Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

Ravens - Giants - aztarohadt!

 

33-14? mekkora meccs volt már. végre láttam a régi jó Ravens védelmet ami semmit nem ereszt át. csoda hogy a giants ennyi pontot tudott szerezni. kellett már ez a győzelem a Rnek mert az utolsó 3 meccset vesztetették de így szinte biztos a playoff. ha még ray lewis is visszajön még a SB is esélyes szerintem. :)

 

136322730_crop_exact.jpg?w=650&h=440&q=75

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézte valaki tegnap az utolsó alapszakasz kör 2 közvetített meccsét?

Minnesota-GB

 

Húúú az anyját, hatalmas meccs volt! Két dologért szorítottam: Peterson rekordjáért, illetve hogy szoros meccsen nyerjen a Vikings. Hát a második bejött. :) Peterson elképesztő szimpatikus, csak 9 yard kellett volna a rekordjához. Megérdemelte volna, de sebaj. Hátha lesz még egy ilyen remek éve, mint a mostani. Nagyon szerény, visszafogott srác. Ja, és a rúgó is kitett magáért. Én nem tudom, bírtam volna-e a nyomást.

 

 

Washington - Dallas

 

Itt biztos voltam benne, hogy nyer a Washington. Amikor pedig Romo egy negyed alatt dobott 2 interceptiont, már 1000% volt. Sajnos bealudtam rajta, így nem tudom teljesen értékelni a meccset, de az biztos, hogy Morrisnak hatalmas meccse volt. És a következő körben Washington - Seattle, két olyan csapat, amit kedvelek!

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát az azért túlzás. Az a szép az NFL-ben, hogy a draft miatt időről időre mindenki újra és újra feljavul, majd visszahanyatlik. Ugyanis minél előkelőbb helyen végez valaki, annál később kapcsolódik be az új játékosok (az egyetemisták) kiválasztásába, ezáltal az idei legrosszabb elsőként választhat (tehát a legjobb tehetséget), és így tovább, míg a bajnok utoljára.

 

Az Arizona most szenved, de szerintem a következő 5-10 éven belül biztos bejutnak egyszer a rájátszásba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, aki tavaly a bajnok lett, idén a rájátszásba sem jutott be. Elég durva. :D

Donát én csak a GB-M meccset láttam ebből a kettőből, de tényleg marha jó volt. Sajna a Ravens meccset is láttam, de még így is bejutottak!!! :peace:

Ray Lewis visszatér a POra szóval nagyon reménykedem, hogy megverik a Coltsot, és bár nagy a hitem bennük, nem fognak SBt nyerni. :(

Ki mire tippel? hogy lesz a menet? :)

603319_450459551681009_2065655268_n.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem:

 

Houston - Cincinnati: A Houston nagyon leült az idény végére, a Cincinnati pedig nagyon felpörgött, úgyhogy szerintem Bengals siker lesz.

Baltimore - Colts: Az egyik legjobban várt meccs. A Ravensnek hullámzó a teljesítménye, az Indinek pedig eltérően erős a különböző csapatrésze, úgyhogy nagy hullámvasútra számítok. A playoff rutin miatt inkább Ravens.

Green Bay - Minnesota: Bár nagyon szorítottam a Minnesotának a rájátszásba jutásért, szerintem hazai pályán a Packers behúzza a meccset.

Washington - Seattle: A Seahawks idegenben elég gyengén teljesített eddig, úgyhogy szerintem itt véget ér számukra a kaland.

 

Utána:

A Denver szerintem veri a Bengalst, a New England pedig kiki meccsen hozza a Ravens ellenit, úgyhogy Denver-Pats AFC döntőt várko.

 

Az NFC-ben szerintem a Green Bay ütni fogja az Atlantát, Matt Ryannek sose megy jól a playoffban. A Frisco viszont szerintem megszenved a Washingtontól, és szerintem ki is kap, úgyhogy ott Green Bay - Washington döntőt várok.

 

A Superbowl párosítása és végeredménye is lutri, de talán Patriots - Green Bay, de ott már végképp nem tudnám megmondani, ki a favorit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem pedig:

Texans veri a bengalst. Lehet hogy mondanában nem teljesítenek jól, de az idény egyik, ha nem legjobb csapata.

Ravens veri a Coltsot, amit nagyon remélek, főleg hogy visszajön Ray ez már biztos, majd vissza is vonul sajna ha ennek vége.

Én a Vikingsnek deukkolok de sajna én is a GBt látom esélyesebbnek.

