Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Ezért is vagyok kíváncsi, mint alakul Button-Hamilton viszonya.

Igen kétségeim vannak, hogy jól kijönnek majd. Talán van rá esély, elvégre honfitársak, de Hamilton szerintem nem az a fajta, aki egy szintén remek versenyzőt jól megtűr maga mellett. De ne ez jöjjön be.

 

Donát, fel fogok majd nézni a blogra :lol: De ma nem látom az időmérőt :cry:

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát, sok dolgod szerintem nem lesz :lol:

 

Elindultak, vezettek, majd célba értek :)

 

 

Nuku nagy izgalom. Mintha GP2-öt néztem volna, legalábbis a tempót illetően.

Vettelt nagyon sajnáltam, de elvégre technikai sport, eme hiba benne van a pakliba.

"Zsigulikat" kicsit előrébb vártam, de Petrov még fog okozni remélem meglepetéseket. Kobayasi meg úgy a Sauber most nem alakított sajna.

No a többit talán majd a blogodra :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra nem számítottam, hogy ENNYIRE le vagyok maradva..... hova tűnt a Brawn GP?

Elég sok minden történt a télen :)

 

:D A befutótól eltekintve nem volt egy első osztályú futam. Az autók marha rondák ezekkel a hátsó uszonyokkal, izgalmak alig vannak, szóval nem a legszerencsésebbre sikerült az évad kezdő. Ha ennyire félnek majd a csapatok és versenyzők a gumihasználattól, akkor nagyon visszájára fognak fordulni a szabálymódosítások. Remélem, rájönnek a csapatok is, hogy inkább többször kell cserélni, mint hogy így menjenek végig egy versenyen. Vagy a gumikat készítsék el másképp. Vagy nem is tudom.

Jó volt látni Alonsot az első helyen, de azért idén azért fogok szurkolni, hogy Massa legyen a világbajnok, akár egy hajszállal, de legyen. Év végén lejár a Ferraris szerződése, és ha nem hosszabbítják meg, marha kevés lesz az esélye, hogy úgy kerüljön egy másik élmenő csapathoz, hogy világbajnok is tudjon lenni, már pedig szerintem neki ez kijárna. Nem lesz egyszerű így kettőnek is drukkolni párhuzamosan :lol:

Vettelt picit sajnálom, de hát ilyen benne van. Legalább be tudta hozni a kocsit a 4. helyen. Rosberg meg végezzen mindig a csapattársa előtt :D Jó, most piszok voltam, de hát azt nem lehet elmondani, hogy ne mondanám el szépen a véleményem :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem sem az izgalom az, ami jellemezte a futamot. Nem történt túl sok dolog, jóformán csak körbe-körbe autókáztak a pályán. Ez az átka a folytonos szabálymódosításoknak, hogy jobbat akarnak, az izgalomra törekednek, de egyre jobban elbarmolják a dolgokat. A tankolás beszüntetésében sem láttam sok logikát, de ez a gimiszabály még inkább meggátolja, hogy látványos előzéseket láthassunk. A pontozás egyedül, ami pozitívum, bár érdekes lesz látni, hogy valakinek 4 győzelem után 100 pontja lesz. :)

A Ferrari sokat fejlődött tavaly óta, bár egyáltalán nem Räikkönen "elbocsátásának" köszönhetően, ami miatt továbbra is haragszom rájuk. Alonso sokkal érettebb, mint korábban, ezért valahogy szimpatikusabb is és már Hamilton is kevésbé arrogáns, mint az elmúlt években. Jót tett nekik a téli szünet. :) Massa viszont továbbra is "durci", pedig a 2. hely nem egy gyenge helyezés, főleg úgy, hogy ez a legjobb szezonkezdete. Vettel-t sajnáltam, mert van benne potenciál, így már csak egy kis szerencse és tapasztalat hiányzik ahhoz, hogy akár VB legyen. Schumacher nem villogott túlzottan, de azért a 6. hely sem megalázó 3 év kihagyás után. Az új csapatok hamar lemorzsolódtak, úgy néz ki, hogy jórészt csak a lekörözendő autók szerepét fogják játszani. A Force India is meglepően jó volt, a többi csapat hozta a "papírformát".

Remélem megoldást találnak az izgalom fokozására, mert most valahogy alábbhagyott a lelkesedésem is, ami 9 év után nem túl biztató. :roll: :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emlékeztek amikor volt olyan szezon, hogy nem lehetett kereket cserélni? Na, azokat a gumikat kell visszahozni és akkor nem fog két erős kör alatt túlmelegedni a gumi. Ez így tényleg szánalmas, mert ezek szerint nem versenyre, hanem csupán bizonyos távra vannak kifejlesztve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emlékeztek amikor volt olyan szezon, hogy nem lehetett kereket cserélni?

No, az a másik nagy baromság volt. Így viszont tényleg biztonságosabb a verseny, senki nem húzza el maga után a fél boxutcát egy beszorult töltőcsővel (ez ki is volt?), de még a benzin sem gyullad meg a versenykocsikán (pedig ez kötelező elem, mint jégkoriban a tripla axel)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az szerintem is pozitívum, hogy ilyen baleseteket többet nem fogunk látni. De ez a gumidolog szánalmas eddig, elveszi a valódi verseny szellemét.

 

Krande, azért a tripla axelt is ki lehet hagyni vagy váltani :roll:

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, az a másik nagy baromság volt. Így viszont tényleg biztonságosabb a verseny, senki nem húzza el maga után a fél boxutcát egy beszorult töltőcsővel (ez ki is volt?), de még a benzin sem gyullad meg a versenykocsikán (pedig ez kötelező elem, mint jégkoriban a tripla axel)
Igazad van. Szerintem ki se jöjjenek a boxutcából, sőt, a kamionokból se gurítsák le őket. Üljenek be inkább egy szimulátorba. :roll:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.