Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Egy tippet én is megkockáztatok az esti meccsre :lol:

 

Brazilia-Horvátország: 2:1

Bemásolom ide amit egy másik oldal topicjába írtam a mai Brazíl-Horvát meccsről.

 

Hááááát.....

Nem volt egy kimondott "nagy" meccs, de a horvátokban nagyon benne volt a gól, szépen jöttek fel főleg a bal szélen:-) A brazilok igen változatos képet mutattak.....Nekem valahogy ők olyanok a fociban mint a kosárlabdában a Harlem Globetrotters. Bemutatójátékra elégé érdekesek de 90 percben már olykor fanyar képpel nézzem őket. Teccik amit csinálnak, de amikor hibáznak az jóval feltünőbb mintha nem kiálltották volna ki őket elsőrendű csapatnak. Bocs ha kissé zavaros vagyok....elégé késő is van már, de nekem nagyon "vegyesfelvágott" az egész mérkőzésükre jellemző játékuk.:)

A Horvátok simán elvihették volna a meccset ha az útcsó két helyzetüket értékesítik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nagy hiba volt Klasnicot levinni, egy lövése volt ha jól céloz gól.

Prso sokkal gyengébb (jobban mondva veszélytelenebb) volt, ugyan nem ziccereket rontott, de ígéretes szitukból sokkal jobban kijöhettek volna, ha Klasnic van a helyén a 2. félidőben. Carlos eladott passzánál, hová passzolt?!

Ha azt jól beteszi üresbe óriási ziccer.

Brazilok 4. percig játszottak jól, illetve ahogy az ember elvárja tőlük, és a hírnevüktől, meg körülöttük csapott sztárolásból.

Megfogható ez a brazil csapat.

 

A befutó horvát szurkolóért nem kap piros pontot az eb pályázatunk. Ilyesmik ilyenkor már szinte duplán számítanak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt nem hiszem el! Jobbak voltak a horvátok. Legalább 3 lövésük 100%-os gólhelyzetben ment középre. Azt viszont el kell ismerni, hogy Kaká gólja igen szép volt.

 

Mai tippek:

Ukrajna-Spanyolország 3-2 (elég bátor? :lol: )

Tunézia-Szaúd-Arábia 2-1 (a nap meccse :) )

Németország-Lengyelország 2-2

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első vágyálom (spanyolok hajrá!, de kap esélyt az ellenfél is), a második szimpla tipp, a harmadikon meg filóztam. A németek otthon vannak, múlt héten már villantak egyszer, a lengyeleknek meg nagyon kellene a győzelem, ezért ők biztos menni fognak rendesen. Ezért számítanék ilyesmi eredményre, bár attól, hogy így filózgatok, lehet olyan eredmény is, hogy csak lesni fogunk :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No. Az Ukránok kb. úgy kezdték ezt a VB-t, mint anno 1986-ban. :)

Pont ezt akartam mondani.

Illetve itthon ezt is beszéltük.

Nehézkesek, erőtlenek. Lehet ők is túledzettek? :lol:

Bár a mai világban, ez elképzelhetetlen.

Egy különbség azért van, ők ettől függetlenül tovább fognak jutni, mi nekünk esélyünk sem volt, pedig ha kettővel kevesebb gólt kapunk mi játszunk az angolokkal az uruguayiak helyett.

 

Spanyolok az ukránok gyengeségét leszámítva is nagyon jók voltak. Nem vártam, hogy ilyen szépen fognak játszani, hogy eredményesek is az külön öröm.

Középpálya nagyon jól tartja a labdát, látványosan támadnak és a Puyol vezette betonvédelem.

Amit Puyol az utolsó gól előtt művelt :D , végigviszi, leadja és gólpasszt fejel Torresnek.

 

Spanyolok nálam esélyessé léptek elő. Mivel a g csoport továbbjutoján keresztül juthatnak a nyolc közé, én megelőlegezem nekik, ott meg bárkit kaphatnak(olasz, cseh, brazil). Negyeddöntőben, már bármi lehet.

 

Majdnem vége az első körnek nekem a csehek, a spanyolok, és a ausztrálok tetszettek nagyon játékban, de persze a szép játék nem jelenti azt, hogy sokáig mennek, vagy nyernek. De ha a foci pontozásos sportág lenne, nálam ők állnának jelenleg a dobgón.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spanyolok nálam esélyessé léptek elő.

Már lentebb jeleztem, hogy ők a szívem csücskei :)

Viszont én tisztára idióta vagyok. Ma délelőtt sajnálkoztam azon, hogy nem látom ezt a mérkőzést (túl korán volt), és abban a téveszmében éltem, hogy a Sport klubon lesz. Erre most látom az újságban, hogy az Rtl-en volt. A második félidőt még láthattam volna :lol:

Azért jó hír, hogy szépen játszottak :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is lemaradtam, bocsi srácok, de nem tudtam feljönni :lol:

 

Állás, és műsor ma kimaradt, majd este összegzek.

 

Addig is tippek ( amúgy is 2-2-t tippeltem volna az ukrán meccsre...)

 

Tunézia - Szaúd-Arábia: 2-0

 

Németország - Lengyelország: 1-2

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Tunézia - szaudi meccs vége nem volt semmi. :o Legalább az ikszet eltaláltam. :D

 

Állat nagy hajtás van a német- lengyel meccsen!! :):D Mit csináltál Podolski... :lol:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! Mindig kérdezik, hogy miért a németeknek drukkolok! HÁT EZÉRT! Így csak ők tudnak küzdeni, és ráadásul nekik az egy pont is jó lenne de nem! Ők megszakadnak a győzelemért. :lol::):D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Celtic, ahol most van, eléggé ismert :lol:

 

Az állás:

 

1. - 17 pont

 

Bomarr

 

2. - 14 pont

 

Ody, Lokatelli

4. - 12 pont

 

MissKarrde,

 

5. - 9 pont

 

Donát

 

6. - 6 pont

 

Lada

 

7. - 1 pont

 

Oldfighter

 

Mai menü:

 

15:00, Hamburg, Ecuador - Costa Rica:

 

W. Hill oddsok: Ecuador: 1,90 Döntetlen: 3,10 Costa Rica: 3,60

 

18:00, Nüremberg, Anglia - Trinidad&Tobago

 

W. Hill oddsok: Anglia: 1,14 Döntetlen: 5,50 Trinidad: 15,00

 

21:00, Berlin, Svédország - Paraguay

 

W. Hill oddsok: Svédország: 1,90 Döntetlen: 3,10 Paraguay: 3,60

 

Na és akkor!

 

Mai tipp:

 

Ecuador - Costa Rica: 1-1

 

Anglia - Trinidad: 2-0

 

Svédország - Paraguay: 2-1

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Tunézia - szaudi meccs vége nem volt semmi. :D Legalább az ikszet eltaláltam. :lol:

Azt én is, csak a gólok számát nem :) A német meccsnél meg a gólkülönbség tippem jött be, a gólok száma már megint nem. De sebaj, ahhoz képest, hogy nem igazán értek ehhez :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volt alkalmam végignézni a tegnap esti meccset és le a kalappal a lengyel kapus előtt. Igazság szerint a döntetlen simán megérdemelt lett volna mindkét részről. Nade a németek ezt másképp gondolták :lol:

Mindenesetre jó kis meccs volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.