Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Egy fiatal alakuló válogattotról van szó, tehát elnézhető nekik, hogy nem tudtak mit kezdeni ezzel a helyzettel. Később ezt is meg kell tanulniuk. Ettől független az a véleményem, hogy ha a bíró megadja a tizit, és vezetünk, akkor nyertünk volna! És ez az ami nem mindegy.

Egyetértek. Továbbá... aki volt valaha is focista, vagy bármilyen sportoló, tudja, mennyire demoralizáló egy ilyen eset. Nem elég, hogy elvettek tőlünk egy 10/10-szer befújt tizenegyest, de még el is vesztettünk egy embert, mit egy embert, a csapatkapitányt, a legjobb játékosunkat! Én nem csodálom, hogy így összeestünk, mellesleg a török csapattal 10 emberrel nem vehetjük fel a versenyt. Felháborító ami történt, és én maximálisan megértem, miért lett 3-0 a vége. 10 emberrel nem lehetett kihúzni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegyük hozzá megerősítésként, hogy a Magyar Válogatott(!) nem képes fordítani.

Ha nem értesz a focihoz oldie, akkor ne égesd magad ilyen szöveggel! Mit fordítani? Tíz emberrel a törökök ellen fordítani? Egy ilyen kiállítás után? Erre nem is lehet mit írni... :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha láttad volna a magyar-olaszt, nem mondanál ekkora baromságot, már bocs. A digók vezettek ellenünk 1-0-ra, és nyertünk 3-1-re :oops:

És most akkor mi van?? A törökök állítólag gyengébb csapat mint az olasz. Máskülönben sokak véleménye szerint az olasz meccs se volt tiszta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nem értesz a focihoz oldie, akkor ne égesd magad ilyen szöveggel! Mit fordítani? Tíz emberrel a törökök ellen fordítani? Egy ilyen kiállítás után? Erre nem is lehet mit írni... :oops:

Érdekes, más válogatottnak megy. A magyarok gyengék. Ennyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, más válogatottnak megy. A magyarok gyengék. Ennyi.

Jaj oldie, iszonyat nagy hülyeségeket írsz ember. Szerintem ne eröltesd, ez nem a Te világod. :oops: Maradj a szórakoztató iparnál, abban jó vagy. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj oldie, iszonyat nagy hülyeségeket írsz ember. Szerintem ne eröltesd, ez nem a Te világod. :oops: Maradj a szórakoztató iparnál, abban jó vagy. :clap:

Most nehogymá adjam a fasza gyereket és elhűljek azon, hogy a magyarok egy tét nélküli meccsen nyertek az olasz C válogatott ellen! Bazz....

 

Ezt hányszor eljátszották már. Nézzd csak meg hová fognak jutni a selejtezők végén. Félre ne érts, szurkolok én is nekik, de ettől függetlenül reálisan állok a dologhoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nehogymá adjam a fasza gyereket és elhűljek azon, hogy a magyarok egy tét nélküli meccsen nyertek az olasz C válogatott ellen! Bazz....

15 világbajnokkal jöttek! Milyen C válogatott? Ez egyre kínosabb...

 

A magyar foci rossz, de a fiatalokban van kurázsi. Amit meg el kell ismerni, azt el kell ismerni. Pl. hogy a sklót bíró döntően befolyásolta a meccset. Amúgy meg nem is láttad, csak egy összefoglaló alapján magyarázol! Hihetetlen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én? Ugyan miben?

 

Te azt se tudod miről beszélsz.

Milyen kurázsiról beszélsz? Mindig ezzel jönnek, hogy még fiatal a csapat, meg hamar kaptuk az első gólt...ésatöbbi. Má' ne haragudj de én ettől már undorodom, hogy ezt kellejen mindig hallanom amikor megaláznak minket. Jól mondtad a 2005 júliusában írt hsz-edben: Sz*r a magyar foci.

 

Már több mint két évtizede sz*r.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért írom, hogy nem tudod miről beszélsz, mert nem láttad a fiatalok teljesítményét. Nem ajnározni akarom őket, de amit itt most szajkózol egy ideje, az lejárt lemez. Amikor a Hegyi Iván is elismeri, hogy valami megmozdult, akkor ott már tényleg van valami... És a bíró olyan szinten belenyúlt a meccsbe, amit nehéz kontrolálni. Nézd meg alább a belinkelt videót az olasz-korea meccsről. Ott is ugyanúgy verette meg a bíró az olaszokat, mint minket! Pedig aztán ők sokkal jobbak nálunk, mégse bírtak a bundával...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nesze semmi fogd meg jól... Alonso és Hamilton nem McLaren autóban versenyeznek? Ezzel azt mondják ki, hogy csalt a csapat, de a csalók autóival VB címet lehet nyerni. Gratulálok...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja ja. Már napközben keringtek hírek erről, olyan is hogy jövőre is kizárják őket, a szerverekre nem lehetett felmenni :) . Valahol még most is azt írják, hogy idén kizárták őket. Most akkor? :?

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A pilóták ugyan nem tehetnek róla, de azért egy olyan autóval se hagynám őket versenyezni mely úgymond Ferrari alapokra "épült".

Helyesbítés. la Rosát meg Alonsót ki is tehetnék a Forma 1-ből.

 

http://index.hu/sport/forma1/dehulye0914/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Öntsük ki a gyereket is fürdőkáddal...

De aki nem szabványos autóval versenyez, az a tudásán felül kap pluszt, ami megengedhetetlen (puszit kérek, hogy ezt a szót le tudtam írni :? ) :) .

 

Amúgy bár öntenénk azt a babát......

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.