Ugrás a kommentre

HD formátum és a házimozirendszerek


lipi

Le kell-e váltani a jelenlegi Dvd formátumot?  

50 felhasználó szavazott

  1. 1. Le kell-e váltani a jelenlegi Dvd formátumot?

    • igen
      15
    • nem
      23
    • nem tudom eldönteni
      10


Ajánlott hozzászólás

Igen, és gyönyörű kiadvány. Már azért megérte megvenni, hogy felrakhassam a polcra. :D

A kibővített? De egyben sajnállak is. tudom milyen az, amikor az embernek ott van valami nagyon jó a kezében, de nem élvezheti.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, és gyönyörű kiadvány. Már azért megérte megvenni, hogy felrakhassam a polcra. :D

Gratulálok kolmilan. :)

 

Én még vacilálok, hogy 2016 körül vegyem e meg immár mindhárom rész brutál extra változatát díszdobozban, és természetesen 3D-s Ultra HD felbontásban :yes: :yes: :D

Mivel ugye 2014-2015-ben jön a két befejező rész :)

Számítok arra, hogy akkor tehát 6 év múlva Cameron meglepi a rajongókkal egy díszdobozzal benne most már a kész trilógiával.

Benne extraként Jake Sully nigériai és egyéb harci bevetései animációs film formájában amolyan prequel sztoriként :D

Pluszba az új generációs konzolokra kiadott 3D-s Avatar FPS és RPG játékok sohasem látott játékmenettel és grafikával , Kinect Xbox 460-as Reloaded Ultra Move kiegészítő felszereléssel :yes: :yes:

Valamint Cameron és társ szerzőjével megírt Prequel, Mozis könyv változatok, Avatar 1000 oldalas tudományos enciklopédia sok szép színes ábrával... :yes:

ISTENEM, de szép is lesz 2016 vége fele...Én erre gyúrok most már tudjátok!!! :lol::D :D :yes:

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ISTENEM, de szép is lesz 2016 vége fele...Én erre gyúrok most már tudjátok!!! :lol::D :D :yes:

Na neked se lesz meg sose ez a film. :lol: Vagy mint most, diszkontból. :P Emlékszem még nem is olyan régen a kibővített extra izére vártál. Most már ez sem kell, hanem majd 2125 -ben kijövő extra izé, na az lesz a zsír. :D De majd 2125 -ben meg a 2546 -ban megjelenő, még tutibb extra zsír, élőben is eljátszható Avatarra fogsz várni. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amennyire szárnyal a magyar ember jóléte, őrülhetünk ha majd 2016-ban kirándulást tehetünk egy sor kirakat előtt, ahol megcsodálhatjuk a készülékeket, melyek természetesen a még akkor is jelen lévő gazdasági válság következményeként, csupán kikapcsolt állapotban lesznek kiállítva :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amennyire szárnyal a magyar ember jóléte, őrülhetünk ha majd 2016-ban kirándulást tehetünk egy sor kirakat előtt, ahol megcsodálhatjuk a készülékeket, melyek természetesen a még akkor is jelen lévő gazdasági válság következményeként, csupán kikapcsolt állapotban lesznek kiállítva :D

Ugyan már. Ilyen sose lesz. Gazdagok mindig voltak és lesznek.

 

"Ne szólj hozzám, csótány" :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg szerintem 2016-ra egy 3Ds tévé ára már 90 ezer forint is lesz egy Tescoba kb. 6 év az sok idő.

Hat éve egy Hd readys tv volt 200-300 között, most meg 90 körül szintén ;)

2021 -ben még olcsóbb lesz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na igen, de akkorra már kijön az új technológia és már nem veszitek meg a TV-t, hanem majd azt várjátok, hogy annak menjen le az ára és ez így tovább. :)

Ezért csinálják szerintem rosszul az elektronikai fejlesztők ezt a mértéktelen fejlesztést...

A magnós kazetta 30 évig uralkodott, a videó magnó meg jó 20 évig...

Nem kéne ennyire rohanó tempóval fejleszteni :para::P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezért csinálják szerintem rosszul az elektronikai fejlesztők ezt a mértéktelen fejlesztést...

A magnós kazetta 30 évig uralkodott, a videó magnó meg jó 20 évig...

Nem kéne ennyire rohanó tempóval fejleszteni :para::P

Épp ugyanerre a konklúzióra gondoltam. Manapság legyártanak egy bizonyos szériaszámot és annyi. Igazán nem is tud lemenni az ár odáig, amit a mezei tv néző ki is fizetne egy készülékért. Az új típusszámokat mindig úgy adják el, melyben az ilyen-olyan technikai újdonságért felárat kérnek el. Több százezer forintot azért egy tv se ér meg.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OMG! A mai nap élesben teszteltem a TV-t, összekötve a számítógéppel és hát.... feledhetetlen nap volt.

Eddig azt hittem, hogy 720p és 1080p között nem is olyan nagy a különbség. Hát egy 21"-os monitoron nem volt. De 37"-nál már ehem-ehem :lol:

 

A teszt alanya a TCW mozifilm volt először. Betettem a DVD-t, aztán 720p-ben, majd 1080p-ben :o Érezhetően más volt :D

A csúcs pedig a TOR videók voltak. Már monitoron is nagyon bejövős volt, de ekkorában :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen :D De ezt a TV-t nem fogom olyan 10-15 évig lecserélni, az már biztos :D

Ne mondj ilyet. A matekosok rohadt sokat kereshetnek, 6 év múlva már simán kicsengetsz egy új 3Ds tévére valót. Plusz lehet akkor már saját házadat rendezed be vele :);)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A matekosok rohadt sokat kereshetnek, 6 év múlva már simán kicsengetsz egy új 3Ds tévére valót.

OFF

:lol: :lol: el kell keserítenelek, nem igazán keresnek sokat. Legalábbis ott ahol most vagyok (és nyártól majd leszek főállásban) nem sokat, ahhoz képest, milyen munkát is végünk :lol:

 

ON

3D tévét meg főleg nem veszek, hisz bajok vannak a térlátásommal :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratulálok Phobos a tv-hez.

 

Én most jelenleg a full hd-s 3d-s tv-knek várom hogy lemenjen az ára,de azokét melyhez nem kell szemüveg, bármely szögből ugyanúgy élvezhető a 3d és természetesen a sima 2D-s blue-ray is gyönyörű legyen, na és a dvd se legyen csúnya a tv-adások pedig tűélesek legyenek. Legyen benne az összes digitális adáshoz a dekóder. Csupán ennyi. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratulálok Phobos a tv-hez.

 

Én most jelenleg a full hd-s 3d-s tv-knek várom hogy lemenjen az ára,de azokét melyhez nem kell szemüveg, bármely szögből ugyanúgy élvezhető a 3d és természetesen a sima 2D-s blue-ray is gyönyörű legyen, na és a dvd se legyen csúnya a tv-adások pedig tűélesek legyenek. Legyen benne az összes digitális adáshoz a dekóder. Csupán ennyi. :D

 

Jelenleg én is ezt a tévét várom :) Utána jöhet az Avatar díszdobozban meg a többi film :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.