Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Dög unalmas volt, egyedül tényleg a Toro Rosso-s csávó effektekkel teli kiesése volt érdemleges.

Vettel győzelmét meg már tegnap "megjövendőltem" ;) Szóval azt mondom, nyerjem meg mind a lottó ötöst és hatost is :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne haragudj Ody, nem akartalak felidegesíteni..

 

Egyébként nem vagyok hülye, tudtam hogy kikapunk Portugáliától. Engem az bosszantott, amit már a harmadik meccs óta tapasztalok. Egy csatárral játszunk, és az egész meccs alatt beállunk védekezni, labdát sose tartjuk meg...

Kb ez olyan, hogy a focit 22-en játszanák, és mindig az ellenfélnél van a labda. Lehet a magyarok ezt az új szabályt akarják megvalósítani :roll:

 

De láttad te is, az U20-sok legalább tudnak focizni. 4-5 év múlva, ha ezek a gyerekek nem kajlódnak el, és a klubjaikkban mindig játéklehetőséghez jutnak, nem a kispadot koptatják, akkor egy fikarcnyi esélyünk lehet kijutni nemzetközi tornára..

 

Reménykedek, mert szeretem a focit, szeretem ha magyar csapat sikereket ér el, (U20 Vb menetelés, Debrecen bejutott a blbe)

Talán az elkövetkező 10-20 évben a felnőtt válogatott is képes lesz a csodára. Ebben hinnünk kell, mert hit nélkül a játék se megy.

A mai nap meg így játszottak a fiúk, hit nélkül szánalmasan blah.. :|

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A magyar nagy válogatott leszerepelt. Remélem páran(úgy az egész banda kb) többet nem veszi fel a címeres mezt...

 

Hát én is mérges vagyok egy picit rájuk. Egyedül Dzsudzsákot, Buzsákyt, Juhászt, és még 1-2 játékost tartanék a csapatban.

 

Ugyan mit vártál? :roll:

 

Én semmiképen se győzelmet, de azt, hogy legalább küzdjenek...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De láttad te is, az U20-sok legalább tudnak focizni. 4-5 év múlva, ha ezek a gyerekek nem kajlódnak el, és a klubjaikkban mindig játéklehetőséghez jutnak, nem a kispadot koptatják, akkor egy fikarcnyi esélyünk lehet kijutni nemzetközi tornára..

Bizony, hátha a fiatalok már jobbak lesznek. Szerintem látják ők is, mi a baj, és talán igyekezni fognak, hogy az ő korosztályuk majd jobbá teszi itthon ezt a sportot.

 

Én semmiképen se győzelmet, de azt, hogy legalább küzdjenek...

Úgy látom, hogy ez a nemküzdés manapság az egész mai magyar valóságot áthatja, de ez itt off, meg amúgy is kényes téma.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Räikkönen ma 30 éves, ebből az alkalomból az egyik F1 - es oldalon értekeznek róla...

 

Egy - két aranyköpése :

 

Kérdés : Mivel töltötted az időt, míg felkészültél a szezonra ?

Räikkönen : Azt általában az Önök újságjából szoktam megtudni.

 

Kérdés : A pilóták számára a sisakjuk különleges jelentéssel bír. Számodra mit jelent a sajátod ?

Räikkönen : Azt, hogy megvédi a fejemet.

Kérdés : Van bármilyen rituáléd a sisakkal kapcsolatban, ahogy a többi pilótának is ?

Räikkönen : Igen, megtisztítom a plexijét, hogy jobban kilássak rajta.

 

Kérdés : Mi a legizgalmasabb pillanat egy versenyhétvégén számodra?

Räikkönen : Azt hiszem a rajt, az mindig izgalmas.

Kérdés : És a legunalmasabb?

Räikkönen : Az most van.

 

Kérdés : Azt mondják, hogy csapattársaddal Felipe Massával nem túl baráti a viszonyod...a balesete után meg se látogattad.

Räikkönen : Az igaz...de küldtem neki egy képeslapot, és egyszer fel is hívtam, de foglalt volt...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.