Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Ok lokatelli, frankó minden. Olaszok a végén villantak két zseniálisat, erre most élvezni kell! DE!!!! De miért éreztem azt a meccs alatt, hogy nincs játékuk? Fetrengenek akkor, amikor hozzájuk sem érnek? Húzzák az időt, stb... esetleges játékuk most meghozta a gyümölcsét, de ezért ne kelljen már leborulnom előttük. Az meg a másik, hogy az EB pályázatunk szempontából ez az Olasz menetelés nem hiányzik. Az pedig jobban érdekel engem, mint bármi más. Magyar vagyok, nem olasz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De miért éreztem azt a meccs alatt, hogy nincs játékuk?

Mert a németeknek drukkoltál.

 

Támadó játék valóban akadozott, de ezt írtam, hogy azért mert Totti a sérülése óta használhatatlan.

Nem azt mondtam, hogy tetszenie kell(bár a két gól gyönyrű lövésből született), vagy leborulni, hanem a tisztelet hiányát. "Mocskos" meg "macskaevő" nem éppen semleges jelzők.

 

Fetrengtek Német is..., Nagy volt az iram kellett az idő kifűjni magukat, mindkét csapatnak.

Olaszok egyetlen esélye, ha nem jönnek lendületbe a németek, ezt remek védekezéssel, és a játék tördelésével lehetett elérni IDEGENBEN.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De rólunk, magyarokról, és az egyetlen esélyünkről nem írtál. Az EB cuccos fontosabb mindennél.

 

Egyébként meg ha nyernek a németek, én nem hűtöm magam, mert nem a vérem. Egyik külföldi csapatnak se tudok annyira szurkolni, mint a sajátjainkat. Nem gyújtanék örömtüzet, nem locsolnám magam hidegvízzel senki győzelme után. Továbbra is az a lényeg, hogy a magyaroknak ez az Olasz győzelem ártott. Így pedig kissé rosszul érezném magam, ha épp az olaszok győzelmének örülnék ennyire. Olyan mintha a magyarok ellen szurkolnék.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De rólunk, magyarokról, és az egyetlen esélyünkről nem írtál. Az EB cuccos fontosabb mindennél.

Jelen pillanatban annyira nem érdekel az a pályázat.

 

Győzött a kedvenc csapatom, aki nekem a magyar pótló.

Ha csak egy hazai rendezéssel tudunk valahová kijutni az meg siralmas. Olyan könyöradomány a múltunkért...

Pláne úgy, hogy valószínüleg, nem lesz annyi lóvém akkoriban sem, hogy kimenjek majd egy meccsre, ha mi rendezzük is tévén kell nézzem. Valószínüleg... Ez engem nem tölt el nagy lelkesedéssel, pláne úgy, hogy 98 óta nyomják a pályázást, és még egy pálya sem épült ahová be mernek engedni selejtezőre egy MU-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem azt mondtam, hogy tetszenie kell(bár a két gól gyönyrű lövésből született), vagy leborulni, hanem a tisztelet hiányát. "Mocskos" meg "macskaevő" nem éppen semleges jelzők.

Elnézést, hogy beleszólok ebbe, de nekem is sokszor ez a bajom, ha itt összekapunk valamin. Az, hogy valakit nem szeretünk, még nem kell így szidni. Én sem tettem a németekkel, mikor kiesett Argentína, de még a franciákkal sem. Örül az ember, ha nyer, akinek szurkol, és szomorú, ha veszít. De azért nem kell a másik csapatot a lenti jelzőkkel illetni.

Az már megint egy más téma, hogy szimplán élvezi az ember a focit, anélkül, hogy mindenféle pályázatok,stb járna a fejében közben. Így valahol elvész a játék, és az érdek kerül előtérbe.

Bocs, de muszáj volt beírnom ezt (ami csak egy vélemény) :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez kész!!! Ezek a mocskos fetrengő, macsakaevő digók jutottak a döntőbe....AGYRÉM! Sz*ar ez az egész futball.

 

Innentől, hajrá Franciák!

He he he he.Na mot Én örömködök.Hogy is írtátok a brazil meccs után?Á megvan.Végre elverték ezeket a nagyképű beképzelt s....fejeket.He he he he aki más kárán örül ugyebár...........

