Ugrás a kommentre

Szükség van-e élőszereplős Tv-sorozatra?


lipi

Szeretnéd-e,hogy legyen élőszereplős Tv-sorozat  

49 felhasználó szavazott

  1. 1. Szeretnéd-e,hogy legyen él?szerepl?s Tv-sorozat

    • igen
      36
    • nem
      5


Ajánlott hozzászólás

Én szívesen látnék egy jelenetet a kis Leiaval a következő képpen :shock:

Az Alderaanon vagyunk.Bail mondjuk megbeszélést tart Mon Mothmaékkal arról,hogy hogy is áll a lázadás.A kis Leia egy másik szobában csukott szemmel ül.Mintha meditálna.Megjelenik pár elmosódott kép az annyáról (olyan mint amilyen a ROTS-ban Anakinnak amikor Padmeról van látomása).Képek amin Padme nagyon boldog illetve szomorú.Ezek lehetnek a prequel idevágó jeleneteiből.A következő képen újból Leiat látnánk amint szomorkás mosollyal "nézi" a képeket és mohón szívja magába annya gyönyörű arcát és minden mozdulatát.

Ezzel le lehetne zárni azt az ominózus Luke Leia beszélgetést az Endoron:

....-"Leia Te emlékszel anyádra?Mármint az igazira?"

....-"Csak érzésekre képekre.Nagyon szép volt,de nagyon szomorú."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szeretném, ha:

-értelmes sztorija lenne, semmi izzadtságszag

-megfelelö technikai háttér

-csak addig tartana, amíg van benne elég ötlet

-sose forduljon önmaga paródiájába

Ha et összejön, akkor hajrá!

 

A sztori biztos jó lesz,legalábbis bízzunk szakálas tanítónkban :63:

A technikai háttér hidd el a legjobb.(ILM) :59:

Egyenlőre 100 egyenként egy órás részt terveztek amit állítólag már írnak.100 ÓRA STAR WARS!!!!! :shock:

Nagy ez a Lucas álltal teremtett univerzum,tehát reménykedjünk,hogy nem lesz önmaga paródiája. :63:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szeretném a sorozatot. Hogy nézhessünk még SW-t, leginkább azért, de csak akkor, ha elég színvonalas lesz.

Mondjuk esetleg itt-ott maradt egy-két Jedi, az ő küzdelmük, rejtőzködésük, és haláluk is jó téma lenne. Meg persze a nagy birodalmazódás hogyan ment végbe. Biztos nem két nap alatt történt meg. És Leia-ról sok minden belefér, és az Organa családról. A leendő felkelő szenátorok titkos összejövetelei és tervezgetései, szerepük és tetteik a Szenátusban, és még lehetne sorolni. Valami sok szálon futó történetre gondolok, hogy ne legyen egysíkú. Egyedül talán Luke-ról lehet kevesebbet belerakni, mivel egy párakertész farmerfiú élete a Tatuinon nem túl eseménydús élet, de én ezt sem hagynám ki. Ahogy felnő, helyenként egy-egy részben feltünhetne. Ahogy repülni tanul, vagy menekülés egy taszken csapat elől, ilyesmi kalandok megeshettek vele, vagy éppen itt van a barátság Biggs-szel is. A két kölyök együtt megérne néhány részt a 100-ból. Na tessék, már találtam is egy csomó témát 8)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon sok jó ötleted van MissKardee :41:

Az ifjú Lukeról is lehetne azért pár dolgot.Pl. azt,hogy miért is maradt a vezetékneve Skywalker(holott a testvérének megváltoztatták Orgonára)mikor Yodáék világosan megegyeztek a TantiveIV-en,hogy el kell Őket rejteni a Sithek elől és titokban kell tartani a kilétüket.Talán meg lehetne úgy oldani,hogy Obi javasolja Owennek,hogy változtassa a nevet meg,de Ő már csak Shmi iránti tiszteletből is megmarad a Skywalker névnél.Ezen kicsit össze is vesznek,mert a farmer nem akarja elfogadni Obi vagyis már Ben érveit.Ezért mondhatja majd az ANH-ban mikor Luke felhozza a nevét a vacsoránál,hogy bolond vénember az.Ott mintha nagyon mérges lenne rá,mármint Obira,bocs Benre.Meg Luke buckapatkányra vadászó merész és veszélyes akcióit a fiatal Biggs-el amit távolból egy kedves és bölcs szempár kísér figyelemmel(Ben). :39:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 100 rész meg több lesz ha bejön a sorozat az embereknek. :shock:

