Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Lokatelli nagyot bukott, és azóta kómában van. :para:

Szegény druszám! :sick:

 

Bánja a fene, hogy kikaptunk. Én már hozzászoktam. Csak azböki egy picit a csőröm, hogy 2 ici-pici hiba volt, amit reméljük most megtanulnak és legközelebb már rutinosabban oldják meg hasonló szitut.

Remélem a vereség azért nem törik le túlzottan őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Gyakorlatilag üres kapura fociztak. De hát így ki is kell használni egy jó csapatnak, ha ilyen ovodás módon játszik az ellenfél.

A profizmus diadalmaskodott a naívság felett.

 

De azért a világbajnokok is egy szép becsületgólt varázsoltak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez hihetetlen!

Ezt legvadabb álmaimban sem gondoltam volna. :D:D:yeah::o

 

A Lengyel-Ukrán pályázat nyert. :o

 

Azt gondoltam, ha nekünk nem adják oda, akkor majd az olaszok villoghatnak.

Ha nem mi akkor az olaszok, de ilyet nem gondoltam volna.

Hogy azok nyernek akik mellett semmi nem szól.

 

Döbbenet. Ráadásul, ha most belegondolok, hogy nekem majd egy olyan eb-t kell végignéznem, ami tele van ezekkel. Kimondhatatlan nevű városok, csúnya hangzású nyelv, és még a futball stílusukat sem szeretem, sőt.

Ezek után...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volt nekem anno egy kijelentésem, miszerint a mai döntés nagyon sokat számít majd a focihoz való viszonyomat illetően.

 

A döntésről a véleményem rövid, és lényegre törő, semmi kozmetika. Platini és a slepje kapja be a ...... Megint bebizonyosodott, hogy CSAK a pénz mozgatja ezt a sportágat, és csak az számít. Én csak azt nem értem, miért kell egyáltalán pályáztatni? Egy vicc az egész kandidálás, semmi értelme milliókat ölni bele, tömni az európai futball-maffia tagjainak a zsebét lóvével, hogy aztán a főköcsög kiállva a pódiumra megint a képünkbe röhöghessen: "sajnálom balekok, megint nem nyertetek. Az az igazság soha nem is fogtok, mert NEM VAGYTOK ELEGEN. NEM VAGYTOK PIAC". És ez a lényeg kéremszépen. Ráadásul egy szavazatot se kaptunk? Még mindig a fejemet fogom... Ukrajna EB-t rendez. Ezt is megértük...nem is uniós ország, alig van Európában. Kérdem én mire föl kapják meg ezek után???? Kétlem, hogy annyira remek infrasrtuktúra lenne ott, továbbá egyéb vonzerőt sem látok. Én semmi pénzért nem utaznék oda.

 

Én is úgy voltam vele, mint lokatelli, hogy ha mi nem, akkor legyenek az olaszok. Platini meg elsütötte ezt az ócska viccet, hogy megtartják amit ígértek, a kelet európai régiót zárkóztatják fel. Aham...éppen most rúgta bele az utolsót a magyar fociba. Mert nekünk végünk. Eredmény nem lesz.

 

Szóval én elfelejtem ezt a sportágat úgy, ahogy van. Nem érdekelnek az összevásárolt csapatok, és a "keressünk minél több pénzt" filozófia. Nem érdekel Beckham buzulása, aki abból él meg, hogy milyen jó sérója van (és a sort még hosszan lehetne folytatni). Ez lenne a mai futball. Én még emlékszem, amikor régebben egy válogatott meccs esemény számba ment. Ma nyűg mindenkinek, mert el kell jönni a klubcsapatból, hisz ott van a pénz. Oriásit zuhant a válogatottak presztizse, ma már szinte fontosabb a klubfutball. Hála a BL-nek, és egyébb pénznyerő automatáknak. Szóval ez engem nem érdekel már egy jó ideje, de azért reménykedtem, hátha lesz valami fény az alagút végén. De nincs. Az a futball amit én szeretttem halott. Béke poraira.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ebben a döntésben vastagon benne van az ukrán maffia keze pénze, vagy Abramovics pénze. Megkenték a döntnököket, vagy az Uefát.

 

A győztes pályázat volt a legsemmilyenebb, nekünk volt arcunk a barna bőrfoci, kidolgozott logó, dalocska, amit még angolul is előadtak.Gyárfásopn nem múlt semmi. Még az olaszokis kékes szép dossziékba burkolóztak a szokásos trikolórjukkal. Az ukrán lengyel meg, egy hagyományos "kockás" foci egyik kocka piros-fehér másik kék-sárga. Nagyon eredeti...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az a furcsa, hogy a nagyar foci javulását az Eb rendezés jogának való megynyerésében látták, miért?

 

Hú ezért a beszólásomért az összes it lévő srác utálni gog, de leírom amit gondolok.

Én ha rajtam múlna föloszlatnám a magyar futball szövetséget, csak a pénzt fektetik bele de, semmi eredménye.

 

Jőhet a kő dobálás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetlen nyüves szavazatot se kaptunk miközben a szakértők a miénket itélték a legjobbnak? Ráadásul Ukrajna? Ezek jártak már vajon Ukrajnában? Nekem pár éve egy jómodubb szállodában még WC-papirt se tudtak adni, helyette egy könyvet nyomtak a kezembe, hogy tépkedjem a lapokat belőle... ez már tényleg röhej... na mindegy...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetlen nyüves szavazatot se kaptunk miközben a szakértők a miénket itélték a legjobbnak? Ráadásul Ukrajna? Ezek jártak már vajon Ukrajnában? Nekem pár éve egy jómodubb szállodában még WC-papirt se tudtak adni, helyette egy könyvet nyomtak a kezembe, hogy tépkedjem a lapokat belőle... ez már tényleg röhej... na mindegy...

Ja de ott nagyobb gengszterek a fejesek, mint nálunk. Talán ezért sikerülhetett nekik. Egyébként az NG magazinak volt egy fotósorozata az európai nyomornegyedekről, volt pár igen jó kép Ukrajnából is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt érdemes elolvasni! A k*rva anyád Vorfelder! A többi mocsokkal együtt! Enyit hazudni, és ilyen szánalmasan... Egy nagy korrupt maffia a mai futball. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Markus Merk elnézte az óráját: három percet ígért (ráadást) de csak egy lett belőle. Még mindig jobb, mintha a másik szakmájában tévedett volna kettőt - másodállásban ugyanis fogorvos..."

 

 

EGRI VIKTOR FOR PRESIDENT!!! :D:D:?:?

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Honvéd megnyerte a kupát. Bede hozta a szokásosan botrányosan rossz bírói formáját.

 

Augusztusban jönnek az olaszok!

Úgy néz ki végre ismét válogatott meccsre megyek. Utoljára a spanyolok ellen voltam kinnt, ha jól emlékszem az 2002 augusztusában volt.

Olaszok 7 éve voltak itt utoljára közvetlenül az ebé ezüst utáni első meccsük volt a velünk vívott 2002-es vb selejtező.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.