se voltatok még anno osztálykiránduláson ahol anyátok fasírtot vagy rántott húst csomagolt nektek, mi? :):D

Eh... férfinépség... rendes leány magának pakol, amit szeret :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Hát a látvány, a jelmezek azok tényleg zsigerből biztosítják a feelinget és a nosztalgiát. De ezért még nem fogok Amerikaországba vágyni, komolyabban biztos nem. :para:

Sajnos meg kell viszont állapítanom, hogy sehol egy Lázadó pilóta! Se egy Felkelők Szárazföldi Alakulatához tartozó katona. Pedig igen cool jelmezekkel vannak azok is felvértezve. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki nem tudná belinkelni a Celebration-ön levetített kivágott jelenetet a RotJ-ból, amin Luke az új fénykardját készíti?
Ez már legalább két helyen is volt a fórumon.... Nézz be a Blu-Ray topikba.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez valam überbrutál jó. Most már egyetértek Odyval, hogy holtmindegy értessz-e valamit. Elképesztő ez a látvány és profizmus. Ezt tényleg minden rajongónak látnia kell élőben. Eszembe jutott ha ezt láttam volna mondjuk '84-ben hát magam alá vizelek. :evil: Hamill kicsit meghízott. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez valam überbrutál jó. Most már egyetértek Odyval, hogy holtmindegy értessz-e valamit. Elképesztő ez a látvány és profizmus. Ezt tényleg minden rajongónak látnia kell élőben. Eszembe jutott ha ezt láttam volna mondjuk '84-ben hát magam alá vizelek. :evil: Hamill kicsit meghízott. :evil:
Hát igen....ez nem egy DP-s tali (nem lenézve ezt se). Az SW őshazájában vannak a legnagyobb partik. :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.