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Támogatom, hölgyem! :cool: :cool:

 

A pályázatról... az olaszok ÚGY leírták magukat, hogy ha megnyerik a tornát, AKKOR SINCS semmi esélyük. A kettő teljesen különálló dolog. Attól még, hogy VB-t nyernek, a FIFA illetékesei nem fognak eltekinteni a bundabotránytól, erre mérget vehetsz. Egyébként is, már a standoknál bebizonyosodott, hogy nem az olaszok a mi nagy ellenfeleink itt, hanem az ukrán - lengyel kettőspályázat.

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A digók igazán erős ágra kerültek. Nézzük csak: Ghana, USA, Cseh, Ausztrál, Ukrán, Német. Ilyen ágon talán még a magyar válogatott is a döntőben lenne. Szánalmas...remélem erre majd nem verik magukat a digók.

 

A nagytudású Urbán Flórián megmondta, hogy itt aki nyer az VB győztes, mert a többi gyengébb. :cool: :cool: :D Most már tudhatjuk miért esett ki majdnem a REAC. Ez egy idióta. A portugálok, de főleg a franciák sokkal jobbak mint az olaszok. Ott lesz a VB döntő holnap.

Elősször is a németek Ghánától kikaptak volna vagy legalább is ixelnek.Usatól kikapnak a csehek meg lemossák őket.Be se jutottak volna még a 16 közé se.

A nagytudású Urbán Flóri a leg szakértőbb szakértő a többi szakétőnek nevezett szakértő között.Pont a Reac miatt.Nagy tett egy ilyan csapatot felvinni és benttartani az élvonalba.

Azzal,hogy a portugálok jók nem vitatkozom,viszont a franciák?!Miért mert volt egyetlen egy jó napjuk az eddigi sorozatból?Ugyan már.Aztán most meg olyakat mondanak,hogy a torna legjobbja Zidán.Na neeeeee.Mert volt egy jó meccse?Nem túlzás ez egy kicsit?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, szerintem sem kellene az olaszok ágát piszkálni, mert mi is előhozakodhatnánk a németek feneerős csoportjával (Costa Rica :cool: Lengyelország :cool: Ecuador :D ), és igaz ugyan, hogy aztán rendkívül erős ellenfeleket kaptak (bár Svédország nem volt formában), de az olaszok meg a csoportban szenvedhettek volna meg, ha nem úgy teljesítenek, ahogy (Csehország, USA, Ghána - mint kiderült mindhárom veszélyes). És azért Ausztrália sem rossz csapat, bár tény az ukrán - ausztrál kettős összehasonlíthatatlanul gyengébb a svéd-argentinhoz képest. Ami viszont tény, olasz játékoson kívül más még nem tudott gólt lőni az olaszoknak, ami hihetetlen teljesítmény, pedig volt egy pár csatár, aki megpróbálhatta (Viduka, Shevcsenko, Kewell, Baros, Gyan, Essien (nem csatár, de akkor is), Donovan, McBride, stb...).

 

Tehát lehet szidni őket, meg minden, de a védelmük akkor is elismerésre méltó, és a támadójátékuk pedig pont elég arra ,hogy eljussanak a VB döntőbe.

 

NEM MELLESLEG ODY, kicsit gondolj vissza, hogy négy évvel ezelőtt milyen ágon is jutottak be a németek a fináléba? Szaúd-Arábia, Írország, Kamerun, Paraguay, USA, Dél-Korea, Brazília. Nem éppen egy hűde erős ág, mégsem hinném, hogy eszedbe jutott volna, ha nyernek...

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Marha büszke lehet minden német fan magára főleg amiatt mikormár az elején végigfütyölték az olasz himnuszt.

Ez nagyon ronda dolog, minden tisztelet hiánya. Szomorú, hogy ilyenek megtörténnek :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nahát én nem igazán követem figyelemmel a dolgokat, hogy mi zajlik a háttérben, én annak szurkolok, aki úgy érzem megérdemli, annak aki szebben, jobban, fair focit játszik, játszik a szó nemes értelmében és ha ennek ellenére nincs szerencséje, vagy elég tapasztalata. Inkább az ártatlanságnak, a szerénységnek, az alázatnak, és a küzdőszellemnek drukkolok.

