Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Köszi a kérdést, amennyit tudtam, néztem :) Sajnos tavaly kikerült az Eurosport a csatornák közül, az M1 meg elég mostohán bánik az EB-vel. Múlt hétvégén még fenn sem volt, hogy egyáltalán műsorban lesz. Sajnos szerdán elfelejtettem, de csüt néztem a fiúkat, pénteken lányokat meg párat a táncból, és mindezt neten angolul (sajnos sok mindent nem is értettem a dumából, pedig érdemes hallgatni, mert jó pár info elhangzik, pl. melyik versenyző miért nincs itt, stb.). Tegnap este meg az m1-en legalább a fiúk egy részét leadták este.

Remélem, a VB-t valahogy jobban tudom követni, bár Japánban lesz, szóval hajnali közvetítés lesz belőle.

Láttál valamennyit belőle?

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk a kábelen most éppen nincs benne a csatornakiosztásban az Eurosport. Vagy az oldalukon a neten lehet nézni? Meg se sasoltam, hogy lehet-e.l Amúgy nem az oldalukon, de a neten máshol pont az angol ES adását néztem, már amikor el tudtam kapni.

Karib-tengeres zenére Kevin van der Perrennek van egy iszonyú jó kűrje, szerintem veri a tegnapi srácot. Még a dobogóra is felkerült vele pár éve, most a 4. lett a fickó. Csípem ezt a belga fiút :)

Néha remek zenéket raknak a műsorok alá :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kubica súlyos sérülést szenvedett egy raliversenyen :cry: :cry: :cry: :cry:

 

Raliversenyen szenvedett súlyos sérüléseket a Formula–1-es lengyel pilóta, Robert Kubica. Egyes beszámolók szerint a Renault versenyzőjének több csontja is eltörött, sőt az is elképzelhető, hogy az egyik kezét nem tudja majd többé rendesen használni.

 

http://www.nemzetisport.hu/f1/kubica-sulyos-serulest-szenvedett-egy-raliversenyen-2063439/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Ma folytatódik a Bajnokok Ligája! Meg is lepődtem, hogy csak két meccs lesz ma; már egy ideje figyelem a BL-t, azt hittem ma négy meccs, holnap négy. Ezek szerint nem.

 

Milan - Tottenham: http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/redknapp-az-inter-utan-a-milant-is-megremisztene-2064684/

Ígéretesnek tűnik a párosítás, bár ilyenkor szokott az lenni, hogy egy dögunalmas meccsbe futok bele. Kívánom, hogy ne így legyen.

 

Valencia - Schalke: http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/raul-hazatert-es-elkeseritene-a-valenciat-2064699/

Ez a párharc is jónak ígérkezik, de azért a fentebb említettől elmarad. Szerintem. Majd elválik.

 

Jó estét, jó szurkolást! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, a Milan - Tottenham nem lett unalmas, sőt! Főleg a második félidő volt ami az átlag fölé emelte. Nagyon nagy volt, ahogy Gattuso a gyepet püfölte. És még a másodedzőnek is nekiment. Igazi Rhino :D

 

Ma Arsenal - Barcelona és Roma - Sahtar. A favorit egyértelműen az első. Egyrészt a nagyobb nevek miatt, másrészt mert a Barcának szurkolok. :) Nem szabad kikapni Londonban és akkor otthon kiharcolhatják a továbbjutást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Hihetetlen ahogyan a Bayern búcsúzott...

Az első félidőben megfordítja a meccset, összesítésben már 3-1-re megy. Kihagy két óriási helyzetet...Aztán visszavesz a tempóból, kap egy gólt így az olaszok visszajönnek a meccsbe, és a 88. percben újabb kapott gól és máris az Inter a továbbjutó...

A két meccs alapján a Bayern jobb volt az Intenél, de kihagytak két helyzetet, azt hitték (gondolom) már megvan a továbbjutó és ez lett a végzetük.

Szerkesztve: - danityu
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hihetetlen ahogyan a Bayern búcsúzott...

Az első félidőben megfordítja a meccset, összesítésben már 3-1-re megy. Kihagy két óriási helyzetet...Aztán visszavesz a tempóból, kap egy gólt így az olaszok visszajönnek a meccsbe, és a 88. percben újabb kapott gól és máris az Inter a továbbjutó...

A két meccs alapján a Bayern jobb volt az Intenél, de kihagytak két helyzetet, azt hitték (gondolom) már megvan a továbbjutó és ez lett a végzetük.

Vicc volt az egész.... Az inter megy kalap kaki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Rettenetesen szánalmas. Minek lépnek egyáltalán pályára?

 

http://www.origo.hu/sport/magyarfoci/20110325-magyarorszag-hollandia-elo-tudositas.html

 

Szerintem nem szánalmas. Ne felejtsük el, hogy a vb döntőssel játszottunk. Egyszerűen ennyivel jobbak nálunk. Sajnos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emlékeztető: Holnap 6:40-kor Ausztrál Forma-1-es Nagydíj!

Szerintem kihagyom a futam nagy részét. Mivel óraállítás miatt úgyis veszítünk egy órát, ma meg hajnalban keltem, így majd akkor kapcsolódom be, ha már magamhoz tértem :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Nagyon lejátszott évadnak nézzünk elébe. A Red Bull verhetetlen.

Ne légy pesszimista. 2 éve is így kezdődött a Brawnokkal, aztán befogták őket. Lehet, hogy végig lépéselőnyben lesznek, de szerintem csökkenni fog az előnyük.

 

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Áh, szerintem a szárnynak csak akkor lenne szerepe, ha korlátoznák a védekező autó KERS használatát. Szélárnyékban az auto aerodinamikája megváltozik, kisebb a tapadás, ezért hiába nyitják ki a hátsó szárnyat, nem hoz eleget, pláne, ha az elöl haladó még rákapcsol a KERS-re is. Persze előfordulhat, hogy a támadó is használja a KERS-t, de alapesetben én úgy gondolom, hogy a KERS inkább a védekező autókat, és ezáltal a kevesebb előzést "szolgálja", semmint a támadásokat és a látványt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.