Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

A végeredmény:

1. - 62 pont

 

Bomarr

 

2. - 56 pont

 

Ody

3. - 51 pont

 

lokatelli

 

4. ? 48 pont

 

Donát

 

5. - 41 pont

 

MissKarrde

6. - 38 pont

Lada

7. - 35 pont

 

Kudarmubat

 

8. - 3 pont

Oldfighter

 

Nap legjobbjai: Az utolsó fordulóban mindenki 0 pontot szerzett :peace:

 

Donát.

Szerkesztve: - Csabai Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak tetlegességért jár lap bunkóságért nem.

Hát az eset óta elment a kedvem a pizzától meg az olasz fagyitól, mert folyton M jut eszembe...:peace:

A hidegvérű szándékos szemétkedés mindenesetre a pályán kívűl, a törvény előtt és emberileg is nagyobb bűn...amúgy meg M pont ezt akarta elérni és ha nagy lett volna az a fejelés nem maradt volna pályán. (OFF amikor kis koromban választanom kellett a verés vagy a szabadságom korlátozása közül a verést választottam), szóval Zidane lehet, hogy ész nélkül cselekedett, de végül is saját magát büntette ezzel, M meg röhög a markába, na ettől hányok :peace: meg attól hogy óvodás módjára védekezik.

Mivel Z így reagált, ügy lett belőle és azt kívánom bár M-et eltiltnák örökre...

Az is furcsa hogy hogy lehet, hogy franciák több sárgát kaptak, mert ha láttam hogy szabálytalankodnak mindig pipa lettem rájuk, de nekem úgy tűnt az olaszok sokkal brutálisabbak voltak, leszámítva Z megmozdulásást...

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És mit kapok az első helyért? :P:?

Egyébként örülök neki, bár abszolut a kezdők szerencséje volt ez: focit sose nézek, csak VB-kor :? Visszavágó négy év múlva :?

Gratulálok én is a győztesnek! :?:D

 

Állunk elébe, mármint a visszavágás elé, de nem feltétlen kell 4 évet várni. Elég lenne 2-t az EB-ig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak tetlegességért jár lap bunkóságért nem.

Biztos emlékszel lokatelli, amikor Tottit kiállították köpködésért... Na, ott senkit nem érdekelt, hogy mivel piszkálta fel ennyire Poulsen. Nem volt felhajtás.

 

Szóval nem szép, amit Materazzi tett, de egyrészt ez ma már a futball velejárója, másrészt, ha nem a szent és sérthetetlen Zidane-ról lenne szól, akkor senkit sem érdekelne, hogy mit mondott Materazzi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dózsa - Vaduz 0-4

 

Hihetetlen! Ezért jó, hogy nem az Újpest lett a bajnok.

Nagyon jó, hogy a Loki lett a bajnok.

Éreztem, hogy a dózsa nem képes felvenni külföldi csapatokkal a versenyt. De arra nem gondoltam, hogy egy ilyen nulla hírű csapat, aki még sosem nyert idegenben nemzetközi kupa meccset lemossa.

Bár ahogy játszott a Vaduz, még a DVSC is megszenvedett volna vele, egész jól tették vették a lasztit, de a Lokinak nem ilyen amatőr a védelme. Az látszott ezeken hogy nem esik áll tőlük távol a labdalevétel és indítás, amit Tóth Norbitól nagyon messze van.

 

Berci egyből le is mondott :? "Körülbelül egy hete dolgozom a csapattal, de erre semmi nem utalt. A közönséget maximálisan megértem, tudom a kötelességem, így bejelentettem a tulajdonos úrnak, annyira nem érzem a bizalom jelét, hogy nem kívánok Újpesten tovább dolgozni. Ilyet én még nem éltem meg, hogy a szurkolók így nyilvánuljanak meg rólam, ilyen légkörben nem lehet alkotni."

 

Nem "szakkomentálni" kellett volna nagy lovéért az ertéelnek, hanem megismerni a csapatot... könnyebb volt a légkondis stúdióban elemezni, miközben a csapata Barcson 1-1-et játszik.

 

Fehérvár 1-0-ra nyert csak.

Ha eltalálnak a visszavágó helyszínére kemény csata lesz.

 

Egyébként felfogni nem tudom miért nem képesek mind két meccset élőben adni valamelyik adón, hisz októberben már sehol nem leszünk valszeg, bár rám cáfolnának. Amíg ez a néhány csapatunk versenyben van miért nem képesek közvetíteni minden percüket?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos emlékszel lokatelli, amikor Tottit kiállították köpködésért... Na, ott senkit nem érdekelt, hogy mivel piszkálta fel ennyire Poulsen. Nem volt felhajtás.

 

Szóval nem szép, amit Materazzi tett, de egyrészt ez ma már a futball velejárója, másrészt, ha nem a szent és sérthetetlen Zidane-ról lenne szól, akkor senkit sem érdekelne, hogy mit mondott Materazzi.

Egyetértek.

2 éve Totti volt a bűnbak. Ráadásul utólag eltiltva dán tv felvételről!

Dánok azt mondták, csak azért mutatták, mert a felvételt, hogy a gyerekek ne tudják ezt eltanulni. Ha nem mutatják meg senki nem tud róla, nincs mit eltanulnia a gyerekeknek, jól felfújták, így még aki nem akart is tudott róla.

