Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

A Ferrari nálam akkor ásta el magát végleg, amikor lényegében "kirúgta" Räikkönnen-t, mondván nem illik a csapat moráljába, csakhogy a 2-szeres VB -nek legyen ülése. Nem akarok senkit fényezni, vagy megbántani, de Räikkönen jobb, még ha nem is szerencsésebb pilóta mint Massa. Ebből a lépésből tisztán látszik, hogy Massa ülése is csak azért maradt meg, mert egyrészt régebb óta tagja a csapatnak, mint Kimi, másrészt a balesete után megígérték neki, hogy "visszavárják".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De mekkora már, hogy az egyik olimpiai zászlóvivő Donald Southerland, Kiefer apucija! :(

Nem is tudtam róla, hogy kanadai születésű. És ott volt a zászlóvivők között Jacques Villeneuve is :)

Ma megnéztem a nyitót, majdnem 3 és fél óra volt. Szerintem szép műsort hoztak össze, leginkább Kanada sokszínűségére fektették a hangsúlyt a show-részében.

Szakítottak több hagyománnyal is, a műsor elején vonultak be a sportolók, hogy ők is nézhessék a műsort, és nem a végén, ahogy szokták. És először rendezték a megnyitót fedett stadionban, hogy kizárják az esetleges időjárási malőröket. A láng meggyújtása is igazán ötletes volt.

Az ország zászlóvivők között három helyen vitte műkoris a zászlót, Sebestyén Júlia a magyart, a svájcit Lambiel és az izraeliek zászlóját pedig a jégtáncos testvérpáros női tagja :P Jó volt őket így látni :P Aztán a versenyeken reméljük a legjobbakat :D

Jó pár olyan ország is indul a téli olimpián, aki eszünkbe sem jutna, egy rakat afrikai ország és persze ott van Jamaica is (:D), no meg mások Dél-Amerikából, akik azért már nem a téliesebb környékeikről híresek (Kolumbia).

Holnaptól nézem majd du.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap megnéztem, és ma nem az van, amit tegnap kiírtak :D Ezek után kíváncsi vagyok, vajon holnap mi lesz :clap2:
Ja! vagy úgy :)

Sajnos nálam EuroSport nem jön be, így nem tudtam ezt :D

Az M1 pedig egy rakás sz*r a közvetítés szempontjánból :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szegények :P Én már ilyeneken meg sem lepődöm, amióta az előző olimpián láttam, hogy mennyit lehet hibázni a koriban is. Tegnap du néztem a srácokat, még egy órát sem adtak le az ismétlésben (de legalább a legjobbakat lehetett látni, akik azért úgy oda tették magukat, hogy remek programokat lehetett látni, szoros lesz az első 8-10 a tegnapi alapján, de meglátjuk holnap a végeredményt), szóval nem derült ki, hogy pl. az Európa-bajnok Joubert vagy Verner mit művelt, hogy a 18. és 19. helyen állnak a rövid program után :P A lényeg, hogy így nem állnak azok útjába, akiknek szurkolok :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma korai felkelés volt, mert hajnalban futottak a srácok az olimpiai bajnoki címért :o Ééééés... igen, kettes számú kedvencemé lett az aranyérem :) Szóval a drukkolás az ő esetében bejött, Evan Lysacek lett a győztes, utána jön az előző bajnok Plushenko (sose tudom, magyarosan hogyan kell írni a nevét, egyébiránt nem lett volna fair, ha neki adják az első helyet csak azért, mert az, aki, még az én szemem is látta, hogy nem volt teljesen 100%-os a korizása, bármennyire is élvezetes nézni még így is a pályán), majd a dobogó aljára a japán Takahashi került (az se biztos, hogy ezt a nevet jól írtam). Sajnos egyes számú kedvencem a svájci fiú épp csak lecsúszott a dobogóról :D Torinoban ő volt az ezüst érmes.

Hétvégétől pedig jönnek a jégtáncosok :o

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Én is kíváncsian várom, hogy alakulnak majd az erőviszonyok, bár 1 futam után nem mindig kapunk reális képet. Szerintem Brawn-ék, a McLaren, a Ferrari, a Red Bull és talán még a Renault biztos ott lesz az élen.

Az új csapatok terén passzolok, nem követtem figyelemmel a téli teszteket, majd meglátjuk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miss: A brawn speciális eset volt, hiszen a következő történt: Előzőleg a Honda milliókat ölt már az azt megelőző évad közepétől a következő kocsi felfejlesztéséig, természetesen Ross Brawn révén. Aztán jött a válság, a Honda befuccsolt, de Brawn nem akarta veszni hagyni az általa verejtékes munkával kifejlesztett kocsit, ezért megvette a hondától (áron alul persze) a kasztnit és a háttér egy részét (szélcsatorna, gyár, munkások, stb.)

 

Ilyen infrastruktúrája azért egyik mostani újoncnak sincs, nem beszélve az ütőképes kocsiról.

 

Én is nagyon várom már a bahreini futamot...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább a Feerrari, amiért úgymond kirúgták. Nincs bajom Massával, de van egy olyan érzésem, hogy a sérülése is közre játszott abban, hogy ő lehet Alonso csapattársa idén.
Szerintem most Kiminek jól is jön ez a kiruccanás a Rallyba. :) Fognak szerintem még kapkodni utána és talán ő is talál még motivációt a versenyzéshez. Már ha akad olyan csapat amelyik ki is szolgálja őt és normális autót tol a feneke alá.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem most Kiminek jól is jön ez a kiruccanás a Rallyba. :D Fognak szerintem még kapkodni utána és talán ő is talál még motivációt a versenyzéshez. Már ha akad olyan csapat amelyik ki is szolgálja őt és normális autót tol a feneke alá.

Bár pletyka, de állítólag jövőre visszatér a Red Bull színeiben Vettel csapattársaként. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.