Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Szerintem az a csapat amelyik két perccel a vége előtt nem tud megtartani egy vele azonos erősségű ellenféllel szemben egy előnyt... az nem érdemel győzelmet! Csak el kellett volna folyamatosan rugdosni a labdát! Láttam ilyet már januárba az Afrika Kupán, hogy 93. percben egyenlített egy csapat, de mondtam akkor, hogy jó de ez Afrika... nah tessék tudnak ilyet a magyarok is :facepalm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

. nah tessék tudnak ilyet a magyarok is :facepalm:

Csak ilyet tudnak. :) Én nem láttam a meccset, csak az eredmény néztem meg. :) Magyar meccseket már évek óta nem nézek, nincs értelme. Ráadásul egészségkárosító hatású is. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

B*zdmeg. Ennyit a pénzemről.

 

Magyarokra én nem szabad tenni én ezt már rég megtanultam. Mondjuk az a baj, hogy ellenük se, mert volt hogy megtettem hogy nah akkor most jól kikapnak aztán erre meg pont nyertek...

 

Csak ilyet tudnak. :) Én nem láttam a meccset, csak az eredmény néztem meg. :) Magyar meccseket már évek óta nem nézek, nincs értelme. Ráadásul egészségkárosító hatású is. ;)

 

Én is jobban tettem volna, ha inkább nem nézem meg (annyi jó kosármeccs ment most például), de hát ilyen az emberi természet... mindig reménykedik :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is jobban tettem volna, ha inkább nem nézem meg (annyi jó kosármeccs ment most például), de hát ilyen az emberi természet... mindig reménykedik :)

Én már nem. :) Tudni kell helyén kezelni már ezt a dolgot. Nem fogunk kijutni a VB -re sem. A nyakamat ráteszem, hogy a törökök megvernek majd minket kedden. Mindig így szokott lenni. A sorozat végére leeresztenek. :) Annyira örülök, hogy már nem tud érdekelni. Teljesen kikerült belőlem ez az egész futball dolog. Az egész úgy is csak a pénzről és a bundáról szól, nézze akinek ez kell. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én néztem, szerintem nem volt valami nagy szám. Izgalmasnak legalábbis nem mondható :) Az történt, amire számítani lehetett. Vettel egy körön megint nagyon gyors volt, egy kis eső is befigyelt, de annyira azért nem volt komoly, a végeredményt érdemben nem befolyásolta. Azon a logikai síkon haladva, amit az első futam alapján várhatunk, viszont egy nagyon jó futam vár ránk holnap. Tekintve, hogy a versenykörülmények között nem valószínű, hogy tudja ezt a tempót majd hozni a Red Bull ezen a gumigyilkos pályán. A két Ferrari (meg én reménykedek benne, hogy mercik is) ott lesznek a közelébe! Abban az esetben meg ha esik az eső, akkor bármi megtörténhet ;)

Jah és a lényeg(!): 1. Vettel, 2. Massa, 3. Alonso, 4. Hamilton (a többire nem emlékszek), Raikkonen meg 7. lett, de egy feltartás miatt megbüntették, így csak a 10. helyről indulhat majd holnap... onnan, ha megnyeri akkor le a kalappal :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én Webber helyében egy ütésből kiütöttem volna Vettelt! Akkor mikor álltak egymás mellett a dobogón akkor lett volna a legalkalmasabb pillanat ott mindenki szeme láttára :D Annak viszont örültem, hogy Webber nem volt punci és nem úgy állt oda, hogy nagyon jó volt minden, hanem legalább valamelyest felvállalta a konfliktust...

Hamilton dobogójának sem örülök, mert ugyan neki szurkolok, de nekem így nem kéne a 3. hely. Úgy nyerjen, hogy saját maga szerzi meg azt nem pedig a csapat adja neki, Rosberg megérdemelte volna! Az a kiállása Hamiltonnak meg részben aranyos volt, de azért :facepalm:

Vettelről meg még annyit, hogy én azért eddig sem utáltam, mert sokat nyert, hanem amikor ilyeneket leművel, mint itt, hogy ez jár neki! Tavaly, ha valaki egy picit is beragadt elé már egyből elkezdett picsogni, meg itt is először elkezdte mondani, hogy hozzátok ki előlem Markot :? Néztem is, hogy mivan... Erre miután nem kapta meg apuci pici fia amit kért, erre bedühödött és szerintem egyáltalán nem sportszerűen terelte ki Webbert (Wéber Gabi a "pálya ördöge" megmondta a tutit, hogy ez mennyire fasza volt, megnézném ezt a nagy szakembert mire menne egy ilyen autóval, kb. 1 körön 3at vernének rá, mint Baumgartner Zsoltikára, bár mondjuk ezek a tv-s megmondóemberek mindig ahhoz csapódnak akinek éppen jól megy)! Ezzel van a gond! Nem azzal, hogy megelőzte, mert előzze is meg, ne a csapattól várja a segítséget. Csak Vettel már annyira el van szállva, hogy azt hiszi, hogy neki minden jár, Webber meg csak azért van ott neki, hogy védje a seggét! Sajnáltam Webbert, mert jó volt a tempója... de ez van, úgyis majd szépen elsimítják Vettel kihisztizi magának, hogy ő itt az igazi áldozat aztán ennyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annak viszont örültem, hogy Webber nem volt punci és nem úgy állt oda, hogy nagyon jó volt minden, hanem legalább valamelyest felvállalta a konfliktust...

Webber nem is az a fajta... sajnáltam, hogy Vettelnek végül sikerült megelőznie :( A lent említett pedig valóban gusztustalan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon sajnálom, de ebben valóban ő is benne volt, bár nem tudjuk, mit látott és érzékelt a kormány mögött az egészből. Eleinte úgy tűnt, hogy tartani tudja magát. Sokszor kockáztatnak a pilóták, mikor ki, és nem mindig jön be. Az viszont minimum felelőtlen volt, hogy balesetet is okozhatott volna vele :nana:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Webber igazi úriemberként kezelte ezt, annak ellenére, hogy Vettel korábban azt mondta, hogy takarítsátok el az útból Markot, mert túl lassú!

 

http://www.youtube.com/watch?v=JwffgWRvAtc&feature

 

Azért volt itt egy pont amikor azt hittem neki megy, de valószínű mérlegelt, hogy nem éri meg :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az évszázad egyik legnagyobb csalása volt. Tudni kell erről a majomról, hogy ez volt az utolsó nemzetközi meccse, utána nyugdíjba vonult. Tehát eleve úgy ment oda, hogy gyakorlatilag bármit csinálhat. A törökök megvették kilóra. Ráadásul hírhedt volt bundagyanús meccsek miatt is, és ilyet engedtek válogatott meccseken fújni. Rothadt az egész futball.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.