Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Papirforma születik, a szlovákok jutnak tovább, a lúzer olaszok kiesnek. :D:)

Látom mindenki az olaszokra fogadott :D

 

Dánia-Japán:2:1

Kamerun-Hollandia:1:4

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezeket ugyan ki tippelte volna meg a VB előtt?
Sajnos a csoportkör után elmondható, hogy a válogatott futballt teljesen elnyomta a klubfutball. Ez a legnagyobbak szereplésén jól lemérhető. Kiégett, lelketlen játék, takarékos üzemmódban. Új-Zéland megelőzte az olaszokat. Hát azért ez no comment.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tenel: Ez várható volt, mind az olaszok mind pedig a franciák esetében. Igaz, előbbieknél arra számítottam, hogy csoport második hely után a hollandok küldik haza őket, de még ezt sem érték el.

 

Mindkét esetben a szöv.kap. a hibás. Domenech és Lippi egyaránt elszúrta, előbbit nem kell magyarázni, utóbbinak pedig már réges rég fiatalítani kellett volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tenel: Ez várható volt, mind az olaszok mind pedig a franciák esetében. Igaz, előbbieknél arra számítottam, hogy csoport második hely után a hollandok küldik haza őket, de még ezt sem érték el.

Ilyen kérdéseken bukom le mindig: Én csak a nagy foci eseményeket nézem. :D Sajnálatos, hogy egyes nem megfelelő helyen lévő emberek mennyire befolyásolják a végeredményt. És hogy ezeket nem váltják le időben! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tenel: Lippi döntéseit jól jellemzi a tény, hogy az olaszok talán egyetlen értékelhető teljesítményét nyújtó csatárának, Quagriarellának az egész tornán mindössze 45 percet adott. Ez elég volt a srácnak ahhoz, hogy szerezzen egy centimétereken múló érvénytelen les gólt és egy gyönyörű pörgetős (érvényes) gólt. Megjegyzem, arról a játékosról beszélünk, aki a lefújás után zokogva jött le a pályáról.

 

És ez a csatár nem játszott az első két meccsen, hogy helyette a méteres lesre futó és csak tizenegyesből gólt szerző abszolút flegma Iaquinta, vagy a rém gyenge Gilardino játszon. Ha valaki nem látja a motivációs különbséget a két játékos között... az ne menjen szövetségi kapitánynak! Azon a szegény srácon látszott, hogy akár ölni is tudna a címeres mezért, és mindössze 45 percet kapott, aminek a felét szélen kellett játszania, nem pedig csatárként, holott vérbeli támadó. Egyedül őt sajnáltam az olaszok közül, és szabályosan megrendített, amikor láttam zokogni. Lippit meg a pokolba kívánom, pedig nem vagyok olasz drukker!

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyedül őt sajnáltam az olaszok közül,
Én még Pepén láttam, hogy majd' megszakad, úgy hajt. Viszont ezek a jól lakott sztárok kritikán aluliak voltak. Cannavaro már évek óta nincs ott fejben a pályán.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megjegyzem, arról a játékosról beszélünk, aki a lefújás után zokogva jött le a pályáról.

Egyedül őt sajnáltam az olaszok közül, és szabályosan megrendített, amikor láttam zokogni.

Igen, és az veszi a szívére, aki tudja, hogy többet tehetett volna, ha hagyják. :) Őt én is sajnáltam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én vérbeli olasz drukker vagyok, de a kiesést megérdemelték(tük :) ) ... Lippivel nincs semmi baj szerintem, én nagyon szeretem őt... Cannat nem tom miért szidjátok, öregnek öreg, de sajnos kedvenc Chiellinimet utolsó VBjén is felülmúlta.

Én amúgy vártam a második (szlovák) gólt, mert tudtam, (nem úgy mint a gyökér kommentátor) hogy hogyha az első gól után sem meg a félidő után sem tudtak iramot váltani, akkor csak úgy fog sikerülni, hogy kapnak hozzá még egyet. Csak úgy nem fog eszükbe jutni, hogy '' Hopp, 68. perc, hmmm lőjünk két gólt...''

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben nem tudom, ki mennyire figyeli a tenisz világát, de amit Isner és Mahut műveltek Wimbledonban, az nem volt semmi.

 

Mint ismert, a tenisz egy játszmáját 7 nyert gémig játsszák, azonban az uoltsó, 5. játszmában addig mennek, amíg valaki kettővel nem nyer. A két említett hős kedden kezdte a meccsét, ám 2:2 lett a szettarány, így jöhetett a mindent eldöntő utolsó játszma, szerdán.

 

A felek 7 órán keresztül harcoltak a pályán, és 59:59-cel fejezték be! Így csütörtökön is folytatniuk kellett (azaz ma), végül a világtörténelem leghosszabb tenisz összecsapása 70:68-cal zárult, felvonultatva az egy partin belül ütött legtöbb ászt és a legtöbb lejátszott gémet. Elképesztő, több mint 11 órán keresztül harcoltak egymással! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az állás:

 

1. Nabopolasszar ? 33 pont

2. Ody ? 32 pont

3. Barnez ? 31 pont

4. Tenel Ka ? 31 pont

5. Donát - 29 pont

6. Oldie - 28 pont

Dj Norbi - 28 pont

8. Lada - 19 pont

9. Jake ? 15 pont

10. Frenkie - 13 pont

11. MissKarrde - 11 pont

12. Rog? 8 pont

Jinx - 8 pont

14. Coce 0 - pont

Kudar

 

A holnapi program:

 

2010.06.25. 16:00

Portugália - Brazília

Észak-Korea - Elefántcsontpart

 

2010.06.25. 20:30

Chile - Spanyolország

Svájc - Honduras

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.