Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Ne légy ilyen vészmadár, hátha mégis ;)

 

Hát ha 23 év alatt nem bírtak kijutni semmilyen jelentős focigálára, akkor ott nagy gáz van.Tavaly volt szerencsém belenézni egy BL-meccsbe, majd kapcsolgattam és egy magyar meccs volt egy másik adón.Iszonyat volt.Sőt borzalom a nyugati meccshez képest.Nem bírtak labdát kezelni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért elégé ciki, hogy ilyen ügyekkel kelljen operálnia a Forma 1-nek. Így, idénykezdetkor.

 

http://sportgeza.hu/forma1/2009/04/02/hami...usztral_gp-rol/

Már eleve a futam előtti hét tele volt mindenféle kavarással, lehetett számítani, hogy lesz még minden, ami belefér. Ez egy ilyen év lesz. A nagyok majd kapálóznak és próbálkoznak mindennel, mert ezt-azt elcs*sztek a fejlesztéseknél. :pfff:

 

Frenkie, ez tényleg elég gázul hangzik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyben volt a legizgalmasabb és a legunalmasabb futam. :P

Kimi pedig igazi Arc maradt. :P Ha már nincs a kocsiban akkor vagy Irvine jachját napfürdőzik ( a la Monaco-i incidens) vagy a boxban szürcsöli az üdítőjét és eszi a jégkrémjét. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyben volt a legizgalmasabb és a legunalmasabb futam. :P

Kimi pedig igazi Arc maradt. :P Ha már nincs a kocsiban akkor vagy Irvine jachját napfürdőzik ( a la Monaco-i incidens) vagy a boxban szürcsöli az üdítőjét és eszi a jégkrémjét. :P

Tegyük hozzá, hogy rövid naciban. :P A többi lúzer meg kint ül a kocsijában (lásd Hamilton), vagy éppen a folytatás miatt izgul. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem kezd olyan érzésem lenni, hogy Kimit k*rvára nem érdekli, hanyadik helyen fut be, szépen leakasztja a heti juttatásait, aztán lesz ami lesz.

Igen, tavaly már tuti nem nagyon érdekelte a dolog. A csapata szépen elk*rta az idényét. Én nem is csodálkozok rajta, hogy ennyire "félvállról" veszi már az egészet. A Ferrari nem nagyon áll ki se ő mellett, se Massa mellett. Máig azt mondom pedig, hogy Kimi a legjobb versenyző a gárdából. Bár most Vettel kezd a nyomába érni. :P Valahogy a többi pilótát nem tudom elég komoly potenciális ellenfélnek tekinteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegyük hozzá, hogy rövid naciban. :P A többi lúzer meg kint ül a kocsijában (lásd Hamilton), vagy éppen a folytatás miatt izgul. :P

Az tuti, hogy nem szívroham fog végezni Kimivel. :D Főleg amikor erős izgalmi állapotban negyvenes a pulzusa. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kimi mintha feladta volna már a komoly versenyzést, holott valójában még nem is csinált végig úgy több évet, mint előtte mások. Elég hullámzó a teljesítménye, az egyetlen világbajnoki címe is épp hogy meglett, nem rajta múlt. Nálam sose tud felejthetetlen lenni, és lassan kezd múlt idővé is válni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak aztán nehogy nyafi legyen a részéről abból ha a kövi futamokon nem elsőként intik le. :P Alfonso már bizonyított, hogy mennyire nem tud veszíteni, Hamiltont meg a Forma 1 legnagyobb lúzer figurájává avanzsálta a csapata. Pedig jól indult a szekerük amikor csúcs gépet raktak a hátsójuk alá. Kimitől én még nem láttam azt, hogy pattogott volna a s*ggén amikor nem nyert pedig ritkán cseszte el a saját versenyét. De az tény, hogy Button hozzáállása eddig számomra is szimpatikus. :P Így kell ünnepelni. Az egyik leissza magát a sárga földig, a másik meg megy kamatyolni a csajával. Emberi tulajdonság, nekik semmi szégyellnivalójuk nincs. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hehe ;)

Arra lennék kíváncsi, vajon igaz-e, amit olvastam, hogy Hamilton esetleg távozna a McLarentől, vagy legalább is fontolgatja. Mondjuk hova menne?

Ha jót akar magának akkor úgy otthagyja őket, hogy csak na. Idei év hátralévő részét letudja teszt-, ill. harmadik számú pilótaként, jövőre pedig tuti helye lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.