Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Räikkönen ma 30 éves, ebből az alkalomból az egyik F1 - es oldalon értekeznek róla...

Az ilyen szövegeitől mindig kicsit többet gondolok róla, mint egyébként :D

 

Az RTL Klub azért tudhatott valamit, ha 22:50-re élő közvetítést ír :D

Jaja :D Sajnos nem láttam, már csak mobilon láttam a híreket éjszaka, hogy milyen időmérő volt :D

A futam sem egyszerű menetnek néz ki eddig, no meglátjuk, mi lesz.

Hajrá Barrichello :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem értem mit voltak felháborodva az a két balf*sz, meg jöttek az ostoba szabályokkal, hogy így meg úgy bocsájtkozott manőverekbe.

Versenypályán vagyunk vazze :D Még a végén előzni is tilos lesz, vagy mi?

Merem remélni, hogy jövőre autót tolnak ennek a ferdeszeműnek a feneke alá , mert most színt vitt a Forma 1-be :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Esővel még kaotikusabb lett volna az amúgy sem szimpla verseny :D

Oldie, azért létezik a sportszerűség is a világon, azért hoznak meg bizonyos szabályokat, hogy ezt a versenyzők ne hágják át így se, úgy se.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy előzés elhárítása szerintem nem sportszerűtlenség.

 

Valamelyik dokucsatornán megy az Amerikai Versenyekről egy film. A Nascarost el is csíptem, éppen Montoyát faggatták. Hát ott nem szívbajosak, bőven van festékcsere a verdákon ( aki a NFS Shifttel játszik az érti a célzást :D ), de itt a F1-ben már lassan indexelni kell, hogy merre szándékozol előzni. Kobayasi gyönyörűen védett-támadott, látszik, hogy a többiek elszoktak egy kis csiki-csukitól. J.J. Lehto ugrott be rögtön, aki még lekörőzni se hagyta magát anno :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Igen lenyűgöző ez az új pálya, bár nem mondanám azt, hogy tetszik is. A pálya még csak-csak, de ez a környezet valahogy nekem nem igazán nyerte el a tetszésem. Talántán még szoknom kell.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Fradi szurkolók" miatt félbeszakadt a meccs.

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/...rkozes-2005128/

Nyugat Európában már rég megreformálták a focit kemény szabályokkal a szurkolókkal szemben..nem igaz , 2009-ben még létezik ilyen az országban...

FTC kieső helyen, plusz súlyos büntetésre is számíthatnak...Érik megint az Nb2...

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Fradi szurkolók" miatt félbeszakadt a meccs.

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/...rkozes-2005128/

Nyugat Európában már rég megreformálták a focit kemény szabályokkal a szurkolókkal szemben..nem igaz , 2009-ben még létezik ilyen az országban...

FTC kieső helyen, plusz súlyos büntetésre is számíthatnak...Érik megint az Nb2...

Szerintem maradj az avatarnál a többit meg majd mi elintézzük. Oké-zsoké?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Fradi szurkolók" miatt félbeszakadt a meccs.

Egek, hogy erre képesek a szurkolók, ezek után megértem, hogy egyesek miért nem törődnek a magyar focival :lol: Tiszta gáz az egész, ennyit tudunk mi itthon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Fradi szurkolók" miatt félbeszakadt a meccs.

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/...rkozes-2005128/

Nyugat Európában már rég megreformálták a focit kemény szabályokkal a szurkolókkal szemben..nem igaz , 2009-ben még létezik ilyen az országban...

FTC kieső helyen, plusz súlyos büntetésre is számíthatnak...Érik megint az Nb2...

 

Nem tudom mit kell ebből akkora botrányt csinálni. Voltak, vannak, és nagyon úgy tűnik, hogy lesznek még ilyen atrocitások a világ minden táján (pl. nem is olyan rég Angliában a Wigan - West Ham meccsen). Ki kell tiltani mindenhonnan a rendbontókat, tök mindegy, hogy melyik klubbal szimpatizál! Az ilyen viselkedés nem elfogadható. Nyugodtan a klub-vezetősége is kitilthatná ezt 50-100 rendbontó embert, akik a problémákat okozzák.

A másik pedig, hogy a Fradi szerintem nem fog kiesni, nem bénák, csak nagyon nem jött ki nekik a lépés. De szerintem hamarosan jönnek az eredmények, el kezd "kapaszkodni" a tabellán....

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amint olvastam a saját faláb játékosaikat is szidták. Barnez amúgy jól mondja, mindenhol vannak ilyenek.

 

 

Forma 1: Nem nagyon jön be nekem ez az új pálya. Beton mindenhol. Az a szálloda viszont k*rva szép kivilágítva :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hehe, folyik a verseny, nem olyan veszett érdekesen, de most legalább jó történt :D Legalább is szerintem :D Kiesett.... valaki, akit nem csípek :P

 

Szép az a szálloda, az tény, de nekem ne hasonlítsák már Monacohoz, mert ég és föld a kettő.

 

Mit szóltok ahhoz, hogy majd nem lehet tankolni? No meg jön a több csapat. Szerintem jó lesz ez :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos kéne neki valami jó szemvizsgálat, ha nem látja, melyik az ő boxa :D

Jah, olyan jókat lehet szórakozni a szövegein, hogy valóban hiányzik sokszor :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.