Ugrás a kommentre

Szükség van-e élőszereplős Tv-sorozatra?


lipi

Szeretnéd-e,hogy legyen élőszereplős Tv-sorozat  

49 felhasználó szavazott

  1. 1. Szeretnéd-e,hogy legyen él?szerepl?s Tv-sorozat

    • igen
      36
    • nem
      5


Ajánlott hozzászólás

  • 1 évvel később...

Azon gondolkodtam, hogy lehetséges-e, hogy a következő generációnak (akik kb. most 5-6 évesek) mit fognak gondolni. Ha kb. akkor fog menni a sorozat, mikor ezek TV elé kerülnek, simán megtörténhet, hogy nekik ez fogja jelenteni a STAR WARS-t... Aztán hallanak róla, hogy volt korábban valami film is, hasonló sztorival, de az kit érdekel, de az kit érdekel(?)...

 

 

Lehet ez?

Vagy csak egy gyökér vagyok? :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azon gondolkodtam, hogy lehetséges-e, hogy a következő generációnak (akik kb. most 5-6 évesek) mit fognak gondolni. Ha kb. akkor fog menni a sorozat, mikor ezek TV elé kerülnek, simán megtörténhet, hogy nekik ez fogja jelenteni a STAR WARS-t... Aztán hallanak róla, hogy volt korábban valami film is, hasonló sztorival, de az kit érdekel, de az kit érdekel(?)...

 

 

Lehet ez?

Vagy csak egy gyökér vagyok? :lol:

Ha jó lesz a sorozat és tetszeni fog nekik, akkor miért ne érdekelné őket? :D A kérdés akkor jogos, ha nem lesz jó, mert akkor nyilván minden előzmény már eleve hátránnyal indul, s a lustábbja nem fogja törni magát, hogy adjon egy esélyt az "öregeknek".

De őszintén szólva nehezen tudom elhinni, hogy manapság egy 5-6 éves gyerek ne találkozott volna valamilyen neki fogyasztható formában a Star Wars-szal. :( Elég bemenni egy nagyobb játékboltba. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...

Szerintem inkább animációs sorozat legyen mint élőszereplős, nem kerül annyi pénzbe.

Mit aggódsz a pénz miatt? A tiéd? :) Egy minőségi élőszereplős az igazi nagy durranás ezt Lucasék is nagyon jól tudják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mit aggódsz a pénz miatt? A tiéd? :) Egy minőségi élőszereplős az igazi nagy durranás ezt Lucasék is nagyon jól tudják.

 

Persze hogy nem az enyém, csak mondtam egy véleményt :D Persze élőszereplőssel sincsen bajom, de ha nem haladnak akkor legyen inkább animációs.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy van pénzük, de a sorozatkészítés, ahogy a filmkészítés is, befektetés. Ha egy sorozat epizódja 50 millióba kerül, még öt epizódos mini-széria (ami nagyjából semmit sem érne) is veszteséges lenne. Az meg kinek jó? Senkinek! Könnyű dobálózni azzal, hogy a Lucasfilmnek van pénze, de ha azt csinálnák, amit a rajongók a mézesmázas álmaikban elképzelnek, akkor a Lucasfilm nagyon hamar csődeljárást indíthatna (ezt nem neked címzem, Kudar, vágom, hogy te csak poénkodtál).

 

Én tudnék értékelni még két animációs sorozatot. Egy, ami a KotOR idejében játszódik, és egyet, ami az ep6 után Luke-kal, Hannal, Leiával. Ez utóbbi egyben ignorálhatná az EU eme érába sorolt műveit, bár tudom, hogy ez sokaknál kivágná a biztosítékot, de én személy szerint szívesen megszabadulnék a Plaptine-klónoktól, a 88. Darth Vader utánzattól, a 888. csakazértmertgecivagyokleigázomagalaxist Sötét Jeditől, a 8888. Birodalom feltámasztástól.

Aztán ha az élőszereplős TV sorozat sikeres lesz, akkor jöhet eme két érában élőszereplős feldolgozás is, szigorúan a fő karakterek kihagyásával.

De jelenleg úgy érzem, az animációs sorozatban nagyobb lehetőségek vannak. Olcsóbb, viszont sokkal fantáziadúsabb dolgokat lehet megvalósítani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

.

Én tudnék értékelni még két animációs sorozatot. Egy, ami a KotOR idejében játszódik, és egyet, ami az ep6 után Luke-kal, Hannal, Leiával. Ez utóbbi egyben ignorálhatná az EU eme érába sorolt műveit, bár tudom, hogy ez sokaknál kivágná a biztosítékot, de én személy szerint szívesen megszabadulnék a Plaptine-klónoktól, a 88. Darth Vader utánzattól, a 888. csakazértmertgecivagyokleigázomagalaxist Sötét Jeditől, a 8888. Birodalom feltámasztástól.

 

Ezt én is tudnám értékelni, csak félek, hogyha Lucas papa visszavonul, vagy ne adj isten meghal, akkor szétbarmolják az egészet. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt én is tudnám értékelni, csak félek, hogyha Lucas papa visszavonul, vagy ne adj isten meghal, akkor szétbarmolják az egészet. :(

Lucas papának van egy talpraesett leánykája, aki a TCW kapcsán már bebizonyította, hogy nem az a szétbarmolós fajta. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lucas papának van egy talpraesett leánykája, aki a TCW kapcsán már bebizonyította, hogy nem az a szétbarmolós fajta. :D

Bizony, aki szemmel láthatóan odafigyel az EU-ra, szóval senki sem fog semmit szétbarmolni. EPVI. utáni animációs sorozatot akartok? Seth Green majd megcsinál valami ökörséget, aztán ennyi, ha Lucas véleményét nézzük, akkor egyszerűen képtelenség, hogy folytatást írjon, elvégre azt mondta hogy ott vége van a Sagájának. Az Underworld pedig az EU által is hanyagolt időszakot ölelne fel, ami jó, hiszen nem sok történet játszódik ebben az időszakban. Állítólag egy coruscanti bűnszervezetről fog szólni.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lucas papának van egy talpraesett leánykája, aki a TCW kapcsán már bebizonyította, hogy nem az a szétbarmolós fajta. :D

TCW spoiler

 

Hát végül is csak az ő asszisztálása mellett fogunk újra találkozni a kettévágott és palacsintává lapult Maul'bával.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 évvel később...
  • 2 hónappal később...

Az a baj, hogy egy-egy rész nyilván kisebb költségvetésből készülne, mint egy, film ezáltal lehet nem tudná teljes mértékben visszaadni a Star Wars igazi hangulatát.

 

Megfelelő témaválasztással ez azért nagyrészt kiküszöbölhető. Mint az Agents of S.H.I.E.L.D. esetében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem legkevésbé a pénzen múlik a hangulat. :)

 

Persze nem, de azért némely dolgok megvalósításához nem ártana, ha például az űrhajózás úgy lenne megvalósítva, hogy látod ahogy beszállnak a rámpán és onnantól meg belső díszlet csak, az nekem nagyon fapadosnak tűnne, meg ugye CGI idegenek, illetve a spéci jelmezes idegenek nélkül is fura lenne ezekhez meg azért kell a pénz, Star Trek sorozatokat is azért nem szerettem mert kb egy idegen faj abból állt, hogy volt valami függelék a fején az alapvetően emberi kinézetű egyénnek. Jó tudom az már régen készült. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.