Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Köszönöm szépen, de nagyon picin múlott, hogy nyerjek. :psycho: Köszönöm, hogy részt vehettem a játékban, és gratulálok azoknak akik pontot szereztek, és Donátnak is, hogy így lebonyolította! :D Remélem, hogy 2 év múlva is "összeül" a fórum aprója-nagyja tippelni! :D

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem, hogy 2 év múlva is "összeül" a fórum aprója-nagyja tippelni! :o

Szerintem biztosan, az EB-k nekem amúgy is jobban mennek, szóval itt leszek :D

 

Reméljük, Donátnak akkor is lesz kedve/ideje lebonyolítani, mint ahogy most is tette. Köszi a munkát :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nem a kormányon múlik. A fradi gyenge.
Nem gyenge. De majd meglátod. Sajnos Vitya keményen benne lesz a futballban.... Rád bízom mit hozol ki belőle. De az vicc a MOL támogatja a Videotont egy rahedli állami pénzzel. Amit pedig a Maribor ellen nyújtottak....no comment.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Ferrari megint bizonyított. Reméltem volna pedig, hogy Alonso idegességében felkenődik valahová, de nem volt ilyen mázli. Ha minimum ilyen az utolsó pár futamon történik és tényleg kiélezett helyzetben, azt mondom oks, belefér. De így?!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajna nem láttam a futamot, csak anyám mesélte itthon az előbb, hogy mi történt. Ferrari h*lye volt megint, hagyni kellett volna Massát nyerni, ha már egyszer Alonso nem tudta megelőzni. És ezt én írom le ;) Úgy lett volna sportszerű (anno is dühítettek az ilyen húzásaik), de a csapat ugye még megy a bajnoki címért, mert Alonso nem esélytelen. Ezt is megértem, csak hát...

Egyébként meg elmesélés alapján úgy tűnt, hogy az elején átvehette volna Alonso a vezetést, az lett volna a legjobb, akkor valószínűleg nincs ez a ramazuri.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért nem mindjárt ő utasította Massát, hogy engedje el.
Honnan tudod, hogy nem e ő adott le egy olyan jelzést, hogy "gyerekek én előrébb vagyok a VB-n, padlóig nyomom a gázt, szóval lécci, lécci, lécci utasítsátok már Massát, hogy engedjen el". :D :D De tök mindegy ki volt, a VB jelenlegi állásában aljas húzás volt. Szerintem.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Honnan tudod, hogy nem e ő adott le egy olyan jelzést, hogy "gyerekek én előrébb vagyok a VB-n, padlóig nyomom a gázt, szóval lécci, lécci, lécci utasítsátok már Massát, hogy engedjen el". :D :D De tök mindegy ki volt, a VB jelenlegi állásában aljas húzás volt. Szerintem.
Nem Alonso volt ezt elhiheted. Sumival is megcsinálták nem is egyszer. Massa meg olyan balek mint Barrichello volt, hogy ezt tűri. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben a balek dologban egyetértünk. Nem tejfölösszájú gyerek már, hogy csak úgy hagyja magát. Lehet, hogy egyeseknek baromság amit múltkor Webber és Vettel művelt, de legalább megmutatták, hogy nekik tökeik vannak. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Honnan tudod, hogy nem e ő adott le egy olyan jelzést, hogy "gyerekek én előrébb vagyok a VB-n, padlóig nyomom a gázt, szóval lécci, lécci, lécci utasítsátok már Massát, hogy engedjen el". :D :D

Szerintem meg ilyen jelzésre semmi szükség, ezt mindenki láthatta, és tudhatta, aki nézi a Forma1-et :D Csapatutasítás dönt. Sajnos, és most teljesen magam ellen beszélek, de mindig is ezt gondoltam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.