A tegnapi meccs, hát...volt izgalom, sok hiba, hullámzás, nyomás, fejetlenség és mindenkiben van egy kis foci, de főleg az olaszokban.

Az első félidőt az olaszok uralták, a 2.-at a Németek, küzdöttek rendesen, futottak meg minden, de ez alapján, a fociban nagy szerepe van a szerencsének és a karmának. Azt éreztem, hogy az olaszok potenciálisan jobban játszanak és lazábbak, a szívem mégis a Németeknek drukkolt, mert jobban koncentrálnak a labdára és abból próbálnak meg inkább kihozni valamit, ami bennük van és nem a körülményeket igyekszenek úgy alakítani, hogy az számukra kedvező legyen. Ez most lehet sokaknak érthetetlen, de hát szerintem ez népkarakter, az olaszok színpadiasak és akkor is így látom, amikor történetesen nekik drukkolok, mert van olyan is, attól függ ki ellen játszanak. Most viszont a Németeknek drukkoltam (volt azért ott is műfájás), már csak azért is, mert itt lett volna az ideje, hogy megtörjék az olaszok varázsát, amit tegnap inkább átoknak éreztem a Németeken, szóval inkább sajnáltam a Németeket, főleg az a 2. gól az nagyon gáz volt, majd megszakadt a szívem...a sorsot nem lehet becsapni. Mivel nem láttam a korábbi meccseiket így nehéz átlátnom, és szerintem a foci tipikusan az a játék, ahol a sok mindenből kinövő pillanatnyi teljesítmény a döntő, vagyis ki tudja jobban használni a saját erejét, tudását, tapasztalatát, egymást és a játékvezetőt.

Az olaszok valamit biztos, hogy nagyon kifejlesztettek, hogy hogyan kell játszani labdáért, és erre minden eszközt megragadnak.

 

Mindent egybevetve nekem a Franciák játéka tetszett a legjobban, ezen a meccsen is :cool: . Izgatottan várom a ma esti játékot.

 

Egy olasz-portugál fellépésből gőzöm sincs kinek drukkolnék, talán annak aki a labdával kerül inkább testi kapcsolatba és a fekvőversenyben rosszabbul teljesít?

:cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó párbeszéd alakult ki a tegnapi elődöntőről.

Donát csoda elemzéseiben sosem csalódik ez ember, nagyon meg tudja fogni a lényeget.

 

Amit Szisz írt, azt pedig még az Nemzeti Sport is megirigyelné. Nagyon szupi korrekt, mégsem elfogulatlan krónikája a meccsnek.

 

Karrde mindkét mai beírásában a szívemből szólt.

Lipi, ha emlékszel, én nem rúgtam akkorát a brazilokba, mert voltaképpen szeretem őket, de ha rosszul játszanak nem tudok kiállni értük, ahogy az olaszokért sem. Euro 2004-es elsők közöttkívántam a pokolba a csapatot.

 

 

Még egy két adalék a tegnapi meccshez.

Bíró szerintem nagyon jól vezette a meccset, csak annyit kedvezett a németeknek, ami egy hazainak jár. pálya közepén sokszor megkapták a labdát.

Pirlo kezezése nem ért 11-est, sőt szerintem a válla volt, de legrosszabb esetben is a felkarja, és nem direkt.

Egy vitatható döntése volt, amikor Cannavaro lefejelte szabályosan Podolskit, és kaptak a németek egy szabadot, hála az égnek csak szabadot, mert ha volt valami akkor belül volt, de nem volt szabálytalan.

 

Külön kiemelném, hogy a németeknek hazai pályán nem volt igazi helyzetük, míg az olaszoknak Perrotta helyzete, hosszabbításban 2 kapufa.

Németek először a 105. percben kerültek helyzetbe, Podolsi fejelt tiszta helyzetből mellé, majd Schweinsteigernek (magyarra fordítva disznóemelőnek :cool: ) volt egy lövése amit Buffon gyönyörűen tolt fölé.

Gattuso volt nálam a mezőny legjobbja, szokásával ellentétben higgadt volt, mindenhol ott volt, mindenkit szerelt. Nem volt durva, és nem kapott sárgát, pedig ki kellett volna hagynia a döntőt és ő sokszor nincs tekintettel ilyesmire.