Itt pedig Seahawks győzelmet jósolok. Nagyon jók szerintem ebben az évben, bár voltak hullámvölgyek.

 

UTána Broncos veri a Texanst.

Ravens pedig idén egyszer már megverte a Pats-et.

Viszont a Broncos meg a Ravenst áááá. :D

 

Én Broncos -48ers döntőre tippelek, de amúgy ha kiesik a Ravens akkor csakis Broncos! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TExans - Bengals Hát elég izzadságszagú meccs volt. Nem tetszett annyira. A nyertes szerintem elég kézenfekvő volt a rossz széria ellenére is, de nagyon nehézkesen lett meg. Watt jó volt, ahogy mindig de nem tündökölt. Pats ellen ki fognak esni, azt tuti.

 

Ravens - Colts:

 

Kötelességük volt nyerni. Lewis miatt is, meg hát otthon játszottak, egy újonc csapat ellen, és sikerült is behúzni a győzelet egy elég izgi meccsen. Ha nem lett volna az a 2 fumble, akkor még szebb lehetett volna. Meglepő módom Flacco is remekelt és Ricenak is volt egy gyönyörű futása, viszont ma Pierce volt a jobb. Lewis pedig hozta az elvártat. :) Nem hiszem hogy Broncos ellen nyerni tudnak, de én nagyon hiszek bennük, bár elég sok minden szól majd ellenük. Én nagyon szeretném ha Ravens el tudná kapni Manninget és revansot vehetne a Pats-en a tavalyi melléfogás miatt.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Na holnap elődöntők. Jesszusom de várom, főleg hogy én megint csak hétfőn fogom tudni majd megnézni. a 49ers meccs annyira nem érdekel, de remélem ők jutnak be NFC oldalon, viszont AFC csakis Ravens. Lehet összeget is teszek rá, hogy még izgibb legyen. :) Eléggé kicsi az esély a győzelmükre, viszont idén egyszer már elverték a Tomékat, bár csak egy ponttal. Legutóbb a tavalyi elődöntőn 3ponttal kaptak ki egy kihagyott FG után, szóval szerintem teljesen egy szinten van a két csapat, főleg hogy megint itt van Ray Lewis, viszont a Pats támadó egysége meg hiányos. Nagyon remélem hogy meg tudják nyerni és bejutnak a SBra. Ray megérdemelné azt a gyűrűt így a végén. :)

424438_226343484168474_1440983448_n.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az NFC engem sem érdekel túlzottan, viszont az Pats-Ravens-en "hazafias győzelmet" várok

Valamiért úgy érzem, mind1 ki fog nyerni, ez egy eszméletlen meccs lesz. :)

De azért...

http://www.youtube.com/watch?v=m0ysMOV8TYU&list=FLIJv5YFYvISQJHvNcP5ewjg&index=1

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pats - Ravens:

 

Hát azt hittem elsírom magam. főleg hogy nem tettem meg bwinen a Ravens győzelmét, pedig teljesen biztos voltam benne, hogy ha nehezen is, de le fogják verni Bradyéket. A meccs annyira nem volt jó, nem volt benne annyi szép mozdulat, de ettől függetlenül izgultam rajta, főleg mivel a Patsről beszélünk, 2td-t simán be tudnak hozni, de szerencsére ehhez Lewis bácsiéknak is volt egy kis hozzászólni valója. Ez a védelmek meccse volt leginkább, de Flacco bebizonyította hogy nyomás alatt is tud játszani, főleg hogy az egész évadban szinte a futtatás dominált a csapatban, és a rájátszásban szinte mindent az ő nyakába varrtak, de meg is van az eredménye. Véleményem szerint Peirce jobb mint Rice, habár vannak még nagyon szép mozzanatai, mégis Pierce cserélném.

 

Nemsokára Superbowl gyerekek! Durcás kis meccs lesz! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fú, milyen csodaszép 2. félidőt produkáltak a kézilabdások. :D öröm volt nézni. A következő ellenfél a dánok lesznek, így azt hiszem ezzel vége is a menetelésnek, de ne legyen igazam. :)

Egyszer mi is nyerhetünk ellenük. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar: megérkezett boxra a Madden 13. Pénteken szerinted mi lesz az első dolgom? :D

 

PC-re is kiadhatnák, 08 az utolsó. OFF: Azért az is vicces volt régi gépen, Pats-el elküzdöttem magam a Super Bowl-ig, és mindig lefagyott mikor elakartam indítani, így hivatalosan sose lettem bajnok :D OFF

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.