Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Frenkie: Ahogy lentebb is elhangzott, a hollandok 100%-osan vették a selejtezőt, plussz évek óta jól teljesítettek válogatott szinten, viszont a gond az volt, hogy szépen játszottak inkább, semmint eredményesen. Most ez megváltozott, hatékonyak lettek a nagy tornán, teljes joggal kerültek be a döntőbe.

 

A spanyolokat pedig eleve odavárta mindenki :) Úgyhogy nem egy nagy papírforma borulás ez, max azok számára, akik azt várták, hogy majd dél-amerikai csapat nyer: pl. én is ezt tippeltem, de nem vagyok azért olyan nagyon meglepődve ezen a döntőn :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie: Ahogy lentebb is elhangzott, a hollandok 100%-osan vették a selejtezőt, plussz évek óta jól teljesítettek válogatott szinten, viszont a gond az volt, hogy szépen játszottak inkább, semmint eredményesen. Most ez megváltozott, hatékonyak lettek a nagy tornán, teljes joggal kerültek be a döntőbe.

 

A spanyolokat pedig eleve odavárta mindenki :) Úgyhogy nem egy nagy papírforma borulás ez, max azok számára, akik azt várták, hogy majd dél-amerikai csapat nyer: pl. én is ezt tippeltem, de nem vagyok azért olyan nagyon meglepődve ezen a döntőn :)

 

 

Hát meg az állandóan papírformát várok ,és laikusok mint én. :D Ebből látszik, hogy nem vagyok nagy focirajongó, mert én a hollandokat az utolsók közé raktam volna világszinten. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyan. A spanyolok 80% -ban nagyon szép focit játszottak. Imádom nézni a játékukat. :)

A 80 nem 100 :D De egyébként én is szeretem nézni őket :)

 

Szerintem ezen a vb-n minden ppapírforma rombadölt. Ennek hatására 4 év múlva akár Észak-Korea is döntőt játszhat.

Mint ahogy Donát is írta, a spanyolokat ide várták, szóval ez a része papírforma (ha visszaolvasol régebbre a topikban, mi is írtunk ilyesmit) :D Meg aztán a hollandok sem nagy meglepetést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hollandok 40 éve ott vannak a foci élvonalában. Csak elég szerencsétlenek. Ezért sokan csípőből lesöprik őket a nagy tornák előtt. Pedig nem egy nagycsapat akadt már fenn rajtuk a nagy tornákon. 74, 78 vb-ezüst érmek, 88-ban Európa-bajnok, 90-ben a világbajnok németektől, 94-ben és 98-ban a vb-döntős braziloktól kaptak ki, 2006-ban a 4 közé jutó portugáloktól.

 

Érdekes lesz a döntő. A spanyolok hasonlóan a sokpasszos játékot preferálják. A Xavi-van Bommel párharc érdekesnek tűnik. Az Elia-Robben szélsők gyorsaságának kiiktatása lesz a spanyolok fő feladata szerintem. A hollandoknak pedig a Xavi-Iniesta-Pedro hármast kell megoldaniuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.