 

Csak nehogy "Star Trek" legyen belőle... Éppen az volt különleges az SW-ben, hogy a mozifilmek adták a gerlncet. Ez a száz óra SW filmsorozat kicsit sok... Félek, hogy elveszik a varázs. 8) Azt pedig nagyon nem szeretném. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak nehogy "Star Trek" legyen belőle...Ez a száz óra SW filmsorozat kicsit sok... Félek, hogy elveszik a varázs.  :( Azt pedig nagyon nem szeretném.  :roll:

 

Azt Én se szeretném. :wink:

Viszont nagy ez a Star Wars univerzum és rengeteg érdekes mellékszereplő van ami érdekessé teheti.Remélem tenni is fogja :63:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm lipi :roll: Néhány hirtelen jött ötletemet írtam fel, és nagyon jók a Tieid is :41: Leia-ról is sok mindent el tudok képzelni, pl. útját a politika és a szenátorság felé, stb. Meg ott vannak az általad is említett remek mellékszereplők.

Elég nagy ez az univerzum ahhoz, hogy a 100 részt meg tudják tölteni igényes, érdekes történetekkel, és a varázs is megmaradjon. Mint látom, nekünk vannak jó ötleteink, akkor nekik miért ne lehetne?

Viszont azt én sem szeretném, hogy más moziból készített sorozat sorsára jusson. Ebben az esetben lemondanék a sorozatról. Ezért most nagyon-nagyon reménykedem, hogy jó lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A maradék jedik kipuszutítása is lehetne témája egy pár sorozatnak :shock: .Ugyebár a ROTS-ból nem derül ki 100%-osan,hogy minden egyes Jedit megöltek volna.El tudnék képzelni egy Vader felügyeletével kimondottan erre a célra "szakosodot" birodalmi egységet akiknek csak és kizárólag egy feladatuk van:felkutatni és megölni a még élő Jediket.Kis nyomás kis krimi majd jöhet a becserkészés és egy újabb halott jedi.Vagy éppen nem akarnak lekötni egyetlen egységet sem erre a célra így fejvadászokat alkalmaznak.Mondjuk egy ifjú "pályakezdő" hunter is jelentkezik a feladatra.Persze,hogy Boba Fett :( .Tegyük fel,hogy élve kell elfogniuk Őket mert ki akarják hallgatni a jediket,hátha elárulnak valamit a társaikról.Boba viszont akarva vagy akaratlanul mindig megöli az üldözöttet.Ezért mondhatja nagyon kihangsúlyozva neki Vader a TESB-ben,hogy....-"élve akarom Őket,nem dezintegrálva...." :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm, ahogy elnézem, szinte mindenki arra vágyik, hogy a filmbeli elvarratlan szálakból legyen a sorozat töténete. Miért? Azokról már nagyon sok EU kiadvány megjelent ( amik szerintem színvonalasan elvarrták azokat a szálakat ), de ha végre kapunk egy új lehetőséget az SW univerzum megismerésére, méghozzá egy olyat ami tele van lehetőségekkel akkor miért álljunk meg itt? I want more! A galaxis hatalmas, miért kéne a filmek háttérszereplőiből építkeznie, és a már meglévő dolgokat kibővítenie, főleg akkor, ha ez már megtörtént, és ha egy újfajta lehetőséget kapunk kedvenc univerzumunk kibővítésére :lol:: :):):

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm, ahogy elnézem, szinte mindenki arra vágyik, hogy a filmbeli elvarratlan szálakból legyen a sorozat töténete.

 

Én nem. Az az igazság, én azt szeretném, ha az EPVI utáni időkből lenne valamiféle sorozat. A Jedi rend ujjá alakulása pl....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm, ahogy elnézem, szinte mindenki arra vágyik, hogy a filmbeli elvarratlan szálakból legyen a sorozat töténete.

 

Én nem. Az az igazság, én azt szeretném, ha az EPVI utáni időkből lenne valamiféle sorozat. A Jedi rend ujjá alakulása pl....

