Jump to content

Zene

Ody Mandrell

Recommended Posts

Szisz! Letöltöttem a Madonna - Bedtime story című számát! Ilyen kései órán erre tombolok.  :P

Sajna nekem kazin van meg és nincs jó magnóm hozzá. Bekapja a szallagot.

Edited by Szisz

• 1 month later...
Május 31.Budapest aréna.Ennyit tudok.Meg hogy már lehet kapni jegyet,és már vettem is. :nana:

Nem lenne rossz, elvégre mégiscsak tinédzser korom kedvenc bandájáról van szó :D Viszont egyáltalán nem vagyok koncertjáró, most kezdjem el? Még inkább a nem felé hajlok :)

Ody, tudsz róla, hogy könyv jelent meg a Depeche Mode-ról?

Nem mert ez már nem a legenda.Csak Axl a régi.Slash nélkül el nem tudom képezni.

Nos ebbe egy kicsit belekötök,mert a legenda a LIES album után megszünt.Ugyanis 4 azaz négy Rosesról beszélünk.Volt ugye az eredeti felállás,volt mikor dobost cseréltek Rob Gardner-t Matt Sorum-ra,aztán a második mikor Izzy kivált és jött Gilby,majd ez a mostani.Szóval a legenda már jóval ez előtt meghalt,viszont az Ő zenéjük hasonlít a leginkább a régi Rosesra,és nem a 75%-ban régi Rosesból álló Velvet Revolveré.Hú lehet ez így egy kicsit bonyolult

Nem lenne rossz, elvégre mégiscsak tinédzser korom kedvenc bandájáról van szó :D Viszont egyáltalán nem vagyok koncertjáró, most kezdjem el? Még inkább a nem felé hajlok :nana:

Ody, tudsz róla, hogy könyv jelent meg a Depeche Mode-ról?

Sajnálom. :)

Reméltem,hogy személyesen is megismerkedhetek néhány fórumos társammal.

MissKarde: Én előszőr koncerten 2004-ben voltam, azóta járok.Nagyon nagy hangulata van.Vasárnap megyek megint Lord koncertre, két hét múlva meg Kalapácsra.

Más.24.-én megjelenik a Tankcsapda új lemeze "Mindenki vár valamit" címmel.Belehallgattam egy számba és nagyon jó.Visszatértek a kezdetek kemény hangzásához.Lukács mondta, hogy nem lesz benne lírai szám.

:peace: "testemen a jel!!!" :yeah:

Kalapács Józsi az isten :yeah:

én tegnap este/ma hajnalban voltam Kalapács koncerten, szokás szerint fergeteges. Mondjuk az időben szívesen visszamennék egy régi-Gép bulira... (pedig szeretem az újat is), a 2003-as jubilemumi koncertről sajna lemaradtam.. :yeah:

De ha már klasszikus magyar metal, akkor sok-sok-sok-Akelások :yeah: + Moby Dick :yeah:

MissKarde: Én előszőr koncerten 2004-ben voltam, azóta járok.Nagyon nagy hangulata van.

Hát, szóval végül is másfélszer én is voltam, de csak a T-mobile kapcsolat koncerten, amire hugi rángatott el :peace: Azért másfél, mert az egyikről menet közben leléptem. A százezres tömeg kellős közepéről :yeah: Nem volt egyszerű eset, de a tömegvonulásnak köszönhetően összejött.

"Ruhám bőr és nem balon, arc szeszem is csak pitralon..." :peace::yeah:

Nem ez folytatódik így: Jegyezd meg, míg a Föld kerek, mindig lesznek rockerek? :yeah:

Többre nem is emlékszem, csak arra, hogy baromi jó hangulata van :yeah:

Nekem nincs meg, de ebben semmi különös nincs, mert nekem szinte semmim sincs kazin vagy cd-n (néhány filmzene kivételével). Na de most, hogy már van gépem, jó lesz, ha öcsémtől csórok zenéket lassacskán. Neki van egy rakat zenéje mp3-ban. Csak éppen szinte sose jut eszembe letámadni ilyen irányú kéréseimmel.

Tinédszerkorom kedvence volt a Pokolgép.Imádtam, sőt ímádom most is.Egyszerüen nincs rossz számuk, és nem egyformák.Kivűlről fújok egy csomót.Viszont csak a Kalapácsos Pokolgépet tartom az "igazinak", Kalapács Józsefet meg a legnagyobb magyar rockernek.Az első 4 albumot.Mondhatni, hogy a magyar heavy metal zenekarok

példaképe.Ők voltak az első magyar heavy metal zenekar amelynek lemeze jelenhetett meg '86-ban.Olyan sikerük volt, hogy a második LP-ért már egy csomót álltam sorba.

reaper: A koncerten leadott Pokolgép számokat is?2004-ben a hegyalja fesztiválon leadták a "gép-indulót" , az "éjszakai bevetést" és az "éjféli harangot".Remélemkét hét múlva lead párat.

reaper: A koncerten leadott Pokolgép számokat is?2004-ben a hegyalja fesztiválon leadták a "gép-indulót" , az "éjszakai bevetést" és az "éjféli harangot".Remélemkét hét múlva lead párat.

Persze! Volt Gép induló, A Jel (az elejét poénból reagge-sen, nagyon feeling volt!), volt Éjféli harang, Ítélet helyett és Pokoli színjáték is! Időnként a Tépett madár és az Itt és most is belekerül a programba többek között, meg persze az ős-Gép időkből a Cirkusz és rács és a Sátán is elhangzott. Meg ezen a bulin játszottak Omen számot is (Pokoli évek)