Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

:D A fomra-1 -nél nincs unalmasabb "sport". Számomra nézhetetlen kategória.

Ühüm-ühüm! A rajt érdekes meg a cél. Közte semmi... (Ráadásul ha jó rajtot akarsz látni, akkor inkább motorosat, vagy bicikliset nézzel, mert ott van, hogy elesnek. :D Vagy tájfutó tömegrajtot :D )

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ühüm-ühüm! A rajt érdekes meg a cél. Közte semmi... (Ráadásul ha jó rajtot akarsz látni, akkor inkább motorosat, vagy bicikliset nézzel, mert ott van, hogy elesnek. :D Vagy tájfutó tömegrajtot :D )
Főleg azt nem értem, hogy aki kimegy rá és beül az egyik karéjba az mit élvez? :D De nyilván azért nem vagyok ott, mert nem értem, ők meg azért, mert élvezik. :D Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha az a jó, hogy roncsderbi szerű, akkor miért nem roncsderbit néztek? :D De tényleg.

Nem az a jó benne, hogy kicsit olyan volt az eleje :D Ez csak egy jelző volt :D Jó a futam, mert nem nyúlik ez a mezőny, ott loholnak egymás kerekében, stb. :D Szóval jó és kész, bár nem biztos, hogy mindenki ezt mondja majd a mai futamról. Nekem tetszik :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pont rosszkor mondjátok, most nagyon izgalmas az F1.

 

Ody: Én sem emlékszem olyan hű de nagy taktikázásokra 4 évvel ezelőttről.

 

Frenkie: Beckham pedig az edzői stáb tagjaként van ott, mert az egész ország szívügye, hogy jelen legyen a tornán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Főleg azt nem értem, hogy aki kimegy rá és beül az egyik karéjba az mit élvez?
Sokat nem, az biztos. Már 3x voltam kint. Egyedül a csütörtöki box utca látogatás a jó, de azt bármilyen jeggyel meg lehet nézni. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyomi angolok. Elszurtak a tippemet.

Holnap jönnek az örök kedvenceim: hollandok.

 

Hollandia-Dania 2-0

Japan-Kamerun 1-2

Olaszo.-Paraguay 1-0

 

Bocs az ekezetert, nemet billentyüzet. :D

 

Sracok, mi van itt Potzdamban! Pont melletünk nem sokkal szurkoloi nagykivetitös sörsatoros tömeg. Ha nyernek a nemetek nem alszunk, ha nem akkor sem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.