Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Csak belegondoltam. Egy gyengébb VB szereplés után az olaszokkal úgy lehettek volna, hogy fel kell őket hozni őket a bunda után, ezért nekik adják az EB-t.

 

De így, hogy megnyerték a VB-t, és még ott a bunda is, a legnagyobb pofátlanság lenne az UEFA-tól ha nekik adnák a rendezés jogát. A másik adu, hogy keleten még nem volt EB. Majd most lesz.

A baj csak az, hogy Ukrajna is keleten van :cry: a lengyelekkel meg köbö azonos "sávban" vagyunk... de én is úgy vélem, hogy az olaszok nem igazán ellenfeleink az EB - pályázatot illetően.

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát kérlek szépen, bizonyos telefonbeszélgetésekből kiderült, hogy a Juventus elnöksége manipulálta az olasz bajnoki mérkőzéseket, méghozzá úgy, hogy bizonyos meccsek esetében úgy mond "hatottak" a játékvezető testületre, hogy melyik bírót küldjék, és az persze nekik ítéljen.

 

Aztán kiderült, hogy mind a Milan, mind a Fiorentina de a Lazio is sáros az ügyben, valamint több bíró, köztük a VB-t emiatt kihagyó De Santis is belekeveredett a dologba.

 

Jelenállás szerint a Juvét a C ligába akarják száműzni, pont hátránnyal, a Milant a Laziot és a Fiorentinát pedig a B-be, szintén pont hátránnyal.

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem azért ne becsüljük le őket. Pláne, hogy ők is hasonlóképpen gondolkodhatnak rólunk, nem is alaptalanul... :)

 

 

Donát.

De miért is? A lengyel gazdaság a leggyengébb az EU-ban (fél évente új kormány van), az Ukránok meg fél diktatúrában élnek.

 

Magyar-Horvát cucc lesz 2012-ben! :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A lengyeleknek és az ukránoknak ugyanaz az esélyük, mint nekünk, nevezetesen: "Nekünk add az esélyt".

 

Nem hinném, hogy fikarcnyival is jobban állnánk gazdaságilag, mint a lengyelek (bár nem vagyok közgazdász... még :cry:), de az biztos, hogy mi se nagyon dicsekedhetünk a hatalmas államadóságokkal, és államháztartási hiányunkkal... de ez erősen OFF, és egyébként is, ismeritek a véleményemet a politikáról :).

 

Szóval a lengyel-ukrán pályázatnak ugyanaz lehet az erőssége, mint a miénknek: mind a gazdaságu(n)knak, mind a foci(juk)nak lendületet kell adni az EB pályázat kiosztásával.

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg tudom őt érteni. A végén már én sem nagyon bírtam magammal, a fülemben éreztem a szívdobogásom :D Meg mindenhol.

A meccs elején jutott az eszembe, hogy három csapatnak szurkoltam, abból kettőt kicsesztek a franciák, de a harmadikkal már nem bírtak el :cry:

Kár, hogy csak utólag tudom majd olvasni, hogy mit ír lokatelli :) Kivéve, ha mindjárt megjelenik itt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem ítélem el addig Zidane-t, amíg nem tudom, hogy mit mondott Materazzi. Ilyenkor mindig azon csapódik le minden, aki tesz valamit, pedig szerintem a provokátor az aljasság csúcsa, és igazából őt kellene büntetni. Sunyin odamondogatni a másiknak, ez persze semmi, Zidane legalább szemtől szembe akarta elintézni a dolgot. Ami persze nem menti fel a tette alól, de én inkább ítélném el jelenállás szerint Materazzit, mint Zidane-t

Aztán meg a végén még kiderül,hogy Materazzi volt a hibás.A játékosok egész meccsen szapulják egymást,még azok is akik egy klubban játszannak.Ez nem mentség a tettére.A max amit tehetett volna,hogy odaáll elé és egy kicsit kakaskodnak amit a bíró észrevesz aztán még eljátszhatta volna hogy őt ütötte vagy fejelte meg.Ez így a leg aljasabb és leg durvább jelenete volt a VB-nek.Egyébbként meg nem lehet olyat beszólni valakinak ami miatt ilyen megtorlást kellene alkalmazni legalábbis nem ilyen profi szinten.Ez járási másodosztályban szokás.Beszóltál Én meg "véletlenül" eltöröm a lábad a következő becsúszásnál.Ez bunkóság.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aztán meg a végén még kiderül,hogy Materazzi volt a hibás.A játékosok egész meccsen szapulják egymást,még azok is akik egy klubban játszannak.Ez nem mentség a tettére.A max amit tehetett volna,hogy odaáll elé és egy kicsit kakaskodnak amit a bíró észrevesz aztán még eljátszhatta volna hogy őt ütötte vagy fejelte meg.Ez így a leg aljasabb és leg durvább jelenete volt a VB-nek.Egyébbként meg nem lehet olyat beszólni valakinak ami miatt ilyen megtorlást kellene alkalmazni legalábbis nem ilyen profi szinten.Ez járási másodosztályban szokás.Beszóltál Én meg "véletlenül" eltöröm a lábad a következő becsúszásnál.Ez bunkóság.

Yes-yes.

 

Edit: na erről írtam tegnap. Egy szép kis összeállítás Zidane brutális dolgairól:

 

http://worldcup.goal.com/en/articolo.aspx?ContenutoId=91061

Szerkesztve: - yodamester
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aztán meg a végén még kiderül,hogy Materazzi volt a hibás.A játékosok egész meccsen szapulják egymást,még azok is akik egy klubban játszannak.Ez nem mentség a tettére.A max amit tehetett volna,hogy odaáll elé és egy kicsit kakaskodnak amit a bíró észrevesz aztán még eljátszhatta volna hogy őt ütötte vagy fejelte meg.Ez így a leg aljasabb és leg durvább jelenete volt a VB-nek.Egyébbként meg nem lehet olyat beszólni valakinak ami miatt ilyen megtorlást kellene alkalmazni legalábbis nem ilyen profi szinten.Ez járási másodosztályban szokás.Beszóltál Én meg "véletlenül" eltöröm a lábad a következő becsúszásnál.Ez bunkóság.

Igazad van :cry:

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

lipi. igazad van, DE! Materazzi nyilván tudta, hogy fel lehet húzni Zidane-t, és direkt odaszólogatott neki, hátha bepöccen. Bejött. Ő is legalább annyira sportszerűtlen volt, mint Zidane.

Az OK, hogy Materazzi egy szemétláda, nekem nem kell őt bemutatni. Jól tudom, miket szokott művelni az olasz bajnokikon. De egy igazi profi akkor sem úgy reagálja le ezt, mint Zidane.

 

És akkor még nem is beszéltünk arról, hogy Zidane több millió gyerek példaképe, és a VB döntőben ilyen példát mutat nekik? Szégyellje magát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ha már szóba került, hogy Zidane micsoda egy szemét és mennyire tipikus, hogy igy bucsuzik, akkor itt egy kis összeállitás Materazzi megnyilvánulásaiból:

Aha, csak most éppen a VB döntőről beszélünk, ahol nem Materazzi volt az, aki fizikailag bántalmazta a másikat...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aha, csak most éppen a VB döntőről beszélünk, ahol nem Materazzi volt az, aki fizikailag bántalmazta a másikat...

Nézd, amíg nem tudjuk mi váltotta ezt ki nála addig nem lehet teljes mértékben őt "hibáztatni". Lehet, hogy az a digó az anyját "temette" éppen. Profi nem profi, Zidane-nál elszakadt a húr.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.