Ugrás a kommentre
barnez

Robot Chicken Star Wars Special I-II-III

Ajánlott hozzászólás

2. részhez készül(t) a felirat, valószínűleg, holnapra, már kiadjuk a végleges verziót...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:
2. részhez készül(t) a felirat, valószínűleg, holnapra, már kiadjuk a végleges verziót...

Oks, hogy második rész, de ahonnét ezeket szedem ott van belőle három változat is, más-más mérettel. Azért kérdezem, hogy te/ti mihez időzítitek. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Spoiler:

Csak nem sértek meg senkit, ha elmondom, hogy ehhez időzítettem: Robot Chicken Star Wars Episode II PDTV XviD-aAF....

Szerk: Beraktam spoiler gomb mögé ( Oldie)

Szerkesztve: - Oldfighter

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Spoiler:

Csak nem sértek meg senkit, ha elmondom, hogy ehhez időzítettem: Robot Chicken Star Wars Episode II PDTV XviD-aAF....

Engem leköteleztél. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Na, örömmel jelentem be, hogy a felirat 100%osan készen van! Nem is húzom az időt, itt van: RobotChickenSW2_felirat

Szeretnék köszönetet mondani kudarmubatnak, aki sokat segített a feliratban!

Továbbá, azért linkelem, mert csak így tudtam feltenni, szóljatok, h kell csatolni fájlt... :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Nagyon szívesen.

Sajnos, még mindig nem tudok fájlt, csatolni, sebaj, akkor a lenti linkről töltsétek! :)

Szerkesztve: - barnez

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Nagyon szívesen.

Sajnos, még mindig nem tudok fájlt, csatolni, sebaj, akkor a lenti linkről töltsétek! :)

Pedig egyszerű. A feltöltés gombot használd!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
No megnéztem és hatalmas volt. :) Ennyire beteg poénokat! :D Jó volt, még több ilyet!

Hát reméljük lesz még ilyen. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

No most akkor jó lenne, ha nekem meg valaki elregélné, ahogy lehet, hogy az elsőt hogy s mint találom meg, mert eddig még csak második részem van :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
No most akkor jó lenne, ha nekem meg valaki elregélné, ahogy lehet, hogy az elsőt hogy s mint találom meg, mert eddig még csak második részem van :)

Spoiler:

Karrde mininova.org-ion szinte minden fent van, többek között ennek az első része is.

Ha vmit le szeretnél tölteni, akkor ott nézd meg sztem először.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Nah, akkor felirat téma: Sikerült csatolnom, így mostmár könnyebben elérhető! Remélem, lesz ebből 3. rész is, mert engem megnyertek ezekkel a poénokkal. Kitudja, talán elkezdem nézni az alapsorozatot!

aaf_robot.chicken.swe2.zip

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Ma megnézem mindkettőt, hatalmasak :)

Az Uralkodó majdnem minden megjelenése remek volt, a telefonos volt a legjobb. Nagyon bejött még néhány Vaderes, Luke-os, Leiás rész is, a reklámok viszont egy kicsit kevésbé :) Ami még nagyon tetszett, hogy egy-egy SW történést olyan logikával körítenek, hogy az állam kerestem néha :) No majd második nézés után írok példát is erre.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Ami még nagyon tetszett, hogy egy-egy SW történést olyan logikával körítenek, hogy az állam kerestem néha :lol:

Nem hiába, vérbeli SW fanok csinálták. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Nekem Jar-jar halála tetszett. A legjobb, hogy leveszi a maszkot Vaderről és megkérdezi, hogy kicsi annie mi történt a fejeddel megégett.....

Után az épülő Halálcsillagos jelenetek, ahol Palpi minden szavát elnymja az ütve fúró hangja.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Nekem tetszik még a két birodalmi tiszt civakodása az Endori csata után. :lol: Most akkor veszítettek, vagy nem? :):lol: De legjobb az amikor a rohamosztagos viszi a csemetéjét a "melóhelyre" :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Nem hiába, vérbeli SW fanok csinálták. :lol:

Jah, csak hogy amiről én beszélek, azok a dolgok kicsit hogy is mondjam, logikátlannál teszik a film bizonyos cselekményeit :) De majd pontosan leírom, ha megnéztem pár napon belül még egyszer, hogy mire gondoltam :lol:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Jaj má'! Ez az egész tök jó kifigurázza az egészet. :):lol: Ha nem lennének logikátlanságok a filmben tuti nem világítottak volna rájuk és tök érdektelen lenne az egész. :lol: Az SW-ből lehet a legjobb poénokat gyártani :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Nem Robot chicken, hanem Family Guy és a Comedy Centrálon megy. Hát ez is megér egy misét az hétszentség, k*rva nagy az egész! :) Szóval aki tehetni nézze, késő este adják, illetve előbb ismételték meg az Új remény első felét. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