Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Amúgy a görögök leverték a norvégokat 1-0-ra... pedig ez a görög csapat aztán nem egy acélos gárda (én legalábbis nem tudok velük szimpatizálni, illetve a VB óta nem érzem, hogy lenne "erejük" [A mieinket és épphogy megverték 2-1-re a 90. percben rúgott góllal])...

 

Közben látom, Nute már említett. Sorry, ezzel csak azt akartam kiemelni, hogy simán verhetőek lettek volna a norvégok ;)

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

máig az az elméletem, hogy Görögország csak a szerencsének köszönheti, hogy 2004-ben Európa-bajnok lett.

A cseheknek és a portugáloknak is csak egy gólt lőtt az utolsó percekben...

Amúgy a norvégok nem alakítottak ki maguktól helyzetet, hanem szinte mi rúgtuk a gólokat. ;)

nagyon görcsösen játszottunk, legalább a Törökország elleni meccs egy fokkal jobb volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A cseheknek és a portugáloknak is csak egy gólt lőtt az utolsó percekben...

Eb döntőben az 57. percben szerezték meg a vezetést. ;)

 

Szerintem a görögök nem jobbak, nem rosszabbak, mint akkoriban. Csak akkor jó formában feldobottan tudtak játszani, az esélytelenek nyugalmával. Azóta pedig az esélyesség terhével kell játszaniuk, annyira meg nem "nagy" játékosok, hogy ezt elbírják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ennyire nem bántom a görögöket, mert imádom, az ilyen övékhez hasonló tündérmeséket, mint amilyen az EB-jük volt. Dánokéhoz hasonló sztori.

Nagyon tetszett az eb-n hogy megismétlődött a nyitómeccs, keretbe zárták a tornát.

Szeitaridisz azóta az egyik kedvenc jobbhátvédem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jah :)

 

 

Donát

Ebben az a legszomorúbb, hogy nem érzek semmit. Már végérvényesen kihalt belőlem minden....vagyis egy kis örömet azért érzek, mert talán Bozsik megbukik így. :P Sajnos még ez a gyenge magyar válogatott is túl nagy falat volt neki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem tetszett a meccs, :) és én is hasonlókat éreztem mint Ody.

Máltát minden körülmények között gólokkal kell verni még idegenben is!

Most örülhetünk, hogy ennyivel megúsztuk, ha néggyel kikapunk egy szót sem szólhatunk.

Igazából ez a Málta sokkal jobban játszott, mint az angolok ellenünk májusban. :P

 

Kész röhej, hogy ilyen neveket kell "megtanulnunk", hogy Nedzsipi (Rabotnicski), Schembri vagy Mifsud.

 

Amit műveltek a kemény légiós védelmünkkel (Dárdai, Juhász) a bal sarokban, az Grúziát idézte.

 

Az is érdekes, hogy A csatársorunk az elmúlt egy évben összesen nem játszott 10 meccset. Ennyi erővel valamelyik magyar bajnoki menő is kiküldhette volna a pályára.

Czvitkovics azért mutatott valamit, ismét egy kritika, hogy csak most próbálja ki, ember és eredmény hátrányban Máltán, neki semmi összeszokottsága nem lehet a többiekkel fordításra pedig esélytelen csere. Bozsik második újonca.

Remélem az utolsó volt!

Bozsik takarodj!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MTK most kezd nagy csapattá érni.

Megverték az idén teljesen kiégettnek tűnő Debrecent. Bár a színvonal nagyon alacsony volt, de 1 11-essel győztek.

Tavaly pont az ilyen eredmények hiányoztak belőlük, hogy előrébb végezzenek.

Igazából a remény hal meg utoljára, és most bennük van a reményünk. Remélem inkább ők nyerik a bajnokságot, mint a vén már leszerepelt csatalovakból álló zte, vagy a kiégett DVSC, az új edzővel egyáltalán nem tapasztalható látványos javulás/romlás.

Többi üldözőből még nem látszik, hogy ki szólhat itt még bele a dolgokba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az hagyján, hogy a garami szimpatikus, de ő legalább ért hozzá, akár hol volt, voltak azonnali eredményei.

Igen. Emlékezzünk csak, amikor szöv. kap. volt. A görögökkel nyomtuk, és az első negyedóra végén 3-0 -ra vezettünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most Supka megmutathatja, hogy tényleg jó edző-e, vagy csak a legjobb kerettel rendelkező Debrecentől senki nem tudta elvenni azokat a győzelmeket.

Most rúgták ki Dolcettit mikor két győzelme volt az utolsó 2 meccsén.

Drukkolok a Honvédnak mióta odament ez a "Hemingvéj", van pénze lelkes is, focihoz nem sokat ért, de értelmesen gondolkodik. Nem hiába lett minden üzlete eddig nyereséges. Azt mondta akár 10 évig is hajlandó maradni, és várja, hogy egyszer csak nyereséget termeljen a honvéd.

Remélem Supka jó edző.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen. Emlékezzünk csak, amikor szöv. kap. volt. A görögökkel nyomtuk, és az első negyedóra végén 3-0 -ra vezettünk.

Ez mikor volt? Én erre nem emlékszem (mármint amikor Garami volt a szövetségi kapitány). Mikor váltották le?

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szivesen kitotyogtam volna :)

 

Donát

Akkoriban én is, pedig már leszállóágba kerültünk. Mindig egy havernál néztük a válogatott meccseket a faterjával. Igazi rituálé volt. Akkoriban voltak nyílék a csúcson. Régi szép idők...akkor lettem fradista is érdekes mód, pedig a kiesés ellen küzdöttek Ebedliék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Asszem a nyolcvanas évek végén volt...89-90 táján. Nem sokáig volt kapitány, kb. egy évig.

Korábban volt, 87-ben.

Garami csak néhány meccsre volt kapitány ha jól emlékszem.

Megnéztem, csak 5 meccse volt a válogatottal.

Abba az időben 2 év alatt 5 kapitányunk volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap elfelejtettem beírni:

Sportban a Chelsea-Barcelona felvezetésénél, ajánlgatja a Képes Sportot ilyen címmel:

Csillagok Háborúja, 3. rész.

Nem is olyan régen egy nem is olyan messzi bolygón, amelyet úgy hívnak, hogy Föld, a planéta legnépszerűbb, labdarúgásnak nevezett játékában kétszer vagy inkább négyszer összecsapott már két gigász, José "Darth Vader" Mutinho és Frank "Obi-Wan Kenobi" Rijkaard alakulata.

 

 

Hát legalább a megszemélyesítés a belső tulajdonságokban passzol.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olvastam a neten. Mintha a váltóval történt volna valami a Ferrariban.

 

Még van egy hangyányi remény, mert Alonso még mindig kieshet, és 10.helyről nem a világ 8.csodája nyerni :yeah:

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.