Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Bizony tudom. Öreg, neked fogalmad sincs mik mentek az alsóbb osztályokban. Kis csíra létedre ne oszd nekem az észt akkor, amikor én már futballoztam mikor Te még meg se születtél.

Csak úgy megsúgom jelenleg hobbiból egy ilyen megye III-as csapatban játszok, második helyen állunk és ennek semmi köze a bundához

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody akkor már tudom miért ilyen a stílusod, te is "focista" vagy. :)

Amúgy ittál ma valamit, vagy esetleg más hatás alatt állsz, mert elég furán viselkedsz. Esetleg, ha ilyen idős vagy, akkor kapuzárási pánik? Csak, hogy a focinál maradjunk!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizony tudom. Öreg, neked fogalmad sincs mik mentek az alsóbb osztályokban. Kis csíra létedre ne oszd nekem az észt akkor, amikor én már futballoztam mikor Te még meg se születtél.

Kár volt ezt a lekezelő, kioktató stílust felvenned. Szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak úgy megsúgom jelenleg hobbiból egy ilyen megye III-as csapatban játszok, második helyen állunk és ennek semmi köze a bundához

Gratulálok, de ettől független nem hinném, hogy ma más lenne a helyzet mint húsz évvel ezelőtt. ;) Bár lehetnek kivételek persze.

 

Ody akkor már tudom miért ilyen a stílusod, te is "focista" vagy. :)

Amúgy ittál ma valamit, vagy esetleg más hatás alatt állsz, mert elég furán viselkedsz. Esetleg, ha ilyen idős vagy, akkor kapuzárási pánik? Csak, hogy a focinál maradjunk!

Mi ez a számonkérés? Te vagy az apám vagy mi van? :D Imádkozz, hogy ne legyen kapuzárási pánikom mert annak csak Te ihatod meg a levét. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi ez a számonkérés? Te vagy az apám vagy mi van? :D Imádkozz, hogy ne legyen kapuzárási pánikom mert annak csak Te ihatod meg a levét. ;)

Hát ezen szakadok. :lol:

 

Sok helyen van bunda amúgy harmadosztályban is, mióta van olyan online fogadó portál, ahol a harmadosztályos meccsekre is lehet fogadni. Itt már nem az 5-6ezer forint a tét. Persze ez NB III, nem megye III, de ettől még a foci halott nálunk szerintem is. Megye szintre nem lehet építeni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen a nemzetközi bajnokságokat nézve én is halottnak tekintem a magyar focit, viszont itt lokális szinten azt vettem észre hogy sokan vannak, akik csak a játék szeretete miatt játszanak tök ingyér, a szabadnapjaikat rááldozva, és ezért nem is tekintem reménytelennek a helyzetet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na akkor mesélek valamit.

 

A volt főnököm is futballista volt, méghozzá nem is rossz. Megye I -ben volt akkoriban a CVSE, aminek ő is tagja volt. Mesélte, hogy a Nagykátával játszottak de neki nem szóltak a bundáról. Persze hajtott mint a güzü, és valamikor a 70. perc táján szóltak neki a többiek a pályán (!!!), hogy ne "pattogjon" már annyira mert el van adva a meccs. No comment.

 

A bírókról nem is beszélve, akiket egy demizson borért vettek meg néha. Pl. a Bata Józsit. Ráadásul az a marha úgy ment ki a pályára, hogy már be volt b*szva. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Áh, az ilyen megyei Zs osztály és hasonlók inkább az ivásról, meg a kötekedésről szól, mint a fociról. Én is játszottam fiatalon egy helyi klubban, aztán egyik meccsen egy kisebbségi becsúszott hátulról és ínszalag szakadást szenvedtem, fél évig alig bírtam ráállni a jobb lábamra. Néha még ma is görcsöl reggelente. Azóta a focit is megutáltam, magyar szinten meg nem is igazán létezik, nem tudom mire ez a nagy hype. Gondolom mert Viki focizik és pumpálja oda a pénzt. Közben meg a kézisek, kajakosok, jégkorongosok, vizilabdások, birkózok stb. stb. világsikereket érnek el, mégsem mutogatják őket a TV-ben annyit, mint a botlábúakat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazán örülök ennek a befutónak :) Kedvenc csapatom végre ismét nyerni tudott :yeah: Remélem, így fognak szépen tovább haladni, és ismét élcsapat lesz belőlük. Bár még kellene oda egy kedvenc pilóta is. Eddig egy kivétellel minden kedvenc versenyzőm nyert futamokat (és VB címet) a csapattal az elmúlt 20 évben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

HAJRÁ FRADI!

 

"Robbanás történt, majd komoly tűz ütött ki a Williams-Renault-garázsban a csapat vasárnapi Spanyol GP-győzelme után. Pastor Maldonado nyert, pár órával később robbant fel valami a garázs és a paddock közötti részen, a boxutcát evakuálni kellett, tűzoltók fékezték meg a lángokat. Az Autosport eddig két sérültről tud, egy szerelőt füstmérgezés gyanújával vittek a pálya kórházába, a másik sérüléseit csak találgatják. A helyszínre több mentő is érkezett."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, nem sokon múlott, csak az a gond, hogy idén a United se érdemelte volna meg (főleg a Derby-n nyújtott teljesítmény után :| ).

Fájó kimondani de megérdemelt diadal :para::(

Igen, csak a City bajnoki címe megint azt igazolja, hogyha pénzed van és megveszel minden sztárt, akkor diadalmaskodhatsz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj, ezek a vasárnapok. Ebéd után, jóllakva, gondoltam alszom egyet, aztán arra kelhettem, hogy vvvvüüüümmm-vüüüm-vvvvüüüümm! Magyarul Forma 1, jó mondom, ha vége akkor majd próbálom folytatni...de, áh, kézi meccsek, minden mennyiségben. A Fradit megnéztem, jól játszottak a csajok, ez izgalmas volt legalább. Az is tetszett, hogy a nők két kézben tartották a kupát, a sor végén meg állt két izom férfi, ők egy kézzel megfogták és megnézegették a kiírásokat rajta. :)

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A jelenlegi, Alonso, mivel sose volt ennél a csapatnál :)

Elnézve a Ferrari gyengélkedését, szerintem idén se lesz. A Ferrari kezd visszatérni a jean Todt-Schumacher előtti állapotához (80-as évektől a 90-es évek első feléig)

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézem ezt a BL-döntő gólokat. Hihetetle hogy ez a Robben nevü csávó 2 11-est is kihagy ekkora tétnél. Nem hiszem el hogy nem lehet simán berúgni egy 11-est. Bár fáj a szívem(hisz a Bayernek kellett volna nyernie a BL-t meg hát ott a BMW ugye) de a Chelsea megérdemelte. Ezt a Robbent azonnal kirúgnám mehetne kukásautóra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, nagyon drasztikusan állsz a tizenegyes kihagyókhoz. :) Hidd el, Robben jó játékos, csak ilyen nagy tétnél nem minden játékos képes megőrizni a hidegvérét.

 

 

Mint mindenhez. :D Lehet túloztam de úgy gondolom aki profi annak ezt kezelni kell tudnia.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.