Azt aláírom, hogy nem a legnagyobb esélyeseket verte ki az egyenes kieséses szakaszban ez az olasz gárda, de a csoport kemény volt, ez volt a halálcsoport. Mivel nem vette el az erejüket a nyolcad és a negyeddöntő ezért is voltak frissek.

Ha mondjuk 16 között a brazilokat, és 8 között a franciákat vagy a spanyolokat kellett volna kiverni, lehet, hogy az elődöntőre elfogy a szufla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy olasz-portugál fellépésből gőzöm sincs kinek drukkolnék, talán annak aki a labdával kerül inkább testi kapcsolatba és a fekvőversenyben rosszabbul teljesít?

:cool:

Kolléganőmmel pont erről beszéltünk reggel. Mindketten szeretjük ezt a két gárdát, és ha ők lesznek a döntősök, mi legyen. Mi végül is humorosra vesszük a témát: annak kell ilyen esetben szurkolni, akinél éppen a labda van :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még egy megjegyzés a tegnapi meccshez.

Az olasz csapat végig sérülésekkel és eltiltásokkal bajlódott.

Hogy ennek ellenére eljutott idáig, a keret és a csapat morális erejét mutatja.

Ghána ellen sérült volt Zambrotta, Usa ellen megfogyatkoztak majd előnybe kerültek és kétszer is taktikát váltottak sikeresen. Csehek ellen megsérült Nesta. Majd ausztrálok ellen jogtalanul kiállították Materazzit, miközben Nesta azóta is sérült. Az olasz csapat mindenkit maradéktalanul pótolt.

Az Ellefeleik közül is sokan küszködtek hasonló problémákkal, de nem sikerült pótolni? a cseheknél hiányzott Koller, Ausztráloknál Kewell és a német-argentín bokszmeccs után Frings bűnhődött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Urbán Flórián. Én már akkor csak legyintettem a szakértő úrra, amikor azt mondogatta, hogy hihetetlen milyen feltételek mellett dolgoznak odakint, és örüljünk neki, hogy a hetvenedik helyen vagyunk a világranglistán, mert még az is remek! :cool:

 

Hogy mondhat ilyet egy edző? Minden a pénzen múlik? Mi van a románoknál és a bolgároknál? Ők a semmiből csinálnak jó focit.

Ebből is látszik, hogy miért tart itt a magyar foci. Mert ilyen "szakemberek" kezében van a sportág. Tegnap is csupa közhelyeket mondott csak, amiket bármelyik futball szurkoló elmondana ha Hajdú B. mellett ülne.

 

A másik dolog, hogy a macskaevő, és a digó nem túlzottan sértő sztem, hiszen minden népre mondogatnak ezekhez hasonlókat. Volt is rá példa a franciák esetében, és nem én írtam... Ha valakinek ez csípi a szemét, nem kell elolvasni. Az pedig, hogy a németek kifütyülték a himnuszt nagy köcsögség, én nem is védem őket mert nem a barátaim.

 

A tegnapi meccshez még annyit, hogy szerintem Cannavaro volt a legjobb. Gattuso max. fetrengésben vihette volna el a pálmát. Pirlo kezezése egyértelmű tizenegyes volt, hisz beleütött a labdába. Az olaszok a védelmüknek köszönhetően vannak ott a döntőben.

 

Sajnos a németeknél épp azok fáradtak el a végéra, akik az elején húzták a csapatot. Ballack, Lahm, Klose....mind gyengén játszott. Az örök talány Friedrichről nem is beszélve. Így utólag azt mondom, kár, hogy kiverték az Argentínokat.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a legjobb: én a VB kezdetén abban biztam, hogy európai csapat fog nyerni. Mindegy hogy melyik... s tessék; csalódni már nem csalódhatok. Az, hogy a négy legjobba csak az óvilági nemzetek jutottak be nekem már külön öröm :cool:

 

A német-olasz meccs kemény volt, s mindkét csapat megérdemelte volna a győzelmet, mert mindkét oldalon támadtak is és jól is védekeztek. Mondjuk az olaszok szinészkedései nem voltak túl szimpik, tehát egyelőre jobban örülnék egy portugál vagy egy francia VB győzelemnek, de egy olasznál se lennék bánatos!