 

Egyetértek.Ha lehetne választásom a két trilogia közti időbe tenném a sorozatot.Annyi mindenről és annyi mindenkiről lehetne érdekes és színvonalas történetet csinálni.Nosza hajrá :csubi:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek.Ha lehetne választásom a két trilogia közti időbe tenném a sorozatot.Annyi mindenről és annyi mindenkiről lehetne érdekes és színvonalas történetet csinálni.Nosza hajrá :csubi:

 

Én a két trilógia utánra tenném. :) Pl. Luke Skywalker vezetésével újjá alakul a Jedi rend. Király lenne látni a Jedi tanácsot, amelyet Luke vezet. :lol: A kezdő Jedik kalandjai érdekesek lehetnek. Mondjuk a bujkáló birodalmi csapatok felszámolása....stb

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én inkább a két trilógia közé tenném a sorozatot. Én is írtam azt, hogy láthatnánk benne a maradék Jedi-k halálát.

Az epVI után ott van az a rengeteg könyv, ott sokat lehet olvasni pl. a Jedi rend alakulásáról. Meg minden másról. Az epVI utáni sorozat ezeket simán tönkrevághatná. És nem csak egy-két történetről van szó, még ha némelyik nem is nagy szám. Persze elismerem, látni azért más lenne. És akkor nem is szóltam a színészekről. Mert az ismert arcok helyett újakat látni ugyanabban a szerepben nem nagyon szeretnék. De a gyerekkori Luke és Leia belefér.

Viszont a két trilógia között történtekről nem sok EU kiadványt tudok, azok többsége is a Han Solo könyvek. Biztos van más is, csak én nem tudok róla, és nem ismerem.

Nem igazán a szálak elvarrására kell a sorozatban gondolni, hanem önmagukban is megálló történetekre gondolok, akkor is, ha meglévő szereplők is megjelennek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert az ismert arcok helyett újakat látni ugyanabban a szerepben nem nagyon szeretnék.

 

Szerintem Mark Hamill tuti elválalna egy ilyen szerepet. A kissé koros, de annál bölcsebb Luke Skywalker...a tanács vezető tagja. Amolyan Yoda státusza lehetne... Az újakat tanácsokkal segítené, de persze konkrétan nem róla szólna, hanem az új generációs Jedikről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem igazán a szálak elvarrására kell a sorozatban gondolni, hanem önmagukban is megálló történetekre gondolok, akkor is, ha meglévő szereplők is megjelennek.

 

Ha a prequel szereplőire gondolsz arra sajna nem sok esély van.Talán csak a mellékszereplők vállalnák el,hogy egy sorozatban szerepeljenek.Bár ki tudja....a pénz nagy úr és szerintem van annyi amiért Ewan Kenobi be-be ugrana egy-egy röpke jelenetbe. :64:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Mark Hamill tuti elválalna egy ilyen szerepet. A kissé koros, de annál bölcsebb Luke Skywalker...a tanács vezető tagja. Amolyan Yoda státusza lehetne... Az újakat tanácsokkal segítené, de persze konkrétan nem róla szólna, hanem az új generációs Jedikről.

 

Ez nagyon jó ötlet.Szerintem is elválalná minden kérdés és mellébeszélés nélkül. :wink:

A bölcs Skywalker mester a Jedi Tanács vezetője......hmmm;ez tényleg jó :41: :41: :41:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Mark Hamill tuti elválalna egy ilyen szerepet. A kissé koros, de annál bölcsebb Luke Skywalker...a tanács vezető tagja. Amolyan Yoda státusza lehetne... Az újakat tanácsokkal segítené, de persze konkrétan nem róla szólna, hanem az új generációs Jedikről.

 

Ez nagyon jó ötlet.Szerintem is elválalná minden kérdés és mellébeszélés nélkül. :wink:

A bölcs Skywalker mester a Jedi Tanács vezetője......hmmm;ez tényleg jó :41: :41: :41:

Mark Hamillnek az a problémája, hogy beskatulyázták Luke szerepébe, és senki nem ismeri el más munkája miatt. Semmi pénzért nem vállalná el ezt.

Látom nem népszerű az ötletem, miszerint el kéne szakadni attól, amit már ismerünk. Luke Jedi Rend/Tanács alapítását már láttuk az EU-ban.

