Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Én eleve ha európai csapat játszik nem-európaival akkor mindig az európainak drukkolok. Valahogy nekem Argentinához nem sok közöm van, Németország kapcsán és német emberek kapcsán viszont van egy rahedli egészen jó élményem, de ez már félig OFF topic... a lényeg hogy hajrá Németország :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon úgy néz ki, hogy az egyik döntős Németország lesz.

Remélem, hogy nem, mert én Spanyolországot szeretném ott látni :clap2:

 

Na jó innentől hajrá spanyolok, remélem ők nyerik a vb-t! :)

Helyes :D

Ha ma este nyernek, akkor lejátsszuk megint az eb-t, remélem ugyanolyan eredménnyel :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Voltak ám itt érdekes megmozdulások. Ez a gól is jó nehezen jött össze.

Viszont az a világ 8. csodája lenne, ha a németeket legyőznék :) Nem baj, azért én szurkolok nekik, hátha mégis :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1. Ody ? 51 pont

2. Barnez ? 49* pont

3. Nabopolasszar ? 46 pont

DjNorbi - 46 pont

5. Tenel Ka ? 39 pont

Donát - 39 pont

7. Oldie - 36 pont

8. Lada - 29 pont

9. MissKarrde - 24 pont

10. Jake ? 19 pont

11. Frenkie - 15 pont

12. Jinx - 11 pont

13. Rog? 8 pont

14. Coce 0 - pont

Kudar

 

 

*: Barneznek +1 pontot adtam az Uruguay - Ghána meccs tizenegyes párbajának pontos megtippeléséért.

 

2 nap szünet, utána elődöntők:

 

Uruguay - Hollandia

Németország - Spanyolország

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alapból ők is berúgnák, csak ez olyan szintü stressz, hogy ott állsz a kapu elött, minden túlzás nélkül milliók szeme van rajtad és be kell rugnod, hogy még a legprofibbak idegrendszerét is kikezdi. Pláne mindez egy VB negyeddöntőn, ahol a rúgás minőségén múlhat egy továbbjutás. Ilyenben azért ezeknek a játékosoknak sem nagyon volt még része.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alapból ők is berúgnák, csak ez olyan szintü stressz, hogy ott állsz a kapu elött, minden túlzás nélkül milliók szeme van rajtad és be kell rugnod, hogy még a legprofibbak idegrendszerét is kikezdi. Pláne mindez egy VB negyeddöntőn, ahol a rúgás minőségén múlhat egy továbbjutás. Ilyenben azért ezeknek a játékosoknak sem nagyon volt még része.

 

 

Ez ok, de a feladat annyi, hogy be kell rúgni egy hétméteres hálóba egy labdát amit egy kapus nevü egyén próbál védeni, és ezen kapus térfogata minimális a kapuéhoz képest. Elhiszem a stresszt, de itt ahogy írod továbbjutásokról döntenek. Ualkodjon már magán az a játékos, nem véletlenül fizetik meg.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.