Ugrás a kommentre

Zene


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Azért Freddy nagyon hiányzik a Queen-ből... :) Senkinek nincs olyan hangja, mint neki volt: elementáris, hol lágy, hol éles, egyszerűen gyönyörű! A mai napig, ha meghallom akár a rádióban is, beleborzongok, olyan fantasztikusan énekel(t).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyanaz van DM-nál is mint az AC/DC-nél.Én sem tudtam akkor a honlapra lépni.Másnap meg már elfogyott az egész.

Mi ma vettünk hármat, de csak a sima állóból. Remek lesz így is. :) A hullámtörőnél fogunk állni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sok sikert! Azt ne bízd a véletlenre. :)

 

 

Kösz.Abban azért még reménykedek, hogy lesz még egy koncert az AC/DC-nél(most tárgyalnak róla), és arra hátha lesz jegy.Különben nem értem miért egy 15000-es csarnokba szervezik?A Puskás-Stadionba 50000-en beférnek.Akkor nem fogyott volna el ilyen hamar a jegy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kösz.Abban azért még reménykedek, hogy lesz még egy koncert az AC/DC-nél(most tárgyalnak róla), és arra hátha lesz jegy.Különben nem értem miért egy 15000-es csarnokba szervezik?A Puskás-Stadionba 50000-en beférnek.Akkor nem fogyott volna el ilyen hamar a jegy.

A DM -re 40 ezer jegyet nyomtak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 héttel később...

Őket is jópárszor hallotta már az ember, bár nevük elég furcsa, azaz maga az együttes neve a tagok keresztneveiből áll össze. :)

 

Dave Dee Dozy Beaky Mick And Tich-Hold Tight

 

 

 

 

 

 

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra azért is kedvesek ezek a régi arcokat hallgatni illetve látni, mert rajtuk tökéletesen látni, hogy örömzenészek. Nem sz*roznak, kiállnak hatvan és halál között és szinte ugyanazzal a lendülettel játsszák le a nagy-nagy slágereket mint negyven évvel ezelőtt, és ugyanazzal a lendülettel intenek be finoman a mai generációnak akik közül sokan sajnos elüzletiesedtek, a színvonaluk a béka s*gge alatt van. Eme bandatagoknak meg ott csillog a szemükben a zene élvezete a régi csibészséggel együtt. :D ( Azért ők se voltak angyalok, de legalább zenélni azt piszkosul tudtak :D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Volt ma szerencsém letesztelni az AC/DC No Bull DVD kiadás rendezői változatát. :D ( Ugye mit ki nem hozz az emberből a szent ünnep? :D ) Méghogy Mennyből az angyal meg a többi.....! Egy frászt! :) Higway to Hell! :evil:

Node...

Szóval remek, ütős darabra sikeredet. A konceranyag az 1996-os Ballbreaker tourba enged betekintést, azon belül is a madridi, Plaza De Toros Las Ventas, bikaviadaloknak hely adó arénájában vették fel eme gyöngyszemet és elődjétől annyiban tér el, hogy újrakeverték a teljes hanganyagot, és az 5.0 helyére 5.1 került. :D Nem is értem, hogy a fenébe maradhatot le a korábbi kiadásról a szubcsatorna. Főleg egy rockbandánál. :S

A koncert fergeteges, a mediterán vidéken edződött tömeg pedig kitesz magáért. :D

Csak ajánlani tudom minden fémszívű embernek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
Jó kis elvont zene. :) Pontosan mit jelent az, hogy pszichadelikus? Én még nem is hallottam ezt a kifejezést.

Ambient, relaxációs, nyugtató. Ahogy tetszik. :) Egyébként a folytatásban kicsit beindul. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, nem is kirekesztő értelemben használtam az elvontat, csupán nem jutott eszembe jobb szó, és pszichadelikust még sem írhattam, főleg, mert azt sem tudtam, mi fán terem. :)

 

Köszi a folytatást, és most már biztos, hogy nem először hallom ezt a zenét. :)

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.