Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Én is láttam, hihetetlen volt! Remélem, Ody sem hagyta ki!

De nem ám! :D Ez is kalandosra sikeredett, de a második félidőt már egészében tudtuk nézni. A mieink közül többen nagyon jó napot fogtak ki, míg az olaszok ritka rosszat. Öröm volt nézni Filkort, ahogy oda-vissza befűzte Grossot. Dzsudzsák meg Oddot nem különben. :D

 

Gera meg egy külön történet...ahogy leszerelte Cannavarót, hát az világszám volt. Az olasz lefejelte a reklámtáblákat. :D Amúgy Hegyi jól mondta, ez csoda volt. Nem hinném, hogy lesz folytatása... Bár ne legyen igazam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meghalt Puerta, a Sevilla 22 (!) éves labdarúgója. Élőben láthatta az egész világ, miként esik össze a Getafe elleni meccsen, akkor szerencsére még saját lábán hagyta el a pályát, ám az öltözőben ismét elájult; újra kellett éleszteni.

 

Azóta az intenzív osztályon feküdt, halálát döbbent csend fogadta a futball berkekben.

 

Nyugodjon békében!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felfogni nem tudom, hogy tud meghalni egy ember azután, hogy a saját lábán elhagyja a pályát és kórházba viszik és ott figyelik, ha gond van ellátják.

 

Engem a szombati összeesése Fehér Mikiéra emlékeztetett. Annyira előzmény nélküli volt az is. Ennek olyan dopping túladagolás szaga van, ahogy Fehérnél is arra tippelek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zavánál vérömleny keletkezett rúgástól. Vérrög ölte meg, vagy tüdejét vagy szivét zárta el nem emlékszem. Jól mondja Donát véralvadásgátlót kapott volna semmi baja, felszívódik a vérrög.

Szerintem ez orvosi műhiba. Ő mondta, hogy nincs jól, ciprusi orvos leszarta.

Szegény felesége még most sem kapta meg az életbiztosítási pénzt.

 

Ettől függetlenül persze előfordulhat magyar focistánál dopping, de az még extra égő, ha még azzal sem megy.

 

Az NBI egyetlen lebukott magyar doppingosa Hercegfalvi, kapott is kb egy év eltiltást.

Szerkesztve: - lokatelli
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Henk Ten Cate-nak továbbra is Bajnokok Ligája fóbiája van!

 

Gondolom sokan emlékeztek rá (vagy csak bennem hagyott akkora nyomot? :cool: ), amikor idegenbeli 0-0 után az akkor még Croatia Zagreb ellen, itthon csatár nélkül játszott a második félidőben. Át sem lépte a saját térfelét a csapat. Annyira magára húzta azt a gyenge horvát csapatot, hogy képes volt 2-0-ra megnyerni azt a meccset!

 

Számomra az akkor annyira megdöbbentő volt(nem az eredmény, hanem a csatár nélküli játék, és hogy nem lépjük át a térfelünket), hogy ha eszembe jut még ma is beleszédülök. (Szerintem ha akkor Várszegi nem akar rongyot rázni és megtartja Egervárit bejutott volna azzal a kerettel, és azzal a sorsolással, de túl sok a ha...)

 

Tavaly a jó öreg Henk már egyedül dirigálta az Ajaxot. Idegenben megverte a Köbenhavn-t (Ezt a csapatot néhány éve a Fradi majdnem kiverte, de Lipcsei Peti akkor élte sokadik 11-es kihagyós korszakát, büntetőkkel estek ki.), majd otthon az Amstersam Arenában kikaptak és kiestek. Hát ez már akkor döbbenet volt.

 

Idén kis prágai Slaviaval sorsolták össze, aki az Arénában nyert 1-0-ra. Már ez is csodaszámba ment. Főleg, ha számba vesszük, hogy az Ajax 3 hazai meccsén 13 (!!!) gólt rúgott. Ugye Szuperkupa 1-0, bajnoki első forduló 8-1, 2. ford. 4-1.

Ezek tudatában még idegenben is simán kellett volna győznie a csapatnak. Erre a Slavia nyert 2-1-re, de tegyük hozzá, hogy a végén nyertek, vagyis, ha 1-1-nél az Ajax lőtt volna gólt ők jutnak tovább.

 

Szegény Henk ilyen gólképes gárdával csak egy gólt képes rúgni a cseh bajnoknak, ciki. Lehet, hogy csatár nélkül játszott ellenük is.

 

Milyen furcsa az élet, a "mi" Henkünk a Barca kispadján, pályaedzőként BL győztes. De saját erőből képtelen bejutni, pedig meg lenne a lehetősége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig azt suttogják, a Barca Bl sikere inkább Henké volt... főleg azért, mert mióta eljött a Barcától, Rijkaarddal gyengén muzsikálnak a katalánok. Azt tartják, Henk volt a Barcánál az "Agy".

 

Ehhez képest tényleg fura, hogy nem tud BL-be jutni. Lehet, hogy egy edzővel közösen kellene dolgoznia, hogy tényleg kamatoztatni tudja a szakértelmét?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az a Barca edző nélkül is megnyerte volna a Beket, akkor annyira ki voltak éhezve egy akkora sikerre.

