Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Én se szeretem :S Mondjuk a gólját nem is láttam...

 

 

Donát.

A gól szép volt!

 

Azóta már 3:1 - szerintem fergeteges a meccs.

Ronaldo stílusa tényleg nem a legszebb, de legalább célrevezető. /Bár még csak most.../

 

Helyesbítek! már 4:1 :clap:

 

:)

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A horvát meccs valami hihetetlen volt!

 

Simunic 3 sárgát kapott!!!! :)

 

Megkapta a második sárgáját, és maradt a pályán! És Poll nem vette észre, vagy én nem tudom! De a meccs végén még egy sárgát kapott, és az már a harmadik volt neki!

 

Továbbment Ausztrália!

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az állás:

 

1. - 40 pont

 

Bomarr

 

2. - 37 pont

 

Ody

 

3. - 36 pont

 

Lokatelli, Donát

 

5. - 29 pont

 

MissKarrde

 

6. - 28 pont

 

Lada

 

7. - 20 pont

 

Kudarbumat

 

8. - 2 pont

 

Oldfighter

 

 

A nap legjobbja(i): LOKATELLI, Donát, LADA - 5 ponttal :)

 

 

Donát.

 

Ui.: Jól összerázódtunk!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnálod a horvátokat? Az EB pályázat miatt? Csak mert én nem, szerintem az auszik jobban megérdemelték a továbbjutást, és jobb csapatnak is tűnnek, mint a négyzetesek...

 

 

Donát.

Igen, talán az EB miatt sajnálom őket. :) De be kell ismerni néhány játékos igen lassú. Tudor pl....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát! Csak egy kis elhanyagolható szépséghibára hívnám fel a figyelmed:

Nem Kudarbumat, hanem KudarMubat :clap: De így sem rossz :)

OFF

 

Jesszus, nem is tudtam, hogy discleksziás vagyok (ezt hogy kell írni?) :)

 

Én eddig világ életemben KudarBumatnak olvastalak, de most látom, hogy mubat. Amúgy mit jelent a neved? Lehet, úgy könnyebben meg tudnám jegyezni :D

 

ON

 

Hát ja, az EB pályázat miatt tényleg kár, de az ausztrálok jobban megérdemelték.

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mai nap szezációs volt!

Én sajnálom a cseheket, de hát a főkedveceim elé nem helyezhettem őket. Pippo milyen szép kis gólt rúgott.

Csehek 3 embernek köszönhetik a kiesésüket:

Matthaus, Koller és Ujfalusi.

Ha jól emlékszem(ez korántsem biztos, de jól, hangzik, mondjuk Pelé sem hangzik rosszabbul és ő is húzott), Lothar húzta be őket ebbe a csoportba, nagyon drukkoltam, hogy ne, az olaszokkal kerüljenek össze, de nem sikerült.

Koller egy tök felesleges labdáért futott, amikor megsérült. Ostobaság volt tőle 2-0-nál és a félidő végén. Ha nem sérül meg, szerintem leiskolázzák a csoportot és még az olaszokat is megverték volna.

Ujfalusi nem figyelt és be is ragadt az első ghánai gól előtt, így nem volt les, utána is rosszul játszott, sőt, egy 11-est is összehozott, ki is állították. Ha azt a meccset nem vesztik el...

 

Horvát-Ausztrál meccs óriási volt, sokkal izgalmasabb, volt mint a brazil.

Brazilok, még mindig egy kis kérdőjel, feltűnően jobbak voltak, mint eddig, de a gyenge ellenfél miatt, vagy azért mert kikerültek a csapatból az általam nem kedvelt játékosok(Carlos, Cafú, Emerson, Adriano) és helyükre sokkal jobban teljesítők kerültek?

Simunic valóban 3 sárgát kapott :o Ez műhiba, lehet óvni, de az ausztrálok biztos nem fognak, horvátoknál pedig érdekes lenne, ha ezért óvnának.

Érdekes, hogy a bírói mezőny egyetlen profi bírója (ez a foglalkozása ebből él, többinek van civil munkája) Poll követte ezt el.

A felirat már a második sárgánál jelezte, hogy vége a dalnak, akkor azt is hittem, hogy leküldte a bíró Simunicot, majd, megint ott volt és elég furcsa akció közben is fújta le a meccset. Lehet, hogy kiállította, csak nem mutatták(néha elég furcsán közvetítenek, mikor a brazilok ellen beállt Kewell, azt sem mutatták, egyszer csak majdnem gólt rúgott), és visszaronhant a pályára a lefújás után, és akkor mégegyszer kiállította.

Egyenlőre érthetetlen, de ettől eltekintve is óriási izgalmak voltak, mindkét kapu előtt kavalkádok sorozata. Ha az ausztrálok kiestek volna, Kalacnak köszönhette volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem valami szimpi ez a Ronaldo... abból áll a játéka, hogy a remek csapattársai beadják neki, ő meg rárugja. Végre hogy összejött neki ennyi meccs után... :o

Kolléganőm ezt most nagyon megköszönné Neked, mert ő is mindig ezt hajtogatja, a pasi családtagjai meg jól lehurrogják, hogy hogyan mondhat ilyet. Pedig én is ezt látom, ha nézem egyáltalán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát akkor kezdődik az igazi zúzda!

 

Hétvégére tippek:

Németország-Svédország 1-0

Argentína-Mexikó 3-1

Anglia-Ecuador 2-1 (itt a hosszabítás szerintem nem lenne meglepő)

Hollandia-Portugália 2-1 (itt is lehet hosszabítás, de parázok emiatt :o )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

 

Jesszus, nem is tudtam, hogy discleksziás vagyok (ezt hogy kell írni?) :o

 

Én eddig világ életemben KudarBumatnak olvastalak, de most látom, hogy mubat. Amúgy mit jelent a neved? Lehet, úgy könnyebben meg tudnám jegyezni :o

 

ON

Kud'ar-Mub'at eredetileg. A Mandalori Páncél című Boba Fettes könyvben az egyik kedvenc "szereplőm". Érdemes elolvasni. Imádom azt a könyvet. És hát le sem lehet írni ezt a karaktert rendesen, mert annyira összetett és bonyolult.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.