Jump to content

Zene

Ody Mandrell

Recommended Posts

Voltam tegnap a szigeten.A Tankcsapda nagyon jó volt, de a Korn cslaódás volt.Későn kezdték, leadtak egy számot, majd eltüntek 10 percre.Megint előjöttek, egy-két szám lead, eltünés.Kiábrándító volt.Látszott rajtuk, hogy alig várták, hogy vége legyen.Jobban jártunk volna, ha maradnak Lukácsék.

El akartunk menni Junkies-ra is ,de addig sikerült úgy berúgni, mint az albán szamár.

El akartunk menni Junkies-ra is ,de addig sikerült úgy berúgni, mint az albán szamár.

És ez a lényeg. :lol:

Én is kimenék rá de pénz hiányban szenvedk.és úgy is a legjobban a Nightwish re várok ,hogy egyszer ki jöjön.Voltak már itt töbször is de bazi drága a jegy és asztalos munkából nem igazán lehet összeszedni.de a sw-re kinésztem volna szívesen.Bár a filmeket már láttam de nagyvászonban mégis más. :)

Kár ,hogy pénteken volt kint a Star Wars a mozinet sátorban.Szombaton kellett volna.Akkor meg tudtam volna nézni.

Tényleg drága hely.Én otthagytam 10000 ft-ot, amiből 5000 ft volt a belépő.Bent a Tesco sátorban 300 ft egy dobozos Arany Ászok.A Dreher meg 350.Másfajta sör nem is volt.

Kár ,hogy pénteken volt kint a Star Wars a mozinet sátorban.Szombaton kellett volna.Akkor meg tudtam volna nézni.

Tényleg drága hely.Én otthagytam 10000 ft-ot, amiből 5000 ft volt a belépő.Bent a Tesco sátorban 300 ft egy dobozos Arany Ászok.A Dreher meg 350.Másfajta sör nem is volt.

Nem is kell másféle sör, a Dreher a best :lol:

Az szép.Akkor 5000 belépő akkor kb 10000 volt a heti mi.Vagy 25000?

Ezek fényében legalább 30000.et ellehet kőlteni annak ki nem vitt magával.

Ui.: a a kaját elveszik neagy isten akkor nézzétekel eszt mert én még a szigeten nem voltam.

frenkie: volt valami jó kis death metal banda?

Szombaton biztos nem.A többi napon nem tudom.6 és 7 között volt Depresszió.Azon is voltunk örjöngeni.

Derb:Azt hiszem 25000 ft a hetijegy.Nem tudom pontosan, mert sosem volt egy hétre pénzem, meg 20 percre lakok a Szigettől, inkább otthon alszok.A leleményesebb emberek kint reggeliznek és ebédelnek.A közelben van egy Auchan.Ott jóval olcsóbb a kaja mint bent.Este persze bent kell enni, de akkor az ember inkább iszik már mint eszik. :lol:

Tavaly voltam a Hegyalja fesztiválon Tokajban.4 napos volt.Ezért 6400-at kértek.Ott is rengeteg zenekar volt, meg jó kis borok.A szállás volt a drága meg az utazás.Sátorban nem akartam aludni.Inkább béreltünk egy szobát, napi 2000 ft-ért.

Szombaton biztos nem.A többi napon nem tudom.6 és 7 között volt Depresszió.Azon is voltunk örjöngeni.

Az nem death metal. :lol: Legalább a Monastery lett volna.

Tudom, hogy nem az, csak arra emlékszem mint keményebb zenekarra a Hammerworld sátorban.

nagyon közel áll hozzám: a Queen.

A "Who Wants To Live Forever" az egyik legeslegszebb szám amit valaha hallottam!

Ezzel egyetértek, imádom azt a zenét !!!

Szeretem a Queen-t hallgatni. Nem ismerem sok zenéjét, de azokat nagyon.

Én minden stílust kedvelek, egy két kivétellel(az ilyen spigiboy szerűségek meg techno agymosástól kíméljetek). Most Slash's Snakepitet hallgatok, meg Jimmi Hendrixet.

Slash's Snakepitet: Szuper!!! Ha tudod akkor szerezd be a bootleg koncertjüket...érdemes!!!!

Hendrix:miatta tanultam meg gitározni:) !

Ájj, akárhogy keresem, nem találom, amit ajánlottál. Addig is most CCR-t hallgatok. Annyira nem jönnek be, de van vagy 4 számuk, ami isteni. :)

Zenében majdnem mindenevő vagyok, a countryt nem szeretem.

