Ugrás a kommentre

Zene


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 3 héttel később...

Aki jót akar magának az feltétlen töltse le Christian Eigner albumát.

 

A Depeche Mode jelenlegi dobosa egy igazán jó és erős albummal rukkolt elő. Néhol kicsit melankólikus, máshol tempósabb. Szerintem nagyon jó!

 

http://rapidshare.de/files/12316982/christ..._-_recovery.rar

http://rapidshare.de/files/12319489/christ..._-_recovery.r00

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azóta olyan albumokat csinált, ami 180 fokkal különbözik a ROL-tól. Nem ajánlom. :D

Tudom...mindig változtat, nincs két hasonló albuma, talán a régiek közt...

 

A Bedtime Stories van meg, a Something To Remember válogatás és a Ray Of light kazin.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, most hallgattam meg a zenéket, leszedtem, elsőre nekem kicsit fura. Még egyszer meg kell hallgatnom.

 

Madonnától a Frozent én is szeretem. Azokat a számait szeretem, amik azon az albumon vannak, amin ez is. Nem az a ROL?

 

Björk viszont nem nekem való.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Depeche Mode témában tud valaki küldeni (pl MSNen) pár számot? Alul vok művelve, tudom, de az egyetlen amit ismerek (vagy amit ismerek és tudom h DM) az az Enjoy the Silence... az is jöhet!

Huhhhh... 25 évnyi munkásságukból melyik korszak érdekel? ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, most hallgattam meg a zenéket, leszedtem, elsőre nekem kicsit fura. Még egyszer meg kell hallgatnom.

 

Madonnától a Frozent én is szeretem. Azokat a számait szeretem, amik azon az albumon vannak, amin ez is. Nem az a ROL?

 

Björk viszont nem nekem való.

Igen az! Én Madonnát mindig bírtam, de az albumai közül ezt és a Bedtime Stories-el kezdődőtt el az a változás, amikor megvettem az albumát a ROL óta megin nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most hallgatom a Metallicatól a "Live in Donington" című koncertet.Ez 2004-ben volt.Valami elképesztő amit ezek a zenészek művelnek.Mindenkinek ajánlani tudom, főleg azoknak akik szeretik a rockzenét.

Az igazssághoz azért hozzátartozik, hogy már 5 sör bennem van.De nem zeért jó.Tényleg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most hallgatom a Metallicatól a "Live in Donington" című koncertet.Ez 2004-ben volt.Valami elképesztő amit ezek a zenészek művelnek.Mindenkinek ajánlani tudom, főleg azoknak akik szeretik a rockzenét.

Az igazssághoz azért hozzátartozik, hogy már 5 sör bennem van.De nem zeért jó.Tényleg.

A Metalicskának az első két lemeze iszonyat jó. Nálam azok viszik a pálmát, igazi trash. Persze a legjobb lemezük a "Metallica".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Metallica rulez! Favorit: Ride the lightning! Bár személy szeront minden korszakukat kedvelem (ritka az ilyen) Amúgy neten rengeteg bootleg felvételük van, ezek és az élménybeszámolók alapján irgalmatlan erős koncertbanda! év végén vagy jövő év elején új lemezük is jön, a "Metallica" lemez óta először (tehát 1991) óta új producerrel. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a korszak amit ajánlani tudsz egy hótt hozzánemértőnek...

Szerintem az egész jó. :lol: Persze vannak nagy slágereik, majd küldök egyet-kettőt. Csak előbb mp3 formátumba kell hozni őket. :) Azért hátha tudsz letölteni párat a netről...íme néhány cím: Enjoy the Silence, Behind the Wheel, Halo, Walking in my Shoes, In your room, The sinner in Me, Precious, Home...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.