Ugrás a kommentre

Robot Chicken Star Wars Special I-II-III


barnez

Ajánlott hozzászólás

2. részhez készül(t) a felirat, valószínűleg, holnapra, már kiadjuk a végleges verziót...

Oks, hogy második rész, de ahonnét ezeket szedem ott van belőle három változat is, más-más mérettel. Azért kérdezem, hogy te/ti mihez időzítitek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, örömmel jelentem be, hogy a felirat 100%osan készen van! Nem is húzom az időt, itt van: RobotChickenSW2_felirat

Szeretnék köszönetet mondani kudarmubatnak, aki sokat segített a feliratban!

Továbbá, azért linkelem, mert csak így tudtam feltenni, szóljatok, h kell csatolni fájlt... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No most akkor jó lenne, ha nekem meg valaki elregélné, ahogy lehet, hogy az elsőt hogy s mint találom meg, mert eddig még csak második részem van :)

 

Spoiler:

Karrde mininova.org-ion szinte minden fent van, többek között ennek az első része is.

Ha vmit le szeretnél tölteni, akkor ott nézd meg sztem először.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Ma megnézem mindkettőt, hatalmasak :)

Az Uralkodó majdnem minden megjelenése remek volt, a telefonos volt a legjobb. Nagyon bejött még néhány Vaderes, Luke-os, Leiás rész is, a reklámok viszont egy kicsit kevésbé :) Ami még nagyon tetszett, hogy egy-egy SW történést olyan logikával körítenek, hogy az állam kerestem néha :) No majd második nézés után írok példát is erre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem Jar-jar halála tetszett. A legjobb, hogy leveszi a maszkot Vaderről és megkérdezi, hogy kicsi annie mi történt a fejeddel megégett.....

Után az épülő Halálcsillagos jelenetek, ahol Palpi minden szavát elnymja az ütve fúró hangja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hiába, vérbeli SW fanok csinálták. :lol:

Jah, csak hogy amiről én beszélek, azok a dolgok kicsit hogy is mondjam, logikátlannál teszik a film bizonyos cselekményeit :) De majd pontosan leírom, ha megnéztem pár napon belül még egyszer, hogy mire gondoltam :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj má'! Ez az egész tök jó kifigurázza az egészet. :):lol: Ha nem lennének logikátlanságok a filmben tuti nem világítottak volna rájuk és tök érdektelen lenne az egész. :lol: Az SW-ből lehet a legjobb poénokat gyártani :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 hónappal később...

Nem Robot chicken, hanem Family Guy és a Comedy Centrálon megy. Hát ez is megér egy misét az hétszentség, k*rva nagy az egész! :) Szóval aki tehetni nézze, késő este adják, illetve előbb ismételték meg az Új remény első felét. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 1 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.