Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Biztos szép páros lennének, de én még mindig azt tudom írni, amit eddig, Massa-Alonso párosnak örülnék. Amúgy közvetítsetek, mi volt tegnap és mi lesz, mert ma sem látom a közvetítést. Az éjszakai bulit délután kell folytatni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos szép páros lennének, de én még mindig azt tudom írni, amit eddig, Massa-Alonso párosnak örülnék. Amúgy közvetítsetek, mi volt tegnap és mi lesz, mert ma sem látom a közvetítést. Az éjszakai bulit délután kell folytatni :)

Én se nézem. Majd oldie közvetít mi meg iszunk. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se nézem. Majd oldie közvetít mi meg iszunk. :D

Sajnos én nagyon néztem volna, és 50% az esély rá, hogy a következőt is kihagyom :D

 

Noh...

A két Brawn szépen megnyerte a futamot......taktikusan, teszem hozzá. Hamilton az utolsó körben kiesett, a harmadik helyről, így Kimi megint dobogós lett :D

Szerencsére a Pannon wap hírek részletesebb volt :P

 

Hamilton :D

Én is ezt gondoltam, mikor olvastam a hírt :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szándékos balesetokozás ronda ügy, nem is kicsit, csak kár, hogy így derült ki. Valljuk meg, az ifjú Piquet valóban elég gyatrán teljesített, amiért mennie kellett a csapattól. Így is elég sokáig hagyták versenyezni. Jól nézne ki, ha minden versenyző hasonló módon szeretne visszavágni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.