Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Donát engem le is húzhatsz azt hiszem a listáról. Így egy hét kihagyás után már fölösleges. :D

Már én sem tippeltem napok óta, nem is követem az eredményeket sem, ide nem kerül fel semmiféle pár soros összefoglaló, máshova most meg lusta vagyok felmenni csak ezért. Valahogy elveszett az érdeklődés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bejött a tippem :D:D

Az Új-Zélandiak azt csinálták amit kell: gyorsan vezetést szerezni és kivédekezni a meccset. :D

Szégyen hogy az(ok a mocskos) olaszok csak egy ilyen alibi 11-esből tudtak csak egyenlíteni.

Az a szégyen, hogy ilyen alibi futballal lehet pontot szerezni. Ez az olaszokra nézve tragédia... komolyan mondom, ha a magyar csapat kint lenne a VB-n simán benne lennénk a nyolcban.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az európai csapatoknál egy apróságra fel hívnám a figyelmet: lehet, hogy nincs kint meleg, viszont sok esetben magasan a tengerszint felett játszanak, amihez nehéz hozzászokni az európai csapatoknak. Ez komoly előnyt jelenthet a dél-amerikai gárdák számára.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj szegények, még mindjárt sajnálni kezdem őket :D

 

Annak idején az Inter csapatát "vascsizmában" futtatták a tengerparton. A pályán ezek után repültek.

Most a legtöbbjük azzal van elfoglalva, hogy hogy áll a sérójuk. Pfff......

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.