 

És akkor a tipp:

 

Franciaország - Portugália 2-1

 

Viva la 'brazilverő' France! :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

He he he he.Na mot Én örömködök.Hogy is írtátok a brazil meccs után?Á megvan.Végre elverték ezeket a nagyképű beképzelt s....fejeket.He he he he aki más kárán örül ugyebár...........

Kevered lipi. Azt én irtam és nem Ody. És nincs semmi bajom a német-olasz meccs végeredményével... bocsi :cool::cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az állás:

1. - 60 pont

 

Bomarr

 

2. - 52 pont

 

Ody

3. - 50 pont

 

lokatelli

 

4. ? 48 pont

 

Donát

 

5. - 41 pont

 

MissKarrde

6. - 35 pont

Lada

7. - 32 pont

 

Kudarmubat

 

8. - 3 pont

Oldfighter

 

 

Játéknap legjobbjai: Lokatelli, MissKarrde: 1-1 ponttal

 

Donát.

Szerkesztve: - Csabai Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kevered lipi. Azt én irtam és nem Ody. És nincs semmi bajom a német-olasz meccs végeredményével... bocsi :cool::o

Tudom jól hogy te írtad :D

Nem is lehet,hisz korrekt meccs volt és a németek is színészkedtek annyit mint az olaszok :cool:

Brazilverő franciák :D Egy jó napotot kifogtak.Szerencséjük volt mert addig a meccsig semmit se mutattak.Sőt a vb talán leggyengébb formájú csapata volt. :P:P:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom jól hogy te írtad :cool:

Nem is lehet,hisz korrekt meccs volt és a németek is színészkedtek annyit mint az olaszok :o

Brazilverő franciák :cool: Egy jó napotot kifogtak.Szerencséjük volt mert addig a meccsig semmit se mutattak.Sőt a vb talán leggyengébb formájú csapata volt. :D:D:P

Akkor a spanyolok elleni meccsüket nem láttad :P

Ahogy a francia csapat-kapitámy mondta: voltak akik a csoport-mérkőzéseken játszottak jól. Nagyrészük most TV-ről nézi a VB-t. Nem az elején kell kihajtani, hanem tartalékolni kell... a franciák pedig meccsről meccsre jobbak lettek, mig a brazilok stabilan rosszul játszottak. Nagy mázlijuk van, hogy csak gyenge csapatokkal kerültek össze... aztán jöttek a franciák és szépen búcsúztatták őket. Ennél többet nem is érdemeltek. Itt az ideje, hogy a kivénhedt öregek átadják a fiataloknak a stafétát a brazil nemzeti válogatottban... (akik talán kissebb arccal, de több energiával rúgják majd a bőrt :P)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor a spanyolok elleni meccsüket nem láttad :D

Ahogy a francia csapat-kapitámy mondta: voltak akik a csoport-mérkőzéseken játszottak jól. Nagyrészük most TV-ről nézi a VB-t. Nem az elején kell kihajtani, hanem tartalékolni kell... a franciák pedig meccsről meccsre jobbak lettek, mig a brazilok stabilan rosszul játszottak. Nagy mázlijuk van, hogy csak gyenge csapatokkal kerültek össze... aztán jöttek a franciák és szépen búcsúztatták őket. Ennél többet nem is érdemeltek. Itt az ideje, hogy a kivénhedt öregek átadják a fiataloknak a stafétát a brazil nemzeti válogatottban... (akik talán kissebb arccal, de több energiával rúgják majd a bőrt :cool:)

Mint már alább is írtam nem a brazilok arcával volt a baj hanem az edzői taktikával.A kiöregedett játékosokkal kapcsolatban igazad van,de ezt is írtam.

De igen láttam a spanyol meccset és még mindig ugyanaz a véleményem.Nem fokozatosan jobbak hanem stabilan szar formában voltak.Volt egy jó napjuk a brazilok ellen ennyi.Ez a francia csapat nem érdemelné meg azt,hogy itt a negyed döntőben legyen.Persze a foci az nem igazságos sport.

Tartalékolni kell.A franciák nem tartalékoltak hanem bün rosszak voltak.Csak a szerencse az ami miatt most ott vannak ahol. :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.