A filmben lévő mellékszereplők mindegyikének már hosszabb élettörténete van, mint nekem. A két trilógia köztről is ismerjük már Luke/Leia életét/kamaszkorát. (és mindenki másét is )

Nem lenne jobb pl az, ha a főszereplő, miután látná, hogy mi lett a Köztársaságból, inkább elmenekülne a Birodalomból, és új bolygókat/civilizációkat ismernénk meg? Bár erre meg ráfognák, hogy nincs benne SW feeling, csak azért, mert van benne fantázia...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mark Hamillnek az a problémája, hogy beskatulyázták Luke szerepébe, és senki nem ismeri el más munkája miatt. Semmi pénzért nem vállalná el ezt.

 

:water:

Szerintem Mark Hamill már régen a karrierje alkonyán jár. Nehogy már a karrierje megtörésétől kelljen félnie 50 évesen... Boldogan vállaná el a szerepet, a sok szánalmas játékszinkron után.

 

Látom nem népszerű az ötletem, miszerint el kéne szakadni attól, amit már ismerünk. Luke Jedi Rend/Tanács alapítását már láttuk az EU-ban.

 

EU? Én nem ismerem az EU-t. Szal' felőlem jöhetne a sztori. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Modi: Jó ez a mondat. Teljesen illik ide:

 

I want more, and I know I shouldn't.

 

 

Én azt szeretném, ha ugrálna az időben. Ez a legkivitelezhetetlenebb. Imádnám 6. után, 1-6. terjedő időszak, 1. előtt...

 

1-6.: mind a filmek idején, a párhuzamosan zajló események; mind a filmek között, leginkább a 3-4. között, 2-3. között (bár tudom erre animáltak és animálnak), 1-2. között zajló események.

 

Például úgy, hogy a 6. után vagyunk és visszafelé derülnek ki a dolgok, ami képileg meg is jelenik. Egyfajta Highlander, Mementó, Shattered Glass, Ponyvaregény Keresztapa 2. ?(nem láttam) filmekkel rokonítható történet felépítés.

 

Lucas amúgy is régóta tervezget ilyesmit.

 

:idea: Vagy a 3. után vagyunk, megyünk előre az időben s közben visszafelé az 1. előtti időkbe.

 

 

Aztán felébredek és a bilibe lóg a kezem :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem igazán a szálak elvarrására kell a sorozatban gondolni, hanem önmagukban is megálló történetekre gondolok, akkor is, ha meglévő szereplők is megjelennek.

 

Ha a prequel szereplőire gondolsz arra sajna nem sok esély van.Talán csak a mellékszereplők vállalnák el,hogy egy sorozatban szerepeljenek.Bár ki tudja....a pénz nagy úr és szerintem van annyi amiért Ewan Kenobi be-be ugrana egy-egy röpke jelenetbe. :64:

 

Meglévő szereplőkön inkább a gyerek Luke-ot és Leia-t értem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó az ötleted, Modi. Nekem az is tetszene. Nem is kellene messzire mennie a szereplőnek, mert ez a galaxis igen nagy, és azért valljuk be, ahhoz képest nem sok bolygón "jártunk". Háttérnek meg ott lehetne az alakuló Birodalom, hogy az SW fíling megmaradjon. Még számtalan faj, bolygó, stb. lehet a Birodalmon belül is. Csak ha a sorozatról van szó, mindenkinek a lent írtak jutnak eszébe, és nem a teljesen új ötletek.

De el tudnám képzelni a Te verziódat is.

Hát igen, az EU sok mindent körüljárt már. A sorozattal könnyen tönkre lehet vágni az EU-t és azt sajnálnám.

A lényeg, hogy sok mindent el tudunk képzelni. Én csak az epVI utánit nem nagyon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt szeretném, ha ugrálna az időben. Ez a legkivitelezhetetlenebb. Imádnám 6. után, 1-6. terjedő időszak, 1. előtt...

 

Ez egy nagyon jó ötlet,viszont az vele a baj,hogy ha nem figyelnek oda rá 200%-osan akkor könnyen következetlenné és ezzel követhetetlenné vállna.Látnánk egy látványban fantasztikus,de érthetetlen történetekből álló sorozatot.Ha viszont lenne egy olyan csapat akinek ez az élete és minden idegszálával csak erre koncentrálna akkor el lehetne képzelni egy ilyen időben ugráló dolgot. :wink:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.