 

Maldini azt mondta Poulsenről, amikor találkoztak a Schalke-vel, hogy már érti Totti miért köpte le. Ráadásul akkor ő el sem találta csak felé köpött, legalábbis a dán nem törölközött...

 

Jó persze aki köpködik tiltsuk el, de nem egyenlő a mérce.

Lazio-Chelsea Meccsen Mihajlovic leköpte Mutu-t eltiltották kb 9 meccsre, ez oké.

De a Barcában Eto'o egyszer szembe köpte a védőjét, aki egyébként szabályosan, de keményen szerelgette egész meccsen. Mindezt a partjelzőtől 3 méterre. Eto'o sárgát sem kapott, pedig azt látta mindenki(partjelző, tv, még a labda is nála volt), nem úgy, mint Totti-t.

És hány és hány ilyen eset van, Mészőly azt mondta, egyszer (talán pont az eto'o-s eset után) ha mindig kiállították volna aki őt leköpi a fél szezont emberelőnyben játszhatták volna.

 

 

Mindentől függetlenül azt mondom, hogy a játékvezetésnek kell fejlődnie, a játék sebességéhez. Vagyis fiatal profi bírokat alkalmazni, nem 30as már negyvenhez közeledő vagy azt túlhaladó palikat futtatni, és mindenek előtt a technikát minden szempontból használni a élmezőnynél, akár videobíró, akár számítógépes jegyzőkönyv vezetés(mert ugye a német közvetítés számítógépe elkönyvelte második sárgáját Simunicnak.).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek.

2 éve Totti volt a bűnbak. Ráadásul utólag eltiltva dán tv felvételről!

Dánok azt mondták, csak azért mutatták, mert a felvételt, hogy a gyerekek ne tudják ezt eltanulni. Ha nem mutatják meg senki nem tud róla, nincs mit eltanulnia a gyerekeknek, jól felfújták, így még aki nem akart is tudott róla.

 

Maldini azt mondta Poulsenről, amikor találkoztak a Schalke-vel, hogy már érti Totti miért köpte le. Ráadásul akkor ő el sem találta csak felé köpött, legalábbis a dán nem törölközött...

 

Mindentől függetlenül azt mondom, hogy a játékvezetésnek kell fejlődnie, a játék sebességéhez. Vagyis fiatal profi bírokat alkalmazni, nem 30as már negyvenhez közeledő vagy azt túlhaladó palikat futtatni, és mindenek előtt a technikát minden szempontból használni a élmezőnynél, akár videobíró, akár számítógépes jegyzőkönyv vezetés(mert ugye a német közvetítés számítógépe elkönyvelte második sárgáját Simunicnak.).

Az is kissé fárasztó, hogy az olasz futballba mindenki belerúg újabban, aki csak teheti. Bundabotrány az egy dolog, de mindennek van határa. És az, hogy még a VB győzelembe is belekötnek egyesek, már vicc kategória. Tetszik az olasz futball vagy nem, el kellene fogadni a "közvéleménynek", hogy ott van a csúcson a többiek mellett, és nem a korrupció miatt.

 

Azzal nagyon egyetértek, hogy a technikát be kell vezetni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van. Viszont az Újpest nagyon lejáratta az országunkat, ami a 2012-es EB pályázat miatt nem túl szerencsés dolog...

 

Donát

Valami nem volt rendben ezzel a meccsel. Eddig se szerettem a Dózsát, de ezek után meg aztán pláne nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért arról is illik megemlékezni, hogy a Videoton 1-0 -ra nyert.

Persze, megérdemel egy :? -t a Vidi, de van egy olyan érzésem, hogy nem biztos, hogy elég lesz a kazahi kecskelegelőn. Ha egyáltalán el találnak oda. :?

 

Szerintem az edző buktatás kizárt.

Azért a játékosok is tisztában vannak, ha eljutnak egy értelmes szakaszához az Uefa kupának, akkor nagy nyugati csapat ellen is játszhatnak akár, és Le is igatzolhatja valaki.

Bicskeit szerintem azért utálja még mindig a közönség, és ez nem csak Újpesten, hanem akárhol Magyarországon, mert mindenki emlékszik még arra a hintára amit Sebők és Mátyus kapott Grúziában. Nehéz elfelejteni.

De igazából akkor sem a vereség miatt csalódtam én személy szerint Bicskeiben, hanem az utánna lévő nyilatkozatokban, hogy jól voltunk, semmi önkritika, semmi szar volt a csapat.

 

Szerintem a vereség okai, nulla felkészülés. Berci az rtl légkondis stúdiójában ült érvényes Dózsa edzői szerződéssel, miközben a csapata 1-1-et szenvedett azt hiszem Barcson.

Fizikai állapotuk még a szokásosnál is gyengébb volt, ráadásul nagy mellénnyel mentek, hogy itt lehet akármi, akkor is ők jutnak tovább. Már a következő körben érezték magukat.

 

Lebecsülték az ellenfelet, pedig nem voltak rosszak.

Edzőbuktatást kizártnak tartom, a magyar focista lusta, de nem hülye. Ha tudtak volna nyernek. Még a magyar focistáknak is álma a nemz. kupaszereplés, akármeddig is jussanak el, akérki ellen játszanak. Legalábbis szeretném ezt hinni.

Szerkesztve: - lokatelli
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.