Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

No gyerekek, le a kalappal Vettel előtt. Ebből a srácból még világbajnok lesz és nem tartom kizártnak, hogy egy-két éven belül. Persze elég korai egy időmérő után ilyet kijelenteni, de kezdem magam is úgy érezni, hogy neki aztán tök mindegy milyen verdában ül, a maximumot nyújtja. Aztán meg ugye itt van ugye a Brawn Mercedes. Kellemes meglepetés volt, hiszen egyrészről pár hete még a full csapat megszűnéséről pletykáltak, most meg egyszer csak ott vannak, hogy alázzák a menő csapatokat. Arról nem is beszélve, hogy Button és Barichello igen szimpatikus versenyzők, az utóbbinak már évek óta érne egy VB cím, főleg azok után amennyit Schumiért megtett. Nagyon drukkoltam nagy kedvencemnek Kiminek is, szépen megmondta a tutit az időmérő elején lévő interjúrészletben, ha már ott van, nyerni is szeretne. :) Nagy kár, hogy a Ferrari megint a pilótái ellen dolgoznak. Tavaly alaposan elszúrták az esélyeiket. Érdekes dolog lesz ez a KERS rendszer, talán inkább majd a hosszú egyenesekben jön majd ki az igazi haszna. Remélem sok-sok előzést fogunk majd látni. Talán az Európai futamokra "felépül" a McLaren is.

 

(Skacok, egy kérés: Hajnali futamok után légyszíves rakjátok minimum SPOILER mögé az észrevételeket, mert elég ha csak véletlenül talál be ide az ember és oda a meglepi )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arról nem is beszélve, hogy Button és Barichello igen szimpatikus versenyzők, az utóbbinak már évek óta érne egy VB cím, főleg azok után amennyit Schumiért megtett.

Hehe, pont ezt mondta anyu is :)

Figy, szerintem délutánig nem kell ide bejönni, úgyis csak pár hsz születik, azt el lehet olvasni később is :) Sose használtunk itt spoilert.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hehe, pont ezt mondta anyu is :)

Figy, szerintem délutánig nem kell ide bejönni, úgyis csak pár hsz születik, azt el lehet olvasni később is :) Sose használtunk itt spoilert.

Mint alább írtam, betévedhet vétlen kattintás után is ide az ember és akaratlanul is megláthat olyan infót melyet nem szeretne a délutáni vetítésig megtudni. Szerintem nem nagy megterhelés jelent ez azoknak akik hajnalban nézik a futamokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem sem megerőltető azt az egy kódparancsot bepötyögni :)

 

Egyébként még régebben, amíg hallgattam a rádión a sportkapcsolást, akkor a kanadai és az USA nagydíjaknál volt mindig gebasz, mert az RTL hajlamos volt felvételről közvetíteni, este 10-kor. Na már most , én betelefonáltam, és megkérdeztem a Petőfi rádiót, hogy hajlandóak lennének-e egy rövid figyelmeztetéssel élni, mielőtt bemondják, hogy mi történt, erre az volt a válasz, hogy, idézem:

 

 

Nem!

 

Úgyhogy tudom milyen érzés az, amikor egy ici-pici elővigyázatosságot sem hajlandóak megtenni az emberek a másik kedvéért...

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap 7:20-kor kezdődik az F1, de óraátállítás is lesz, nem? Akkor mégis csak '6:20'-kor kell kelnem ? (ha nem állítom át éjjel az órát...?)

Pontosan, ahogy írod, "6" után kell felkelni a futamhoz. Én felkelek :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Foci VB Selejtező

Portugálok most ikszeltek a svédekkel, ami nekünk nagyon nagyon jól jött!

Szerdán ha nyerünk Málta ellen, mi fogjuk vezetni a csoportot, erre meg jó 20 éve nem volt példa..Jól hangzik nagyon.

Bár ősszel jönnek majd a nagyon durva meccsek még...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Forma 1

Spoiler:

Az utolsó pár kör kivételével nem volt valami nagy szám,.... node Kubica és Vettel bemutatta, hogy mi az hogy autóversenyzés közbeni pozicióharc. :) Grat a dobogósoknak. A Ferrarit megint nem értem, oks, hogy Kimi hibázott, node gyerekek..... :S Ennél azért több kell majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Sajnáltam a Ferrarit egy kicsit, de Massát önmagában meg nagyon. A végefelé érdekes volt megfigyelni a tegnap említett fényviszonyokat, tisztán látható volt a képernyőn is, hogy a lemenő nap mennyire zavaró lehet. Szép futam volt remek eseményekkel :) Nem is emlékszem olyanra, hogy Safety Car alatt fejeztek volna be egy futamot. Szívem, Te nem emlékszem még a MS-féle egyeduralkodós, halál unalom versenyekre? :) Ott egy évadon belül nem történt annyi minden a pályán, mint itt egy verseny alatt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Foci VB Selejtező

Portugálok most ikszeltek a svédekkel, ami nekünk nagyon nagyon jól jött!

Szerdán ha nyerünk Málta ellen, mi fogjuk vezetni a csoportot, erre meg jó 20 éve nem volt példa..Jól hangzik nagyon.

Bár ősszel jönnek majd a nagyon durva meccsek még...

Szép volt fiúk! Régebben az ilyen meccseket bebuktuk, mostanában nyerjük. Hajrá Koeman!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

 

Sajnáltam a Ferrarit egy kicsit, de Massát önmagában meg nagyon. A végefelé érdekes volt megfigyelni a tegnap említett fényviszonyokat, tisztán látható volt a képernyőn is, hogy a lemenő nap mennyire zavaró lehet. Szép futam volt remek eseményekkel :) Nem is emlékszem olyanra, hogy Safety Car alatt fejeztek volna be egy futamot. Szívem, Te nem emlékszem még a MS-féle egyeduralkodós, halál unalom versenyekre? :) Ott egy évadon belül nem történt annyi minden a pályán, mint itt egy verseny alatt :)

 

 

 

De emlékszem, de még messze vagyunk a Prost-Senna-Mansell féle adok-kapoktól. :) Pedig nagyon mondták, hogy ilyen hátsó szárnyakkal így meg úgy fognak majd előzgetni. Hát Hamiltonon kívül nagy előzgetések nem voltak. KERS-nek pedig még ki kell forrnia érzésem szerint. No majd a kövi futamon ahol jó hosszú egyenes is lesz, ott lesz ez érdekes. :)

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na most már nem kell spoilerezni.

 

Oldie! Nem tudom mit vársz! Frankó előzések, remek adokkapok, nem várt elsőségek... szerintem nagyon jó volt ez a futam, annál inkább, mert a Ferrari hátul van, és ők ezt nem fogják annyiban hagyni, tehát egész évben harc lesz szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie! Nem tudom mit vársz! Frankó előzések, remek adokkapok, nem várt elsőségek...

Pontosan ezt. :) Per pillanat Kubica és Vettel művelt olyat, hogy felpattantam együltő helyemből.

Nézz meg youtube-on pár Prost vagy Senna videót. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Reggel is megnéztem, de délután még jobb volt. Barrichello Brawn-ja beállt homokzsáknak és egész jól viselte :) Remélem a pilóták rájönnek hogy tudnak előzni, eddig ugye nem sokszor gyakorolhatták.

 

Tessék tippeléni! Malajziában hány darab szponzora lesz a BrawnGP-nek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.