 

Én Rijkaardot sosem tartottam egy nagy edzőnek, most sem(de Henket sem). Sőt tavaly egyenes páros lábbal rúgtam volna ki. Egyszerűen úgy nem lehet elveszteni egy bajnokságot, meg egy kupát, ahogy ők tették. BL-ből ki lehet esni, van ilyen(bár mondjuk abban a kapusuk volt a ludas, szóval azt kellett volna venniük). De amit utána műveltek, hogy "csak" a bajnokságra koncentrálhattak, és elbukták, az nagyon gyenge volt.

 

Capellot én nagyon utálom, de amit ezzel a szánalmas keretű reállal művelt tavaly, hogy ennek ellenére kihozta őket, az igen. Bár lehet, hogy inkább a Barca töketlensége volt tavaly Capello legnagyobb erőssége. Bár azt hozzá kell tenni, hogy ha játék szépségében nem, ha pontokban nem verte meg a Real a Barcát, csapatszellemben jobbak voltak tavalyi hajrában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szávay Ági bravó!

 

Jellemző, hogy a drága Eurosport még egy meccsét sem adta(nyolcaddöntőjét sem fogja adni. :D ). Ez a kiscsaj addig jut, hogy lassan kénytelenek lesznek adni. :D

 

Talma bravó!

Hú de örültem mikor az a két gőgös kilökte egymást. :D Ez nagyon kellett.

 

Hajnal bravó!

Végre ismét egy magyar srác aki miatt érdemes figyelni egy külföldi csapatot.

De remélem jóval több ideig megy neki majd ilyen jól, mint mondjuk Szabicsnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szávay Ági párosban már elődöntős. :D

Hajrá-Hajrá!

 

Tegnap a tiebreakjét(sima volt 7-1) egyesben méltóztatta adni a nyamvadt Eurosport. Nagyon fontos volt az Eurogoals egy élő meccs helyett.

 

Remélem mostmár azért majd nem csak a net előtt lehet végigizgulni a meccseit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hajrá-Hajrá!

 

Tegnap a tiebreakjét(sima volt 7-1) egyesben méltóztatta adni a nyamvadt Eurosport. Nagyon fontos volt az Eurogoals egy élő meccs helyett.

 

Remélem mostmár azért majd nem csak a net előtt lehet végigizgulni a meccseit.

Elvileg az Eurosport adja élőben, holnap.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvertük a bosnyákokat!

 

Ugyan csak 1-0-ra, de az eredmény másodlagos.

Végre sikerült átmenteni a mentalitást, az olaszok elleni meccsről. Lehetett látni, hogy akarnak játszani valamit(nem úgy, mint görög v. norvég meccs), és hajtotottak.

Kezd érni ez a csapat, ez jó, hogy valami eredmény is van külön pozitív, mert nem veszti el a hitét a csapat. Mi szurolók is tovább bízunk.

 

Csak Dzsudzsák ne önzőzött volna annyit, egyszer, kétszer passzolhatott volna, akkor talán több gólt lövünk. De azért a bosnyákok több ziccerét se felejtsük el és Fülöp védéseit.

 

Szóval, szép volt! :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ez már kezd hasonlítani futballcsapathoz. Feltűnő, hogy többen is igen jó formában vannak. Husztival kiegészülve, és sok meccset játszva, talán lesz valami.

 

Egyébkén Vass egy év alatt óriásit fejlődött! Feczesin játéka is hatalmas meglepetés volt számomra- pozitív értelemben.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt a g*ci k*rva édes anyukáját annak a gané skót játékvezetőnek.

Az a rohadt gennyállat kapus simán felbuktatja Gerát akit amaz meg kiállít most meg a török f*szok be is varrtak egyet. :clap:

 

Most már kettőt. :oops::)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Régóta nézek mecseket, de ekkora csalást én még nem láttam! A koreai VB-n amit csalt a bíró, az kutya f*sza volt ehhez képest! Régen idegesített fel valami ennyire, mint most! Komolyan mondom, ha itt lenne előttem, én fejbe lőném ezt a férget! :clap::):oops:

 

Nagyon sajnálom a fiúkat! A kiállításig jól játszottak megint, és Várhidi is jó taktikát választott. Csak így tovább!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody minden szavaddal egyetértek, de SZÓ SZERINT!

 

Én is régóta (no nem annyi ideje, mint te :oops:)nézek meccseket, de ilyen csalást még nem láttam... olyan ideges voltam, pedig én nem szoktam feldühödni a bírói ítéleteken, hisz azt mondom általában: Ők is emberek, tévedhetnek, stb... no de ez?????

 

Csak így tovább fiúk!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyan nem láttam a meccset -csupán az összefoglalót néztem meg délben- de ettől az esettől még nem kellett volna így kikapnunk. Meg kell tanulnia még a válogatottnak fordítania egy kiállítás után is. Szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyan nem láttam a meccset -csupán az összefoglalót néztem meg délben- de ettől az esettől még nem kellett volna így kikapnunk. Meg kell tanulnia még a válogatottnak fordítania egy kiállítás után is. Szerintem.

Egy fiatal alakuló válogattotról van szó, tehát elnézhető nekik, hogy nem tudtak mit kezdeni ezzel a helyzettel. Később ezt is meg kell tanulniuk. Ettől független az a véleményem, hogy ha a bíró megadja a tizit, és vezetünk, akkor nyertünk volna! És ez az ami nem mindegy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.