Általában csak bekapcsolom a rádiót, hogy szóljon valami.

A filmzenéket nagyon szeretem, a néhány cd-m, ami van, kb 90%-a filmzene.

Egy banda volt csak, amiért rajongtam, a GNR, de már régen hallgattam tőlük bármit is. Mostanában akkor hallom, ha öcsém hallgatja. Még mindig tetszenek a zenéik.

Mai előadók nem valami nagy számok, néha az is sok, amit a rádióban hallok tőlük, pl. Britney és társai. Egy-egy normálisabb akad csak.

Rockzene mindig jöhet, de ilyen szinten, mint Ti, nem ismerem.

A Szigeten soha nem voltam, nem is vonzott. Az árak sem túl barátságosak.

• 2 weeks later...

Nagy vonalakban h mit is hallgatok (és mit is várok el mindenkitől :lol: ): Radiohead, Tom Waits, Nick Cave and the Bad Seeds (beleértve a Birthday Party); Black Sabbath (kizárólag Ozzy-s), Pink Floyd, korai Jethro Tull, Velvet Underground (beleértve Lou Reed szóló is); 16 Horsepower, Woven Hand; Shakira, Avril Lavigne, egyéb kedves énekes csajok; Hiperkarma, Európa Kiadó, korai Kispál.

Amúgy meg (ahogy mondani szoktuk): nekem minden egyformán popzene.

Shakira,

Ezt érzem kakukktojásnak a listádból. :P De ha neked tetszik, nosza. Szexis csaj, annyi szent.

Kakukktojás? nem, Shakira király!!

Jó volt tegnap a Cure az Ifjúsági Napokon, 10-től majdnem 1-ig játszottak, azért még van benne dög, meg megvan egy hangulata a dolognak. Ma meg megyünk Hiperkarmára és Kispálra. Ez egy jó év volt koncertileg--Tom Waits Amszerdamban, Nick Cave és Woven Hand a Szigeten, ilyenek. És stúdióban a Radiohead, tehát jövőre még akár turné is lehet.

És persze formálódik a saját zenekarom (6-7 év után megint van zenekarom), jövőre szétjátszuk a nyári fesztiválokat.

Lamorak: milyen zenét játszotok?

Több definíciót is kidolgoztunk az ilyen kérdésekre adandó válaszokhoz:

1. (ez még régi, az előző zenekarommal is ezt mondtuk) pszeudoalternatív rockzene, át- meg átszőve lírai elemekkel

2. (ez már új) real-time tanz-punk

3. (ez a legújabb) éles popzene

Ha lesz egy kis időnk végre, akkor megdizájnoltatjuk vkivel az oldalunkat. Addig egy szám demo-verzióját tudom ajánlani, amit egy kedves barátom (aki amúgy a szöveg szegről-végről társszerzője is) feltett a blogjára, itten van:

http://www.maurauser.freeblog.hu/Files/Tru...zkret_vilag.mp3

Ha vki megkeres msn-en, tudok még ilyen demo cuccokat küldeni, aztán majd meglátjátok.

Lamorak: milyen zenét játszotok?

Több definíciót is kidolgoztunk az ilyen kérdésekre adandó válaszokhoz:

1. (ez még régi, az előző zenekarommal is ezt mondtuk) pszeudoalternatív rockzene, át- meg átszőve lírai elemekkel

2. (ez már új) real-time tanz-punk

3. (ez a legújabb) éles popzene

Ha lesz egy kis időnk végre, akkor megdizájnoltatjuk vkivel az oldalunkat. Addig egy szám demo-verzióját tudom ajánlani, amit egy kedves barátom (aki amúgy a szöveg szegről-végről társszerzője is) feltett a blogjára, itten van:

http://www.maurauser.freeblog.hu/Files/Tru_autentikus_diszkret_vilag.mp

3://http://www.maurauser.freeblog.hu/Fi...vilag.mp

3

Ha vki megkeres msn-en, tudok még ilyen demo cuccokat küldeni, aztán

majd meglátjátok.

Nem jön le semmi csak öres fájl.!

Segítsetek emberek!

Nagyon szeretnék megszerezni egy albumot, de sajnos megrendelni nem tudom, mert nincs hitelkártyám. Sajnos DC+ keresőm és ilyen nyalánkságaim sincsenek, ezért nagyon hálás lennék annak, aki rákeresne. Észbontóan jó zene, persze csak számomra. :)

Cím: Between Interval / Secret Observatory

itt lehetne rendelni, ha lenne kártyám: http://spottedpeccary.com/details.php?page=SPM1601