Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Tegnapi Tour közvetítésben a Sipi mondott, egy SW-t.

Ma is volt :)

 

Ugyanaz a szitu. (Pontosan nem értem, de a szökevények előnyét, valami digitális ceruzával rögzíti, lehet, hogy Palmtopon?)

 

Sipi: Elő a digitális ceruzát, mint Darth Vader a piros neon csövet.

Knézy: Gát Véder!

Sipi: Gát Véder az árvizi mentő?

Knézy: Nem láttad a Gát védert?! Pedig jobb, mint a Polgár Jenő. Majd megmutatom az interneten.

 

 

Hát azt a Polgár Jenős videót láttam, de ezt a gátvédereset még nem.

Szerkesztve: - lokatelli
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az állás:

 

1. - 60 pont

 

Bomarr

 

2. - 52 pont

 

Ody

 

3. - 49 pont

 

lokatelli

 

4. ? 48 pont

 

Donát

 

5. - 40 pont

MissKarrde

6. - 35 pont

 

Lada

 

7. - 32 pont

Kudarmubat

8. - 3 pont

 

Oldfighter

 

Játéknap legjobbjai: Ody és Bomarr 1-1 ponttal.

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ketten megyünk! :)

:P:P

 

A Gát Védereset nem ismerem, de a Polgár Jenőset igen (a munkahelyen némelyik szövegből szólás-mondás lett :) )

 

A mai meccsel csak egy bajom van: nem fogom végig látni, ugyanis tutira elalszom majd. Na ja, aki reggel öt után kelt fel, így jár. De azért majd igyekszem (mondjuk egy pörgős meccs biztos jót tenne).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A digók igazán erős ágra kerültek. Nézzük csak: Ghana, USA, Cseh, Ausztrál, Ukrán, Német. Ilyen ágon talán még a magyar válogatott is a döntőben lenne. Szánalmas...remélem erre majd nem verik magukat a digók.

 

A nagytudású Urbán Flórián megmondta, hogy itt aki nyer az VB győztes, mert a többi gyengébb. :cool: :cool: :D Most már tudhatjuk miért esett ki majdnem a REAC. Ez egy idióta. A portugálok, de főleg a franciák sokkal jobbak mint az olaszok. Ott lesz a VB döntő holnap.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A vb két legerőssebb csapatát láttuk szerintem, mind játék tudásban, mind lelki, és csapatszellem szempontjából.

Rég okozott nekem foci meccs ekkora boldogságot.

 

Ha ezt a meccset elbukta volna Olaszország magának köszönhette volna. Németeket megfogták hibátlanul, nem tudtak élni, de támadni sem tudtak, mert Totti még mindig úgy fél minden fizikai kontaktustól, hogy csak na, mondjuk megértem miután úgy hajlogatta vissza a lábát egy ártatlan becsúszás után. De egy edzőnek be kell(ene) látni, hogy ilyen állapotban nincs hasznára a csapatnak. Még a szögleteket sem tudta berúgni.

Ilyen embereké volt a támadó szekció, mint Zambrotta vagy Perrotta, mikor Inzaghi, Gilardino és Del piero üldögél a padon.

Olaszok jobbak voltak, ez mondhatni tény, de ha nem is az akkor ezek azok kapura lövések: 10-2, szögletek: 12-kevés...

 

Ody én megértem, hogy csalódott vagy, de azért 10 elszámolhatnál míg bántassz egy csapatot. Én futottam két kört a kertbe, a kerti csap alá álltam és aztán jöttem ide, szándékosan nem akartam itt ujjongani, mert gondoltam esetleg azoknak rosszul esik például neked, mert német drukker vagy.

Ha az olaszok nem támadnak az a baj, ha támadnak, 2 gól rúgnak, akkor macskaevők, meg színészek. Ballack is primadonnáskodott ellődözte ami elé került, enerváltnak tűnt nekem.

 

Az hogy kikkel játszottak az olaszok az egy dolog, ezért leginkább Matthaus szidhatod.

 

Nekem továbbra is szimpik a németek, de csak egy bronzra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.